Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Streamy, filmy
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

ALIEN PW
6 listopada 2015, 19:32
Witam serdecznie.

Chciałbym was zaprosić na live, startuje jutro 07.11.2015 między godziną 12:00 a 13:00.

Będę grał z ludźmi z którymi mieszkam za granicą, każdy będzie miał inny zamek, będzie nas 4.

Jedna osoba będzie całkowitym świeżakiem.

Bardzo miło będzie, jeśli znajdą się osoby, które będą chciał nam coś doradzić w czasie stremowania.

Zapraszam i do zobaczenia :).

http://www.twitch.tv/alien_pl_

https://www.facebook.com/alienpl/

https://www.youtube.com/user/MsAlien22

http://steamcommunity.com/groups/alienpol

Morglin PW
6 listopada 2015, 19:59
Między 12:00 a 13:00? Przykro mi, ale godzina to zbyt duży rozrzut czasu, by ktokolwiek to potraktował poważnie. Sugerowałbym jednak podać dokładny termin rozpoczęcia, sprecyzowany co do minuty. Bo obecnie wygląda to jak skrajnie duży brak szacunku dla potencjalnych zainteresowanych...

ALIEN PW
6 listopada 2015, 20:02
Nie bardzo Cię rozumiem, możliwe, że ja coś źle opisałem.

Jutro startujemy z livem, ustawiliśmy się na 12:00 wszyscy, ale różnie to bywa z ludźmi, więc piszę w przedziale między 12:00 a 13:00 startujemy, live będzie trwał na pewno do 20:00, jak nie dłużej. Bo jak graliśmy ostatnio w 3, to o 22:00 skończyliśmy. Można wbić o 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ponieważ cały czas będzie transmisja.

Podałem fb, steam itp, ponieważ będzie informacja z rozpoczęciem streamu.

Morglin PW
6 listopada 2015, 20:19
ALIEN:
Jutro startujemy z live ustawiliśmy się na 12:00 wszyscy ale różnie to bywa z ludźmi, więc piszę w przedziale między 12:00 a 13:00 startujemy
I dla mnie właśnie ten godzinny przedział i "różnie to bywa z ludźmi" jest idiotyczne. Gdybym chciał obejrzeć całość, od początku do końca, to musiałbym przyjść o dwunastej i ciągle sprawdzać, czy już łaskawie nie zaczęliście - bo z tego co napisałeś wynika, że start może być i pięć po dwunastej, wpół do, lub nawet za pięć trzynasta. No po prostu świetnie.

Cóż, mnie nie zachęciliście. :) Zresztą, obejrzałem urywek jednego z waszych filmików z CS-a, i stężenie mentalnego sebostwa mnie zniszczyło - chyba po prostu nie jestem targetem...

Acid Dragon PW
6 listopada 2015, 20:25
ALIEN - wydaje mi się, że chodzi o to, że nikt normalny nie będzie czatował godzinę bo "nie wiadomo jak to z ludźmi" :P. Wyobrażasz sobie gdyby TVN powiedział, że puści film "jakoś gdzieś między 20:00 a 21:00) i wszyscy by czatowali przy telewizorach? Albo gdyby Państwowa Komisja Wyborcza powiedziała, że wyniki wyborów mają być o 16:00, a byłyby po 22:00? Przecież to nigdy nie mogłoby się wydarzyć. Inaczej nikt by nie brał organizatorów na poważnie.

Andruids PW
6 listopada 2015, 20:30
Hm... nawet nie zauważyłem problemu o którym wspomina Morglin. Zanotowałem po prostu w pamięci .
kolektyw małych druidów mieszkający w mojej głowie:
"o, jutro między 12, a 13 stream H7, i tak pewnie zapomnę, ale jak nie zapomnę to obczaję".

Mimo wszystko bezpiecznie przyjąć, że nawet gdy wszyscy uczestnicy zgromadzą się o 12:00, to dopiero o 13:00 zabawa zacznie się rozkręcać.


Kammer, błagam... Jak ludzie oszaleją i zaczną masowo streamować, zamieszczać filmy ze swoich rozgrywek i z jakiegoś powodu reklamować swoją działalność na Smoczym Forum, to będzie można myśleć o zbiorczych tematach z fikuśnymi nazwami.

EDIT: Ty chyba nie przeczytałeś co napisałem. Jak powstanie 5 tematów "hej, chodźcie zobaczyć mój stream!" to wtedy będzie można mówić o jakiejkolwiek potrzebie wrzucenia wszystkiego do jednego worka o nazwie "Riki-tiki, fiki-miki streamy z Europy i z Afryki". Nie jak jest jeden. Wzmianek o streamach, które pojawiły się w Kwasowej Grocie możesz policzyć na palcach. A jak koniecznie tak chcesz, to teraz scalaj wszystkie posty, w których jest mowa o streamie z Heroes 7, który odbył się we wrześniu.

KammerKammerTo się wtedy scali ich posty z tym tematem.

ALIEN PW
6 listopada 2015, 20:45
Nie rozumiemy się :(, spędzam fajnie sobotę z ludźmi z którymi mieszkam za granicą, każdy czeka z nas do soboty aby zagrać wspólnie w heroes 7. Tu nie ma znaczenia o której się zacznie stream. Napisałem tu info o streamie aby ludzie którzy ogarniają heroes wpadli, napisali coś na czacie, doradzili, pośmiali się, ponieważ będzie wesoło. Profesjonalni stremerzy puszczają live o określonych godzinach. Nie oczekuje od nikogo aby czekał cierpliwie aż ja pusze live :(

Morglin

Nie zachęcam cię do niczego, cs turniejowy to co innego niż heroes, przy tej grze się odprężam, nie mam ani jednego game play z heroes na yt i raczej nie będę miał.

Panowie gramy razem jutro w heroes mogę i puszczam live, jak ktoś jest chętny wbijać śmiało i nic więcej nie oczekuje jak będziemy zaczynać to tu napiszę.


karmazynka PW
7 listopada 2015, 12:35
Granie w Heroesy nigdy nie jest złe :-) Powodzenia - ciężko jest grać w cztery osoby i nie ulec znużeniu po godzinie gry. Oby wam nie brakowało tematów do rozmowy :-)

ALIEN PW
7 listopada 2015, 12:49
Wystartowaliśmy

http://www.twitch.tv/alien_pl_

ALIEN PW
11 marca 2016, 19:56
Zapraszam na LIVE, w końcu można pograć po tym nowym patchu 1,7.

1vs1 przystań vs loch
Zapraszam na LIVE
http://www.twitch.tv/alien_pl_
temat: [H7] Streamy, filmy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel