Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

ModernMoonlight PW
26 lipca 2018, 14:08
Witajcie Kochani.

Podczas ponownego "ogrywania" Heroes VII wpadł na mnie nietypowy bug. W pierwszej misji kampanii Przystani po wykonaniu wszystkich celów i odparciu armii wroga, scenariusz nie kończy się. Murazel załącza swoją "gadkę", potem powracam do scenariusza, w którym absolutnie nic się nie dzieje. Próba "pstryknięcia" klepsydry naprzód sprawia, że załącza się tura gracza: "Baronia Warhagen", która trwa w nieskończoność, zmuszając mnie do restartu lub wczytania gry.

Wczytywanie lub nawet rozpoczynanie od nowa jest jednak na próżno. Za każdym razem wita mnie ten sam problem.

Edit: Już nieaktualne. Pomogła weryfikacja plików gry.

Tallos PW
30 grudnia 2018, 01:22
Czy ktoś orientuje się, a jakiej lokalizacji gra przechowuje save'y? W \Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII są wyłącznie screenshoty. Mam wyłączoną synchronizację save'ów w chmurze. Alternatywnie, ktoś zna rozszerzenie tych plików?

Dark Dragon PW
30 grudnia 2018, 10:22
Ubisoft Game Launcher/savegames/CYFERKI_ODPOWIADAJĄCE_GRZE, polecam posegregować pliki w folderze po datach modyfikacji.

Tallos PW
31 grudnia 2018, 00:26
Dzięki DarkDragonie za wskazanie lokalizacji.

Flexor PW
30 stycznia, 18:35
Aby odblokować ostatnią kampanie trzeba przejść dwie inne. Po zmianie komputera, mimo, że zapisy się przeniosły chmurą, nie mogę odpalić ostatniej kampanii. Czy może ktoś wie, czy można odblokować kampanię zmieniając coś w plikach gry? Albo inne wyjście, czy ktoś chciałby podzielić się swoimi sejvami? O ile to zadziała.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne