Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Etharil PW
12 sierpnia 2016, 23:42
Odpal podstawkę i sprawdź, czy nie masz w niej dostępnej zakładki "dodatek" lub czegoś w tym stylu. Kilka osób już wcześniej mi zgłosiło, że mieli podobny problem z dodatkiem i na ogół tak go odnajdywali.

Co do samego problemu z synchronizacją - spróbuj jeszcze raz przeinstalować grę.

Idai PW
12 sierpnia 2016, 23:55
Dopiero co ją przeinstalowałem... kolejne godziny ściągania?

Andruids PW
13 sierpnia 2016, 00:31
Na pewno nie masz zainstalowanego AC moda? Inna sugestia nie przychodzi mi do głowy.

Idai PW
13 sierpnia 2016, 01:10
Miałem wcześniej, ale go odinstalowałem. Gra mi siadła, reinstalowałem. Po weryfikacji plików pobiera mi wszystko na nowo... zobaczymy. Ech a miałem sobie w weekend pograć.

Kammer PW
13 sierpnia 2016, 01:12
Zostaw komputer na noc włączony, a powinno się spokojnie ściągnąć do południa, cobyś po obiadku sobie pograł.

Idai PW
13 sierpnia 2016, 01:16
Odczuwam głęboko skryty lęk, że jedyne co zrobię to poklikam w graj i popatrzę jak mi się będzie odhaczał. Najlepsze, że edytor działał i były tam nowe jednostki, zamek... Tak bardzo chciałem utłuc krasnala/em.

Hayven PW
13 sierpnia 2016, 10:48
Ja mam coś podobnego i bez dodatku - spróbuj odpalić Uplay, a potem uruchomić grę ręcznie. Na podstawce wchodzisz w:

Cytat:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Might and Magic Heroes VII\Binaries

czy coś takiego, dalej w folder Win32/Win64, zależnie od posiadanej wersji systemu, i otwierasz plik MMH7Game[cośtamcośtam].exe. Powinno działać. Możesz sobie zrobić skrót do tego pliku, czy coś, żeby nie wchodzić za każdym razem w ten folder.

Mam nadzieję, że pomoże :)

Acid Dragon PW
13 sierpnia 2016, 10:54
Jest jeszcze coś "ostatniej szansy".
1. Odinstaluj grę.
2. - to jest krytyczne - usuń folder "Dokumenty -> My Games -> Might & Magic Heroes VII"
3. Zainstaluj ponownie

Jeśli to nie pomoże, to zostaje zwrócenie się do pomocy technicznej Ubisoftu.

Daj znać czy to pomogło.

Idai PW
13 sierpnia 2016, 13:11
Dziękuję wam, twój pomysł Hayven już stosowałem. Nic mi to nie dało, uruchamia mi Uplay i tyle.

Sprawdziłem czy działa mi edytor map i okazało się, że tak. Stworzyłem minimapkę z krasnalami i wszystkimi jednostkami z dodatku. Uruchomiłem test mapy i wszystko ładnie działało.

Problem leży w Uplay :(

Smoku przetestuję jeszcze twoją propozycję :)

kowal3232 PW
13 sierpnia 2016, 18:25
O co tu chodzi, kupiłem w Empiku klucz do Trial by fire, aktywowałem klucz i kampania krasnali się nie uruchamia, nowej frakcji też nie mam.

---zmrożone---

Przeinstalowałem grę, to teraz nawet podstawkę wyrzuca.

Kammer PW
13 sierpnia 2016, 18:38
Co miałeś w grze pod opcją Dodatek?

kowal3232 PW
13 sierpnia 2016, 18:49
Teraz nie pamiętam, wiem, że, jak kliknąłem dodatek, to włączył się filmik, a potem kampania Fortecy i jak klikam na 1 misje to się nie włącza tylko tekst gościa jest.

---zmrożone---

W Uplay jest napisane, ze mam tę grę.

---zmrożone---

A teraz, po przeinstalowaniu gry, wyrzuca mnie, jak biorę opcję graj.

KammerKammerWielkie litery, przecinki, polskie znaki i nie pisz postu pod postem.

kowal3232 PW
13 sierpnia 2016, 21:20
''Idai'' mam taki sam problem.Po kupieniu gry on-line nie mogę włączyć kampanii fortecy i po 2 przeinstalowaniu gry gra nie odpala, odznacza się z powrotem graj. Czy ktoś jest w stanie pomóc???

Acid Dragon PW
13 sierpnia 2016, 23:01
Jeśli chodzi o nieuruchamianie się gry w ogóle, to musisz się zwrócić do pomocy technicznej Ubisoftu i DOKŁADNIE opisać swój problem. Generalnie piszesz, że "nie działa". Jakbym Ci napisał np., że samochód mi nie działa, to skąd miałbyś wiedzieć co się w nim zepsuło? Powodów może być milion dwieście.

Jeśli chodzi o nieuruchamianie się kampanii, to jednym z powodów może być zainstalowany "AC Mod". Jeśli go instalowałeś, to odinstaluj.

Idai PW
14 sierpnia 2016, 00:19
Problem rozwiązałem w ten sposób. Zastosowałem się co do zasady do wskazówki Acid Dragona.
Odinstalowałem wszystko (w tym Uplay). Usunąłem wszystkie foldery z gry, Wyczyściłem rejestr, za pomocą Avasta. Zainstalowałem Uplay, wyłączyłem firewall i Avasta i uruchomiłem grę, poszło.

Zanim pisałem na Grocie to 1,5 h spędziłem na telefonie z pomocą Ubisoftu. U nich gra działa. Moim zdaniem wszystko rozgrywało się o brak spójności Uplaya z moim laptopem i systemem Win 10.

Wcześniej jeszcze sprawdziłem edytor, czy działa mi gra i czy mogę testować mapy. Działało.

Łącznie grę instalowałem 3 razy :)

kowal3232 PW
14 sierpnia 2016, 07:58
Ok, zaczynam instalować grę po raz trzeci po wyczyszczeniu rejestru, wyłączeniu Windows Defendera i zapory. Tylko przed odinstalowaniem gry za pierwszym razem, gra działa bez zarzutów. Pierwszy raz instalowałem z płyty, pobrało raz 12,5 GB, a potem 13,6 GB, drugi raz instalowałem z neta i teraz trzeci znowu z płyty.

---zmrożone---

No i niestety trzeci raz zainstalowałem i to samo, pokazuje się ramka i za chwilę odznacza się z powrotem opcja graj... To bardzo denerwujące.

KammerKammerNie przeklinaj.

iron PW
14 sierpnia 2016, 12:45
Witam, też miałem ten problem u syna na komputerze. Robiłem przywracanie systemu, oczyszczałem dyski (CCleaner + deinstalcja zbędnych programów) i rejestr, po czym ponowna instalacja Uplay i Heroes i w końcu gra ruszyła (po trzeciej instalacji).Na dysku C było bardzo mało miejsca. Może coś Ci to pomoże.

Konfiguracja komputera to: Windows 10, GPU Nvidia 750 Ti, CPU AMD Athlon 860K, 4 GB Ram.

kowal3232 PW
14 sierpnia 2016, 13:31
Nie wiem, instaluję Windę jeszcze raz, poświęcę się, kasę wydałem, to zagrać muszę. :D

iron PW
14 sierpnia 2016, 15:34
Czy ktoś z forumowiczów próbował gry przez LAN?
Uruchamiam sesję, ale drugi komputer nie widzi gry. Co można zrobić, aby się komputery widziały w grze? System to Windows 10, zarówno na jednym, jak i drugim komputerze. Wyłączałem zaporę, utworzyłem grupę domową, ale bez efektu.
Z kolei, jak próbuję dać grę online, to znowu jest problem z NAT-em.
Nie bardzo wiem jak to zmienić, zapewne zmiana ustawień routera będzie konieczna, ale nie mogę się połapać co i jak.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc w obu tych problemach.

Kammer PW
14 sierpnia 2016, 22:33
Jedyne, co mi przychodzi na myśl, kowalu3232, to jest dzwonienie do Ubi i słuchanie, co oni tam mają do doradzenia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel