Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13

Kurek PW
16 kwietnia 2016, 13:20
Wszystko gra, na pewno. Dla próby skopiowałem jeden obrazek(z nową nazwą oczywiście) w ramach mojej paczki. Zapisałem bez errorów, zamknąłem i... BRAK ZMIAN! POSZŁO!

Urgash ze mną pogrywa...

Alistair PW
4 maja 2016, 19:04
Ledwo zacząłem grać, a już zauważyłem pierwszy, istotny błąd. Mianowicie Furia, ani zresztą Harpie, nie wracają na miejsce po swoim ataku. A ich pierwsza pozycja jest niezajęta. Jestem na samym początku kampanii Przystani. Tak ma być dla początkujących? Wątpię.

Andruids PW
4 maja 2016, 19:17
Powracający atak Harpii (i Żywiołaka powietrza) jest specjalną umiejętnością, trzeba ją aktywować za pomocą odpowiedniego przycisku, żeby została użyta podczas ataku.

Alistair PW
7 maja 2016, 11:45
Nie wiem czy to bug, ale nie pierwszy raz zauważam, że wrogi oddział atakuje dwa moje jednocześnie. Tak miałem przed chwilą w drugiej misji przystani przeciwko minotaurom. W właściwościach jednostek nie widzę nic o atakowaniu kilku oddziałów. Gra jest oryginalna, jakby co.

Etharil PW
7 maja 2016, 12:17
@Alistair A minotaur nie ma przypadkiem nieskończenie wiele kontrataków? Jeśli ustawisz powiedzmy legionistę i arbitra obok siebie oraz zaatakujesz minotaura to najpierw odpowie legioniście, potem arbiter go zaatakuje, odpowie arbitrowi, jak coś zginie to arbiter znowu zaatakuje i minotaur znowu wykona kontrę.

Alistair PW
7 maja 2016, 12:32
Nie zauważyłem, żeby Strażnik zaatakował. To minotaur uderzył jednym ciosem w dwie moje jednostki. Może chodzi o to, że minotaur jest stworzeniem 2x2, może dlatego atakuje dwie jednostki. Ale przyjrzę się następnym razem ustawieniu moich jednostek.

Z innej beczki - naprawdę mój główny bohater w kampanii Przystani nie zdobywa nowych umiejętności? Mam niewydane punkty, a na razie nie widzę możliwości ich wydania bez nauczenia się nowej umiejętności.

EDIT: Dobra, nie było ostatniego pytania. Nie wpadłem na to, że trzeba zaznaczyć pole z umiejkami, np. Nowicjusz. Ciekawe czy tylko ja miałem z tym problem, eh

Idai PW
13 maja 2016, 16:32
Czy ma ktoś problem z poziomami? Bohater nie chce mi przejść 37 lvl. Wyskakuje mi informacja o nowym lvl. ale nic się nie podnosi, no chyba, że wejdę do kaplicy 7-ego smoka.

Alistair PW
15 maja 2016, 14:04
Nie, no zaraz coś mnie trafi. Z jakiej racji wrodzy kusznicy atakują dwie moje jednostki w linii, tak jakby miały przeszywający strzał? Coś nie sądzę, żeby to miało tak działać. Jeśli to jest błąd, to ja dziękuję za coś takiego.

EDIT: z tego co widzę, to wszystkie jednostki tak atakują, włącznie z moimi. Jeśli jest możliwość, to atakują dwóch przeciwników jednocześnie.

Andruids PW
15 maja 2016, 14:28
To na pewno nie ulepszeni kusznicy?

EDIT: Tydzień przeszywających strzał? Tylko to mi przychodzi do głowy. Rzeczywiście intrygujący błąd.

Alistair PW
15 maja 2016, 15:54
Nie, praktycznie każdy wróg atakuje mi 2 oddziały jednocześnie, nawet po skosie. Przecież w ten sposób, to silna armia wroga przetrzebi mi szeregi raz dwa. To jakaś masakra.

EDIT: Wychodzi na to, że to albo błąd tej kampanii, albo błąd wystąpił u mnie na początku gry. Spróbowałem w innych kampaniach i w pojedynczym scenariuszu, i tam było już normalnie.

EDIT: A jednak nadal jest błąd. W pojedynczym scenariuszu znowu Wilkor zaatakował mi Mistrza Miecza i Legionistę, choć ten ostatni był w odległości jednego pola od Wilkora. Ostatni raz kupuję grę od Ubisoftu. W ich gry nie da się po ludzku grać, zawsze jakieś poprane błędy wypaczające rozgrywkę. No ale tak to jest, gdy kupuje się pod grę pod wpływem impulsu, choć wiedziałem, że ta gra jest pełna błędów. Przed chwilą Wilkor zaatakował Legionistę oddalonego o 2 pola od niego. Za chwilę wróg będzie mnie atakował wręcz przez całą odległość pola walki.

Pointer PW
17 maja 2016, 11:41
Ciekawe zjawisko:


Jak widać, mój bohater jest dopiero na 23. poziomie, gram bez żadnych kodów czy innych pierdół. Wg opisu w księdze czarów moje Kamienne Kolce powinny zadawać 800 obrażeń (mam tę zdolność, że środkowej jednostce x2, ale to i tak daje tylko 1600)... Skąd takie kosmiczne liczby? Ale ok, podjarałem się i rzuciłem... Efekt: 800 obrażeń, tak jak jest w księdze... Czyli na rozgrywkę niby nie wpływa, ale zmylić może...

Sam modyfikator obrażeń 128 wydaje mi się być podejrzany... Jednak nawet 1600x128=204800, a nie 6,5 mln czy tym bardziej ponad miliard...

Andruids PW
4 sierpnia 2016, 23:55
Czy posiadacze podstawki na Uplayu powinni już dziś dostać obiecany patch? Jeśli tak, to mógłbym prosić od innego szczęśliwego posiadacza spatchowanej gry o numer wersji, jaki powinien wyświetlać się w menu głównym?

Mam jeszcze taką zagwozdkę. Jakiś czas temu z każdym uruchomieniem siódemki zaczęły mi się pokazywać okna informujące, że coś im tam nie pasuje. Prawdopodobnie wiązało się to z zainstalowaniem AC moda (1.5). Oprócz tych okienek nie zaobserwowałem żadnych problemów z grą, a pojawiały się nawet po odinstalowaniu modyfikacji. Czy ktoś wie co może być nie tak? (Ponowna instalacja wchodzi w grę, ale chciałbym spróbować mniej czasochłonnego rozwiązania, jeśli takie istnieje).

Garett PW
4 sierpnia 2016, 23:58
@Andruids
Sydnej501 w komentarzach:
a kiedy będzie patch do h7 na uplay ?
Alamar w komentarzach:
Jutro. Z jakiegoś dziwnego powodu, Uplay dopiero jutro będzie miał aktualizację podstawki, jak i dostępny dodatek.

Andruids PW
5 sierpnia 2016, 00:07
No, to jeden problem z głowy. Jeszcze tylko te tajemnicze, wścibskie okienka : p

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2016, 00:11
Nie mają nic wspólnego z AC Modem. Wymienione w okienkach pliki nie są częścią AC Moda, ale mogą być częścią czegoś innego (np. dwa z tych plików zawierają ikony dla budynków - coś jakby mod na jakiś wygląd miasta?)

Yogoort PW
6 sierpnia 2016, 21:26
Mnie dzisiaj w ostatniej misji kampanii Sylvan zniknęło jakieś 2/3 wydanych punktów z drzewka wszystkich postaci, zniknęły umiejętności, zniknęły czary, które postaci miały nauczone. Punkty zniknęły na stałe, nie tak jak było podczas bety, że wracały do puli ponownego wydania.

Gra jeszcze bez dodatku, był wgrany AC mod (bez niego gra wysypywała się podczas próby wczytania zapisanych stanów gry).

Kammer PW
6 sierpnia 2016, 22:21
Fajne jest to H7. :P

Kojarzycie takie runy, co to się pojawiają po wizycie w budynku na mapie i które zatrzymują wrogi oddział, który w nie wejdzie? No to mi się one pojawiają BEZ wizyty w budynku. Nawet po wizycie się pojawiają i to nawet po wyczerpaniu limitu trzech walk.

No i jeszcze moja Tanis opanowała samopowtarzalne rzucanie zaklęć - wyglądało tak, że celuję Lodowym Pociskiem w cel, bohater rzuca spell, cel prawie umiera, a potem bohater... znów rzuca to zaklęcie i dobija wroga. Fajna sprawa. ^L^

Mam AC moda w jakiejś starszej wersji.

Idai PW
12 sierpnia 2016, 18:38
Jak zainstalować dodatek na Uplay? Kupiłem i nic... Ok mam inny problem nie mogę uruchomić kampanii z dodatku! Miał to ktoś?

Ursus PW
12 sierpnia 2016, 21:15
Na razie dostrzegłem dwa błędy w dodatku:
* w panelu budowania obok poziomu miasta znajduje się mały napis "textfield",
* Co do ekranu fortecy- wszystkie budynki są w porządku, tylko problem z kapitolem, otóż mam radę osady, radę miasta i ratusz i dalej nie ma żadnego budynku budynku.

Idai PW
12 sierpnia 2016, 23:15
Koledzy błagam o pomoc,
kupiłem dodatek na Uplay, nie uruchamiała się kampania, nie było fortecy w grze jednoosobowej. Odinstalowałem wszystko zainstalowałem ponownie.

Teraz jak daję na Uplay graj, to włącza się okienko, synchronizuje pliki ... i znowu włącza mi się opcja graj do wciśnięcia, i tyle...

Gra się nie włącza?!

Czy ktoś może mi pomóc z tym dziadostwem.

Gram na laptopie. Win 10. Podstawka działała dobrze.

Czy można jakoś ręcznie zaktualizować grę?
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel