Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13

Idai PW
5 października 2015, 23:04
Czy ktoś wie co zrobić w 2 misji nekromantów? Zabiłem wszystko, zdobyłem wszystko. Łzę Ashy wzniosłem i co dalej?

Esiu_90 PW
5 października 2015, 23:17
Witam,

czy ktoś mogłby mi pomóc z pomijaniem tury SI, bo, niestety, trwa to strasznie długo i zamiast misje robić np. w godzinę, robi się ją w 5. ;/

Prosze o pomoc i pozdrawiam.

Idai PW
5 października 2015, 23:21
Mi pomógł razer program do optymalizacji gier. Jest darmowy, ale cza mieć konto lub je stworzyć.

Co do mojej kampanii necro, załamałem się. :(

Ursus PW
6 października 2015, 06:12
@Wellplay
Po aktualizacji było tak, że wszystkie loga i intra leciały normalnie, tylko jak już pojawiał się ten ekran ładowania (witraż Iwan vs. Seamus) przed menu to wtedy wyskakiwał błąd i restartowanie gry nie pomagało, więc musiałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz. Obecnie gram offline i bez patcha i gra chodzi normalnie.
Teraz spróbuję ściągnąć patch jeszcze raz.

iron PW
6 października 2015, 15:28
@flapdzak, miałem ten sam problem co ty z edytorem. Pomogło zwiększenie pamięci wirtualnej do 3072 MB, wcześniej wywalało mi ten sam komunikat. Też mam 8 GB RAMu, a pamięć wirtualną miałem ustawioną na 512 mb. uruchomienie edytora przydaje się ze względu na generator map losowych. Pozdrawiam

flapdzak PW
6 października 2015, 15:37
"Pomogło zwiększenie pamięci wirtualnej do 3072 MB, "
Jak to zrobić?

iron PW
6 października 2015, 15:52
Jeśli masz Windowsa 8/8.1 lub 10 to najedź myszą na menu start, PPM i wybierz polecenie "System". W oknie które się pojawi kliknij "Zaawansowane ustawienia systemu", po czym pojawi się okno z trzema polami .Kliknij "Ustawienia" w polu "Wydajność". Następnie w oknie które się pojawi kliknij zakładkę "zaawansowane" i na dole będzie widniało pole "Pamięć wirtualna". Kliknij przycisk "zmień", po czym na wybranym dysku , kliknij "rozmiar niestandardowy" i wpisz w pola"rozmiar początkowy" i "rozmiar końcowy" takie same wartości, np. 3072 (3Gb) lub więcej,(4096 (4Gb)), itd.
Jeśli masz starszego Windowsa, również musisz dostać się do zaawansowanych ustawień, a reszta tak samo.

flapdzak PW
6 października 2015, 16:44
Dziękuję. :)
Ale mam windows 7.

iron PW
6 października 2015, 17:11
W windows 7 klikasz na menu start, rozwijasz je i na polu komputer klikasz PPM i z menu kontekstowego wybierasz "właściwości". Dalej już tak samo, jak w poradzie poniżej. Jeszcze jedna uwaga, jeśli zwiększasz rozmiar pamięci wirtualnej to wystarczy ustawić większą wartość i jest ok, jeśli zmniejszasz to dodatkowo wymagany jest restart komputera.Daj znać czy pomogło.
Pozdrawiam

flapdzak PW
6 października 2015, 17:19
Zwiększyłem do maksymalnych i to samo. Niestety.
Mam taką dosyć nietypową prośbę. Jako iż edytor u mnie nie działa, chciałbym poprosić o wygenerowanie największej mapy z jak największą ilością zamków. Mógłby ktoś to zrobić? (Generator map losowych jest, prawda?) :D. Proszę. Z góry dziękuję.

iron PW
6 października 2015, 19:35
@flapdzak
Do maksymalnych tzn. do ilu? Spróbuj może ustawić 6 lub 8 GB i sprawdź.

flapdzak PW
6 października 2015, 19:59
@up
12000 MB. To jest u mnie max.

Szaman PW
7 października 2015, 12:44
Nie wiem czemu, ale czasem tracę kontrolę nad bohaterem, tzn. nie mogę nim się nigdzie poruszyć, nie pojawiają się zielone kropeczki ruchu i jestem zmuszony zrobić quick load, żeby wszystko wróciło do normy.

Tallos PW
7 października 2015, 13:06
Ja mam następujące bugi:

1. Gra ładuje się baaardzo wolno, tak z 5-10 minut. Ja wiem, że mam słaby sprzęt, ale to i tak wygląda na przesadę.

2. Czasem gra omija animacje ataku: np. kapelan wystrzeliwuje pocisk, ale nie macha przed tym kosturem. Powód może ten sam, co powyżej.

3. Po wejściu i wyjściu z ekranu miasta mój heroes odzyskuje małą część ruchu.

flapdzak PW
7 października 2015, 16:39
Niestety nie pomogło. :(

ALIEN PW
8 października 2015, 21:38
Panowie, większość hostów ma ping 999 i nie mogę się z nikim połączyć z takim pingiem. Rzadko kto ma 1. Nawet jak widzę, że polak zakłada hosta, to ping 999.

Idai PW
8 października 2015, 22:06
Czy jest gdzieś opcja wyłaczenia walk z bohaterami? Nie chce mi się tłuc jakichś słabeuszy, gdy mam dużą armię.

Grzana PW
9 października 2015, 09:45
Witam, niestety nie mogę zapisać stanu gry. Po zapisie nie pojawia się żadna pozycja. Uplay nie chce mi się zsynchronizować z chmurą, wyłączyłem tę opcję, przełączyłem się na tryb offline, ale nic się nie zmieniło.

Amonim PW
10 października 2015, 09:50
Czy mógłby ktoś w końcu odpowiedzieć na pytanie co zrobić w drugiej kampanii Nekropoli, gdzie po wykonaniu wszystkich zadań mapa dalej się toczy i nic się nie dzieje?

Dark Dragon PW
10 października 2015, 10:01
@Amonim - jeśli mapa się dalej toczy (a wykonałeś wszystkie zadanie), to znaczy, że aktywowałeś buga i nie skończysz tej mapy.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel