Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

Dark Dragon PW
3 października 2015, 21:28
Zależy jak mają reklamacje/zwroty zapisane w regulaminie. Teoretycznie ta okładka może być podstawą do zwrotu (sam raz w jednym sklepie dokonałem na takiej podstawie reklamacji).

MCaleb PW
3 października 2015, 23:06
Thranduil:
Czy wie ktoś, jak rozwiązać problem z misją 2. kampanii nekro albo czy Ubisoft wie w ogóle o problemie i robi jakiegoś fiksa?!
Jaki problem?
Może zastosujesz się do postu otwierającego i podasz więcej informacji?
Ze swojej strony mogę dodać, że drugą misję nekrosów ukończyłem dziś z powodzeniem.

Thranduil PW
3 października 2015, 23:40
1) Opis błędu: Nekro misja 2
2) Okoliczności, kiedy on się nadarza: chodzi o to, że wykonałem wszystkie zadania, jakie przygotowała gra oprócz mroczne nadzieje (wszyscy bohaterowie muszą przeżyć). Pojawia się dialog i chyba w tym momencie powinno przejść do misji 3, a jednak dalej mogę kontynuować grę.
3) Wersja gry: 1.1-31895

Hellburn PW
4 października 2015, 08:58
Danielon, proponuję zwrócić się do anglojęzycznego supportu Ubi. To już kolejny przypadek, o którym słyszę, że polski oddział olewa graczy, podczas gry zagraniczny nawet sprawnie działa (to wiem z doświadczenia, przy Beta#2)...

Yogoort PW
4 października 2015, 12:38
1) Opis błędu: Nie mogę wbić arcymistrzowskiego poziomu umiejętności dla bohatera Twierdzy - Bilashi. Po dodaniu punktu do umiejętności, po chwili, umiejętność znika i punkt wraca do puli niewydanych.
2) Okoliczności, kiedy on się nadarza: 4 misja kampanii Przystani
3) Wersja gry: 1.1-31895

Ursus PW
4 października 2015, 18:15
Witam, mam problem, który dotyczy samego uruchomienia gry (na razie gram w offline w wersję przed aktualizacją):
1) Crash gry
2) Po włączeniu MMH7Game-Win64-Shipping.exe
3) Wersja po aktualizacji
PS Wy też macie tylko 7 map w trybie solo?

Avek93 PW
4 października 2015, 21:58
Czy pobrałeś aktualizację? Ja w trybie offline miałem podobnie, po pobraniu więcej przybyło map.

PS Ma ktoś pomysł, 2. kampania Przystani, brak armii przed żywiołakiem do uwolnienia, przez co przegrywam misję, bo nie mogę go uwolnić.

Ursus PW
5 października 2015, 06:15
@Avek93 Ja nie wiem, ile mam map po aktualizacji, bo gra po spatchowaniu nie chce się włączyć.
Ja też mam problem z tym żywiołakiem ognia w kampanii Tomasa.

Avek93 PW
5 października 2015, 10:12
Jak dla mnie wypuścili kompletnie niedokończoną grę! 150zl dałem i sobie normalnie pograć nie mogę, bo co chwile jakiś błąd... wstydziliby się. ;/

Wellplay PW
5 października 2015, 12:20
Natomiast ja nie doświadczyłem tych samych problemów co inni.

Dokuro PW
5 października 2015, 15:06
@up
Mam podobnie, szczęka mi opada jak czytam jakie błędy napotykają inni.

flapdzak PW
5 października 2015, 16:21
Mam problem z edytorem. Po kolei pliki się wczytują i włącza się edytor. Nic nie mogę zrobić, bo wyskakuje takie okienko:
ran out of video memory. Exiting...
To nie uruchomi się u mnie?

Dark Dragon PW
5 października 2015, 17:04
Czy masz minimum 8GB RAMu (zalecane 16)?

flapdzak PW
5 października 2015, 17:16
Mam 8GB RAM. Heroes 7 działa płynnie. Chociaż myślałem, że będzie się ścinać. Więc gdzie tkwi problem!?

Dark Dragon PW
5 października 2015, 17:18
Podejrzewam, że w pamięci. Mnie sam edytor zżera 7, do tego system i już masz ponad 8. Karta graficzna spełnia wymagania?

flapdzak PW
5 października 2015, 17:23
Działa płynnie na średnich ustawieniach (na wysokich nie próbowałem), więc chyba spełnia. Nie jestem informatykiem, ale jak działa, to (chyba) spełnia wymagania. :)

Ursus PW
5 października 2015, 17:42
@Avek93
Ja na razie nie próbuję ściągać aktualizacji, może w weekend spróbuję jeszcze raz. Może wymagania H7 wzrastają po aktualizacji, oto mój sprzęt:
-Windows 7 64-bit
-8 GB RAM
-Nvidia GeForce Gt 630
-AMD FX-6100 3.3 GHz
W wersji przedaktualizycyjnej gra chodzi mi na minimalnych (nie na najniższych), ale w miarę płynnie.

Wellplay PW
5 października 2015, 19:12
A o jakiej aktualizacji mowa? O tym pierwszo dniowym patchu?

Ursus PW
5 października 2015, 19:46
@Wellplay Właśnie chodzi mi o pierwszodniowy patch premierowy.

Wellplay PW
5 października 2015, 19:55
Ja doświadczyłem ściny w menu głównym, ale po restarcie gry wszystko było ok i gram na wysokich ustawieniach.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel