Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13

iron PW
30 września 2016, 18:12
Nic nie znalazłem, natomiast jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, a mianowicie wybudowane targowisko działa normalnie, jedynie rekrutacja stwarza problemy.Tak więc nie wygląda to na błąd karty a raczej bug, który może pojawiać w jakiś szczególnych okolicznościach.

dvoytek PW
1 października 2016, 10:57
Nie testowałem jeszcze nowego patcha. To nowa rozgrywka, czy grasz na starym zapisie?

Teraz pomoc techniczna nie odpowie, bo weekend, ale od poniedziałku możesz założyć temat na forum Ubi, że olewają klientów i nie odpowiadają + nr Twojego zgłoszenia. Powinni odpowiedzieć tego samego dnia :P

iron PW
1 października 2016, 11:32
To jest nowa rozgrywka, niezależnie czy scenariusz czy mapa losowa. Wszystkie inne budynki działają prawidłowo, choć po paru turach gra się wyłącza z powodu błędu.

iron PW
7 października 2016, 19:29
Problem został rozwiązany, przez pomoc techniczną Ubisoft .
Wystaczyło skasować folder "dokumenty/My Games/Might & Magic Heroes VII" .Gra utworzyła nowy, stary powodował konflikt ustawień.

Markham98 PW
22 października 2016, 11:26
Ostatnio nie mogę uruchomić gry, gdyż brakuje mi ApexFrameworkCHECKED_x64.dll. Wie ktoś gdzie mam wgrać ten plik .dll ?

Szaman PW
22 października 2016, 17:27
Markham98:
Ostatnio nie mogę uruchomić gry, gdyż brakuje mi ApexFrameworkCHECKED_x64.dll

Zweryfikuj pliki gry. Powinno pomóc.

:
Wie ktoś gdzie mam wgrać ten plik .dll ?

Ściągnąłeś randomowy plik dll z netu!? Natychmiast usuwaj! Takie pliki ściągnięte z nieoficjalnych źródeł są niebezpieczne.

Weryfikacja plików gry powinna pomóc.

vrhedny PW
23 października 2016, 12:58
Mam taki problem, że po ostatniej aktualizacji muszę dwukrotnie klikać przycisk wyjścia z miasta i zakończenia tury. Czasami reaguje po jednym kliknięciu, ale w większości przypadków koniecznie jest podwójne kliknięcie.
Czy ktoś z Was ma również ten problem? Boję się, że tak już zostanie skoro nie będzie więcej patchów :(

iron PW
23 października 2016, 13:29
Spróbuj sposobu ze skasowaniem folderu, jak to opisałem w poniższym, moim poście. Pracy nie ma wiele, a być może efekt będzie. U mnie działy się dziwne rzeczy z interfejsem gry.

Hieronim PW
23 października 2016, 17:19
U mnie jedyny i najgorszy błąd to znikająca siatka pola bitwy. Zrestartowanie bitwy, a nawet wczytanie scenariusza czasami nic nie daje i trzeba po prostu wyłączyć grę i odpalić od nowa, czyli 10 minut czekania...

Andruids PW
23 października 2016, 19:12
Hieronim:
U mnie jedyny i najgorszy błąd to znikająca siatka pola bitwy.

Mam to samo. Pół biedy jak tylko zniknie, czasem jej coś odbija i miga. Ale zazwyczaj przeładowanie bitwy naprawia ją albo sprawia, że znika (albo miga). Loteria.

Hieronim PW
24 października 2016, 07:13
Dokładnie. Z tym miganiem tak samo mam. I pomyśleć, że Ubi już tego nie naprawi :)

Alamar PW
24 października 2016, 10:14
Dziwne, u mnie nie ma tego problemu (EDIT: wersja 2.2.1 bez dodatku). Czyżby to zależało od karty graficznej? A może któraś z zaznaczonych opcji graficznych powoduje ten błąd?

Andruids PW
24 października 2016, 12:22
Mi się to zaczęło od bodaj wersji 2.0. Możliwe że to problem sprzętu, bo mimo że gra chodzi dostatecznie szybko, to mam jednak gorszą grafikę i procesor niż zalecane (jakaś przedpotopowa NVIDIA i dwurdzeniowy procek z 2,66 gHz) : p

Hieronim PW
24 października 2016, 17:01
Ja też mam gorszy sprzęt, ale jednak spełniam średnie wymagania ( wyższe niż minimalne, niższe niż zalecane ) i ja tak mam od początku z tego co pamiętam. Mimo wszystko, nie powinno tak być, że gorszy sprzęt to gra wariuje, więc traktuje to jako bug. Filmiki wszystkie mi działają sprawnie, gra się nie zacina i chodzi płynnie, więc to nie może chodzić o sprzęt, no ale głowy za to nie dam ;)

vrhedny PW
29 października 2016, 16:36
iron:
Problem został rozwiązany, przez pomoc techniczną Ubisoft .
Wystaczyło skasować folder "dokumenty/My Games/Might & Magic Heroes VII" .Gra utworzyła nowy, stary powodował konflikt ustawień.

A zapisy nie znikną przez to? Bo boję się, że stracę kampanię.

Fasola PW
10 marca 2017, 13:29
Witam wszystkich serdecznie!!! Przejdę od razu do rzeczy...
Po przejściu całej kampanii Przystani, całej Twierdzy, zabrałem się za kampanie Akademii i po jej całym przejściu, które zakończyło się jak zwykle demówką, a dalej powrotem do Sali Obrad, nastąpiła kasacja wszystkich map kampanii, które dotąd przeszedłem, czyli jak wyżej Przystani, Twierdzy no i Akademii... co robić??? Proszę o pomoc!!!

AlamarAlamarSpacje po znakach interpunkcyjnych.

Fasola PW
10 marca 2017, 13:34
Dodam tylko, że wszystkie odblokowane osiągnięcia i cała reszta bonusów została nie tknięta. Ostatni wczytywałem już kilkakrotnie ostatni zapis, logowałem ponownie, jak i robiłem synchronizacje zapisanych plików... niestety nic nie pomogło... O co chodzi??? Bardzo proszę o pomoc.

Andruids PW
10 marca 2017, 14:37
Czy na pewno masz aktualną wersję gry? Problem ze znikającym postępem występował we wcześniejszych wersjach.

Alamar PW
10 marca 2017, 14:57
I nadal występuje. Z tego co widziałem, to trzeba rozpocząć następną misję/inną kampanię, by "zapisał się" postęp kampanii... ale co do tego nie jestem pewien.

Niestety, nie wiem jak Ci pomóc. Zapewne da się w którymś z plików ręcznie odblokować postęp w kampaniach, tylko którym?

zbyniu10 PW
13 marca 2017, 22:25
mial ktos z was taki problem ze jak zdobywal miasto w potyczce z komputerem to dostawal 40 tysiecy zlota?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel