Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 29 - 30 - 31

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2012, 11:43


Nowy concept art wykonany przez Agara zatytułowany "dragon gunship". :P

Sawyer PW
21 stycznia 2012, 18:43
"Dreadnought" czy też jednostka 8 poziomu w takiej formie mi nie pasuje. Nie, nie chce smoka obudowanego w kupe żelaza. Jakoś mi to do tego miasta nie pasuje. Znacznie lepszy by był pomysł dać coś na kształt Dreada z WH40k, tyle że z jakimś krasnoludem który to steruje. (Jeżeli odchodzimy od konceptu całkowitej mechaniczności tejże jednostki.)

The Doom PW
21 stycznia 2012, 20:36
Mnie póki co jednostki bardzo się podobają. Nie mogę się doczekać końcowej wersji modyfikacji ♥

witchking PW
24 stycznia 2012, 12:02
Axolotl dodał model cyber zombiaka na forum forge na df2. Poniżej zamieszczony model i jego animacja:




Kuririn PW
24 stycznia 2012, 12:56
Brak słów ;)

Sawyer PW
24 stycznia 2012, 13:32
Wygrali życie, chyle czoła jako modder. To jest na poziomie H5, a nawet trochę lepsze.

EDIT: Jak oddasz mi swoją duszę i 66 dziewic to się zastanowie nizołku. :P
HobbitHobbit


Perspektywa tylko wydaje się taka... Zwrócna. :P

Warmonger PW
24 stycznia 2012, 16:29
Fajny, lepszy nawet od poprzedniego. Ale tych zombiaków natworzyli już masę, a innych jednostek jakoś nie chcą pokazać, zwłaszcza w wersji animowanej.

Drwal PW
24 stycznia 2012, 17:01
Naprawdę robi wrażenie, grafików mają znakomitych. Przede wszystkim jest to styl h3 co najbardziej cieszy. Czekam na kolejne animacje.

Lyokoheros PW
24 stycznia 2012, 17:57
Z jednej strony jednostka wykonana świetnie... z drugiej strony jego ciało nie sprawia wrażenia "zgnitego" - jak to powinno być u zombiaków - a raczej stworzonego z plastiku lub innej plastycznej i elastycznej substancji... takie jest przynajmniej moje odczucie.

Trith PW
24 stycznia 2012, 18:21
Dobra, jakoś ostatnio wzięło mnie na wredną krytykę, jaką zwykle stosuje Hobbit...

Jednostka wygląda plastikowo, jedynie spodnie nie mają zbyt jednolitej tekstury (jak na rozpadającego się zombie z post-apokaliptycznej fabryki żywych trupów), ma złą perspektywę, jest wysoki jak tytan, poza tym korpus sprawia dziwne wrażenie, nie ma w nim nic ze zszywanego trupa, więcej zdecydowanie z zabawki dla dzieci...

Ale to pewnie "ot taki sobie pokaz", który będzie miał niewiele wspólnego z tym, co umieszczą w grze jako finalna wersja.

Altair PW
24 stycznia 2012, 18:21
Cytat:
Z jednej strony jednostka wykonana świetnie... z drugiej strony jego ciało nie sprawia wrażenia "zgnitego" - jak to powinno być u zombiaków - a raczej stworzonego z plastiku lub innej plastycznej i elastycznej substancji... takie jest przynajmniej moje odczucie.

Cóż... zombiak napakowany technologią może być bardziej "plastikowy" niż ci się wydaje. W końcu płyny mogli zastąpić czymś... innym i tak stan przydatności do użytku umarlaka drastycznie wzrasta (podobnie jak żarcia z McDonald'a) ;P

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2012, 19:51
Trith:
Dobra, jakoś ostatnio wzięło mnie na wredną krytykę, jaką zwykle stosuje Hobbit...
Sam model jest dobry - choć za wysoki. Perspektywa też jest w porządku - oczywiście o ile wysokość zostanie poprawiona. Dziwna klatka piersiowa z daleka nie wygląda jakoś szczególnie źle.

Głównym problemem tej jednostki - jakkolwiek ładnie wymodelowanej - jest błąd, który Axolotl popełnia nader często, tj. zbyt długa i dokładna animacja. Jednostka porusza się za płynnie jak na standardy H3. Pasowałoby to bardziej do dzisiejszych gier komputerowych korzystających z silników 3D.

Warmonger PW
24 stycznia 2012, 20:39
To chyba dobrze? Standardy trzeba podwyższać, a nie równać w dół. Animacja oryginalnego lisza liczyła cztery klatki, brrr...

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2012, 20:58
Źle. Bo wtedy trzeba będzie ulepszać pod tym kątem wszystkie inne jednostki, by nie rzucało się to za bardzo w oczy. Zresztą i tak wtedy klimat na tym straci.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

witchking PW
25 stycznia 2012, 17:18
Link do defa cyberzombie wykonanego przez Axolotla
http://www.mediafire.com/?reas1vvcys7014g

Moim zdaniem def prezentuje wysoki poziom. Do tej pory w mojej ocenie lepsze wykonuje tylko Alexander. Po autorze widać, że się rozwija i coraz bardziej wpasowuje w graficzne realia homm 3. Rośnie nam zdolny grafik i miło z jego strony, że udostępnia swoje dzieła.

Kuririn PW
26 stycznia 2012, 14:35
Musze stwierdzić ze jednostka jest świetna :) BA! Pasująca do klimatu hmm3 :) Myślę ze Forge jak wyjdzie będzie w DECHĘ! Ale niestety praca praca praca i jeszcze raz praca. ;)

Ciekawi mnie jedno :/ w jakim programie to robią...

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2012, 18:58
Cytat:
Pasująca do klimatu hmm3
Umm... Nie. Graficznie się gryzie z resztą. Jest po prostu "zbyt dobra". I w dalszym ciągu za wysoka.

Alex-ander wciąż górą. :P

Kuririn PW
26 stycznia 2012, 19:33
Hobbicie ;) w 100% zgadzam się z tobą z tym co nadmieniłeś :/ ale nie powiesz ze jednostka jest do bani bo tak nie jest :) Nie wiadomo czy przedstawiony zombiak będzie w zamku Forge ;) Do kolorów się nie czepiam, ale animacja jest znakomita ;) tylko ten atak mnie gryzie:P

Trith PW
26 stycznia 2012, 20:11
Cytat:
Do kolorów się nie czepiam, ale animacja jest znakomita

Jak na moje oko, animacja jest strasznie dłuuuga. Bez edycji pliku *.txt odpowiadającego za szybkość animacji ruchy będą się wydawały niemożliwie powolne.

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2012, 20:16
Indeed. Jakkolwiek wszystko jest ładne, cacy i w ogóle, tak w Heroes 3 jest niemalże bezużyteczne. O ile rzecz jasna zwracamy uwagę na jakość, a nie na rozwiązania techniczne. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel