Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 29 - 30 - 31

vinius PW
11 lipca 2010, 17:49
Luksusowe, czekam na wiency.

Dragonar PW
11 lipca 2010, 20:12
Cudowne - nic dodać, nic ująć. Prawdę mówiąc jednostki wydają mi się lepsze nawet od tych stworzonych przez NWC. Jedyne co bym zrobił to może zmiana włosów Pyromaniaca od Alex-andra na zielone. :)

AmiDaDeer PW
11 lipca 2010, 20:15
Cytat:
Prawdę mówiąc jednostki wydają mi się lepsze nawet od tych stworzonych przez NWC.
Możliwe, że to będzie ich wada w samej grze. :P

EDIT: Animacja ruchu mojego zombiaka:


Trang Oul PW
11 lipca 2010, 22:28
Co tu ukrywać, poziom NWC (nie zbluźnię i nie powiem, że lepiej). Mam tylko nadzieję, że miotacz goblinów nie będzie miał odrzutu.

Dragonar:
Jedyne co bym zrobił to może zmiana włosów Pyromaniaca od Alex-andra na zielone. :)
Zielone nie pasowałyby do piromana.

Alamar PW
11 lipca 2010, 23:00
Ognistorude jak już.

vinius PW
11 lipca 2010, 23:12
Pozostaje problem "pogorszenia" jednostek. Mam na myśli konwersję z wyglądu 3d na 2d w taki sposób, by utracić nieco jakość i spłaszczyć model - jak w przypadku budynków - i uzyskać efekt grafiki HoMM3.

Alamar PW
11 lipca 2010, 23:53

Dragonar PW
12 lipca 2010, 00:17
Trang Oul:
Zielone nie pasowałyby do piromana.
NWC wybrało kolor zielony...

Alamar - tak, ładny walec masz na wyposażeniu. :P

AmiDaDeer PW
12 lipca 2010, 13:35
Cytat:
NWC wybrało kolor zielony...
...i wybrało również demilisze w Cytadeli, skorpioludy w Twierdzy oraz siedlisko pyromanów wyglądające jak kadź z lawą. No i w ogóle wybrało Forge.

(nie)Ludzie! To, co jest pokazane graczom przez twórców, to niekoniecznie jest oficjalna wersja! Jeżeli coś nie wyszło, to nie mówcie, że NWC coś wybrało, bo nie wybrało, gdyż gdyby wybrało, to by wyszło! Gdyby Forge było wydane w AB, to na 90% wyglądałoby inaczej niż to, co znamy ze screenów, artworków czy nawet oryginalnych plików z HC.

Mam nadzieję, że wyraziłem się dosyć jasno.

AmiDaDeer PW
14 lipca 2010, 20:59
Nie wiem w sumie, po co to pokazuję, ale...




Rozmiar już poprawiłem jakby co. Defa należy się spodziewać w najbliższych dniach.

Dragonar PW
14 lipca 2010, 22:09
Piękna jednostka, tylko nieco miga...

Trang Oul PW
14 lipca 2010, 22:45
Ma podarte spodnie... Mam nadzieję, że to tylko artefakt .gif.
EDIT: Technologia z Forge sprawia, że same się zaszywaja na czas ataku?

Ginden PW
14 lipca 2010, 22:59
Zabawy piłą mechaniczną dają takie efekty...

AmiDaDeer PW
15 lipca 2010, 13:26
1.Na jakości stracił przez to, iż klatki były 24-bitowe - dlatego też na udach można zobaczyć jednolite odbicia światła. W DEFie (a zatem i w grze) będzie to wyglądało o wieeeeele lepiej.
2.Gdzie masz te dziury? Chodzi Ci o fałdy przy stawach czy o cień piły na prawej łydce? :P

Mitabrin PW
15 lipca 2010, 14:42
To są ekologiczne spodnie biodegradowalno-długo żywotne.
Jednocześnie łatwiej się rozpadają i same się naprawiają.

Tarnoob PW
17 lipca 2010, 06:39
Czy nie zastanawialiście się już, jak można by przetłumaczyć nazwy jednostek? Czy są już w użyciu wśród fanów jakieś nazwy polskie?

avatar PW
17 lipca 2010, 08:55
Oho, to byłby zły znak... Po czym zauważyć, że twórca/twórcy modów chcą rozstać się ze tworzonym modem? Zajmują się "pierdołami" i na przykład wymyślają biografie dla bohaterów.
Sądzę, że na polskie nazewnictwo przyjdzie czas, gdy coś wyjdzie oficjalnie i zostanie napięte na ostatni guzik. Dla celów testowych jednostko może nazywać się Robokop, nie ma znaczenia - akurat zmiana nazwy jednostki jest jedną z łatwiejszych rzeczy i wykonać ją może właściwie każdy gracz w H3.

Owszem, jestem jak najbardziej za dyskusją, propozycjami nazewnictwa jednostek na tym forum, ale niech o tym rozmawiają gracze - twórcy Forge niech skupią się na ważniejszych rzeczach:)

AmiDaDeer PW
17 lipca 2010, 11:56
A gdzie tu masz twórców? :P

Tarnoob PW
17 lipca 2010, 13:02
No właśnie. :-P

Cóś takiego chodziło mi po głowie:
1. Szeregowiec → piechur
2. Cybertrup → cybernieboszczyk
3. Piroman → ?
4. ? → goliat
5. Skoczek → ?
6. Moloch → niszczyciel

Irhak PW
17 lipca 2010, 13:18
Ja proponuję takie nazwy:
1. Szeregowiec -> Kapitan
2. Cyberman -> Cyborg
3. Piroman -> Maniak Ognia (?)
4. Żądlak -> Goliat
5. Skoczek -> Oblatywacz
6. Czołg (?) -> Moloch
7. Niszczyciel -> Pancernik
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel