Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ważne] Zarządzanie modami
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Drwal PW
27 lipca 2016, 00:13
Oj, robiłem to wieki temu. Może wyślij mi na priv mod, zobaczę i może uda mi się rozgryźć co jest źle.

EDIT: trzeba było usunąć plik action, który przekierowanie wypakowywanie plików do złego folderu.

Nat932 PW
7 października 2017, 20:02
Czy jest możliwe dodanie do Heroes 3 HotA nowych miast takich jak Forge, Bastion (egipskie miasto) lub inne?
Albo ewentualnie czy istnieje możliwość połączenia dodatków HotA i WoG, przyznam, że oba bardzo mi się podobają i często grając np. w HotE żałuję, że jednostki nie mają doświadczenia lub grając w Woga żałuję, że nie ma tam tego pirackiego miasta.

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Kuririn PW
7 października 2017, 20:08
Nat932:
czy jest możliwe dodanie do Heroes 3 HotA nowych miast takich jak Forge, Bastion (egipskie miasto) lub inne ?
albo ewentualnie czy istnieje możliwość połączenia dodatków HotA i Wog, przyznam że oba bardzo mi się podobają i często grając np. w HotE żałuję że jednostki nie mają doświadczenia lub grając w Woga żałuję że nie ma tam tego pirackiego miasta
Nie.
Nat932:
z góry dzięki za odpowiedzi ;)

proszę

Kammer PW
7 października 2017, 20:30
Krilian udzielił wyczerpującej odpowiedzi.

Od siebie jeszcze dodam, że na VCMI masz niepełne Cove i jest tam wsparcie doświadczenia jednostek, więc teoretycznie dałoby się połączyć.
Tylko ktoś musiałby napisać doświadczenie dla jednostek Przystani.

Zachari PW
7 października 2017, 20:40
Rozpisałem sie o VCMI a temat zniknął w trakcie pisania...

Kammer PW
7 października 2017, 20:52
A skąd, nadal jest na liście, na samym dole.
Dlatego właśnie go nie kasowałem, by uniknąć wysyłania przez kogoś postu do próżni.

Jak nadal masz kartę, na której pisałeś posta, to cofnij się do pola edycyjnego i wyślij - wrzuci się do pustego tematu, a potem przeniosę.
A potem usunę ten i poprzedni post, bo będą już niepotrzebne.

avatar PW
7 października 2017, 21:09
Kammer:
Tylko ktoś musiałby napisać doświadczenie dla jednostek Przystani.
Ale akurat dla Cove jest napisane, oprócz Satyrów i Fangarmów :)

Kammer PW
7 października 2017, 21:17
Faktycznie, teraz sprawdziłem i to rzeczywiście jest.

Czyli jedynym mankamentem jest brak niektórych specjalnych umiejętności z HotA!

avatar PW
7 października 2017, 21:23
Oj tak, ale tuż nie przez jsony, tylko trzeba hardcoded... :/

DarkmoonHug PW
26 stycznia 2018, 17:43
A jak zmienic język VCMII na angielski z ruskiego?

Kammer PW
26 stycznia 2018, 17:54
Usuń ruskie tłumaczenia HotA WoG-a, powinno być gdzieś w modzie HotA WoG-a w folderze VCMI w Moje Gry albo wyłącz w launcherze.

avatar PW
26 stycznia 2018, 17:56
W modzie WoG nie HotA :)

Kammer PW
26 stycznia 2018, 18:00
Przepraszam, kajam się, machnęło mi się, tak, w WoG-u.

terailithiril PW
12 listopada 2018, 12:32
Cześć,

Mam raczej niską wiedzę w zakresie modowania gier.
Mam Heroes Złotą Edycję, czytałem trochę o dodatkach.

1. Chciałbym dodać sobie HD moda, Wake of Gods i Horn of the Abyss ale nie wiem jak to zrobić.
Próbowałem dodawać WoG i HD ale nie udało mi się.
Czy jest jakaś kolejność dodawania tych dodatków ew. jakaś w miarę prosta instrukcja krok po kroku jak to zrobić ?
ew. może ktoś z was by mi to napisał ? :)

2. Na stronach z mapami widziałem mapy o rozmiarach większych niź XL. Np. H, XH oraz G.
Po ściągnięciu ich do katalogu z mapami niestety nie pojawiają się w wyborze map.
Co trzeba zrobić żeby je uruchomić ?


Dzięki z góry za pomoc :)

Kastore PW
12 listopada 2018, 16:13
Najpierw HD Mod, a HotA i Wog są niekompatybilne, więc lepiej wybrać tylko HoTę.
Cytat:
Co trzeba zrobić żeby je uruchomić ?
Ściągnąć HoTę.

Kammer PW
13 listopada 2018, 17:53
Przede wszystkim - daj sobie spokój z WoG-iem, jest on przestarzały, zamiast tego zainstaluj sobie ERA II (na przykład od nas ze Skarbca). Jest to Zasadniczo WoG 3.58f, ale usprawniony.

Generalnie dobrą praktyką jest instalowanie każdej platformy do osobnego folderu - osobno ERA II, osobno VCMI, osobno HotA - po prostu skopiuj folder z H3.

I tak, H, XH i G to formaty HotA, acz VCMI też obsługuje takie rozmiary, tylko w innym formacie.
strona: 1 - 2
temat: [Ważne] Zarządzanie modami

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel