Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes VII - opinie, wrażenia
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8

Dark Dragon PW
6 października 2015, 19:47
Bardzo dobra nierecenzja, w której z wszystkim się zgadzam.

Drwal PW
6 października 2015, 20:03
Faktycznie wybitna (nie)recenzja. Ja bym dodał jeszcze niewyraźną grafikę i to chyba wszystko. Ciekawe czy Acid napisze zgodnie z tradycją swoją recenzje. :)

Acid Dragon PW
6 października 2015, 20:13
Owszem, jest w planach, ale do tego trzeba by - no wiecie - mieć czas na granie ;).
Po pierwsze Grota.

Dark Dragon PW
6 października 2015, 20:20
Może do tego czasu gra będzie... możliwa do przejścia :P.

Sobieski PW
6 października 2015, 20:34
Bardzo przyjemna recenzja. Spodobało mi się, że recenzent nie wywyższał 3 i 5 oraz nie jechał po 4 i 6 jak już je wspominał.

Im więcej czytam, to tym bardziej podoba mi się H7 na starcie niż H6 na mecie.

Wiemy jak wyglądało H6 w wersji 1.0, a jak w wersji 2.1.1. H7 w swojej ostatecznej wersji ma szanse się stać godną polecenia grą na równi z H3 i H5.



PS
Dziwi mnie, że ludzie narzekają na brak Inferno. Przecież było tylko w 3, 5 i 6, czyli połowie gier z serii. Zamiast jakiej frakcji chcieliby je mieć, gdyby założyć że frakcji na starcie ma być 6, a nie 7. Przecież wszystkie frakcje dostępne w H7 są starsze i bardziej rozpoznawalne od Inferno.

Ja w dodatku jeśliby powstał chciałbym zobaczyć Fortecę, a w drugim jeśliby w ogóle powstał Sanktuarium. Inferno mieliśmy w H5 i H6, natomiast Fortecę tylko w H5, a Sanktuarium tylko w H6. Średnio na 3 części każda z frakcji byłaby co najmniej 2 razy, a i Ubisoft mógłby popracować bardziej nad wizerunkiem Fortecy i Sanktuarium.

Tallos PW
6 października 2015, 21:22
@up
Myślę, że chodzi tutaj o fakt, że demony są integralną częścią historii Ashanu jak żadna inna frakcja, toteż dziwnie gra w tym uniwersum bez nich wygląda. No i znacznie ciekawszy był pomysł przedstawiciela Inferna w radzie Iwana (zwłaszcza gdyby to był Cyryl - byłby to fajny smaczek) niż np. wciśnięte tam na siłę elfy.

iron PW
7 października 2015, 18:57
W moim odczuciu grafika w najnowszej odsłonie Heroes jest tragiczna.O ile na ekranie walki jest do przyjęcia, to na mapie przygody jest po prostu brzydka, mimo wysokich ustawień opcji graficznych. To już w H5 jest chyba lepsza grafika. Mam nadzieję, że Ubi to poprawi. No chyba, że to zależy od karty graficznej ( w co zresztą za bardzo nie wierzę). Moja karta do Radeon 7770. A wy, jakie macie karty i wrażenia odnośnie grafiki ?

Wellplay PW
7 października 2015, 19:44
Geforce GTX 660 i nie narzekam na grafikę.

Tallos PW
7 października 2015, 22:59
Radeon 6670HD. Śmigam na min i nic mi nie przeszkadza. Ale ja zawsze traktowałem grafikę HoMM raczej jak na schematyczne przedstawienie świata dla ślęcącego nad mapą dowódcy niż jako świat rzeczywisty jako taki.

Yogoort PW
8 października 2015, 08:48
MSI R9 390 - w rozdzielczości 4k, wyświetlanej na monitorze 23 calowym, full HD, gra wygląda znakomicie, zarówno mapa przygody, jak i pole walki. Polecam taki tryb wyświetlania. Co oczywiście nie zmienia faktu, że animacje czarów/efektów/ataków w zasadzie nie istnieją w grze. W rozdzielczości zwykłego full HD, mapa przygody bardzo mi się nadal podoba, natomiast pole walki robi się po prostu brzydkie. Tak czy siak, grafika jest daleko za standardami roku wydania gry.

Idai PW
8 października 2015, 13:54
Cześć, mam pytanie do wszystkich grających nekropolią, jakie widzicie plusy w posiadaniu pająków i duchów, jak nimi gracie? Jak dla mnie to zwykłe mięso armatnie i marnowanie kasy, podobnie jak lamasu. Chyba nie potrafię grać nekropolią. Co prawda wygrywam przerabiając co się da na szkielety i atakując nimi zanim wróg je tknie. Macie jekieś pomysły na nekropolie?

Co do akademii jak oceniacie golemy i dżinny? Nie znajduje dla nich większego zastosowania, za to zakochałem się w magach i gargulcach.

U elfów, driady są dla mnie tylko dla tarczy, resztą nawet da sie nieźle grać.

Jakie są wasze opinie co do taktyki i sposóbu wykorzystania jednostek?

Szaman PW
8 października 2015, 14:44
Wie ktoś, jak przejść 3. misję orków? Utknąłem na tej pustyni i nie mogę się wydostać. :D

ALIEN PW
8 października 2015, 21:36
Rzeczywiście grafa nie powala, ale gra uruchamia się z dx9, u was też?? Wydaje mi się jak by uruchamiała się z dx11, to by znacząco wpłynęło to na jakość grafiki.

Yogoort PW
9 października 2015, 14:35
Heroes 7 bardzo celnie komentuje rzeczywistość...

Szaman PW
9 października 2015, 23:16
Co tam VII w III ostrzegali, zanim to się stało modne xD Link

iron PW
10 października 2015, 10:04
Czyli zdania co do grafiki są podzielone :-), przy czym nie ma znaczenia czy to Radeon czy Nvidia.A co do Dx też wydaje mi się, że gra uruchamia się w dx9.

Alchemik PW
10 października 2015, 12:33
Co do grafiki odnoszę wrażenie że im lepsza rozdzielczość tym lepiej ona wygląda. Miałem okazję zobaczyć też jak u kumpla wygląda Heroes VII, i jest znaczna różnica między moim 1280x1024 a Jego full hd, mimo iż obaj mamy wszystko inne poustawiane na ultra.

iron PW
10 października 2015, 15:48
Ja też mam 1024 x 1280, być może faktycznie masz rację z tymi rozdzielczościami. Ale jeśli tak jest, to źle to świadczy o Ubisofcie i mam nadzieję, że to poprawią.W przeciwnym razie pozostaje wymiana monitora i ewentualnie karty graficznej lub pogodzenie się gorszą jakością grafiki(mimo ustawień na ultra). A nie każdy potrzebuje mieć monitor FullHD.

magius123123 PW
10 października 2015, 20:53
Rozdzielczść akurat od zawsze miała znaczenie. Mając ustawienia ultra, a rozdziałke slabuitką, ograniczamy sami sobie mozliwość dostrzeżenia detali, przy okazji stwarzając iluzję optyczną, która sprawia, że grafika jest dla nas po prostu brzydka. Czasem w przypadku niskiej rozdziałki, wystarczy resztę dać na normal/high zamiast ultra, a grafika optycznie będzie atrakcyjniejsza i lepiej będzie skupić oko na mniej detali przy malej rozdzielczości.

Mav PW
11 października 2015, 11:42
Hej! Sam jeszcze nie grałem w H7, lecz chciałbym poznać wasze zdanie w pewnej sprawie. Mianowicie, czy nie macie poczucia, że najnowsza odsłona jest już ciut wtórna? Czy nie brakuje wam innowacji w rozgrywce? Śledząc wieści z powstawania tej części nie zauważyłem zbyt wiele nowości – ot miejsca na mapie, które mogą ją ciut zmienić, wybieranie stworzeń siódmego poziomu (choć w H4 robi się to na każdym), lekko zmodyfikowane zestawy potworów w zamkach względem poprzednich części… A poza tym wygląda jak kopia Szóstki. Chcielibyście więcej nowości, czy Heroes 7 w obecnym kształcie (pomijając błędy) wam odpowiada?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8
temat: Heroes VII - opinie, wrażenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel