Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Skład map
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3

MCaleb PW
12 marca 2006, 16:37
Zgodnie z życzeniem zakładam ten temat.
Można tutaj dodawać linki do swoich map, a także komentować już umieszczone.

Acid Dragon PW
12 marca 2006, 20:47
a ja dodam tylko na zapytanie Katarzyny w innym temacie, że dział z mapami w Grocie będzie - ale jest dosć dużo tzw "spraw bieżących" realizowanych i trudno powiedzieć kiedy.

Zdradzę, że przed kataklizmem mieliśmy już praktycznie prawie gotowy mechanizm działu z mapami (potrzebował jeszcze tylko drobnego wykończenia graficznego), ale niestety został w całości utracony podczas rzeczonego kataklizmu. Jak tylko uda się go odtworzyć, zapewne pozwolę się z Tobą skontaktować Katarzyno, mając nadzieję, że dodasz do tegoż działu swe ulubione mapy.

Kathrin PW
12 marca 2006, 22:24
No to już nic nie mówię:) Nie mogę podać linków, gdyż mapy dostaję czasem w prezencie i mam je tylko na dysku, a teraz (po katakliźmie letnim) także na płycie. Ale mniemam, że ewentualni zainteresowani znajdą do mnie drogę, jakby co:)

MCaleb PW
1 czerwca 2006, 21:10
Odkurzam ten temat, przypominając, że wciąż tu jest.
Być może ktoś się zlituje i wreszcie poda tu linka do swej mapki.

Ururam Tururam PW
2 czerwca 2006, 15:45
Moje mapy do H1, h3 i h4 można znaleźć niezmiennie na http://urtur.webpark.pl . :-)

Kaazam PW
3 czerwca 2006, 17:44
Ururam ty normalnie masz taśmie produkcyjną. Nie wiadomo co wybrać, może coś polecisz sam.

Kaazam PW
29 czerwca 2006, 14:37
Nie podają linków to ja podam. Stąd można ściągnąć moje mapki. Większość jest przed testami. Zgłaszać błędy a poprawię. To tyle. Życze miłej zabawy :D.

złoty smok PW
18 lipca 2006, 17:50
Pograłam i mówię.Kazaam, robisz błędy ortograficzne.

Kathrin PW
19 lipca 2006, 09:31
Też pograłam, błędy faktycznie są:)
Mapy nie są niestety zbyt dobrze wyważone, jednym słowem nawet przy ograniczeniu czasowym można przejść w czasie o połowę krótszym. Koniecznie trzeba je utrudnić (większe oddziały blokujące, wróg z wiekszymi mozliwościami itp.) Nie piszę tego złośliwie, po prostu szkoda by było pracy już włożonej; spokojnie można te mapki dopieścić:)Spróbuj!

Vatras PW
20 lipca 2006, 22:10
To stąd można pobrać moją mapę.
Teraz kilka słów o niej. Jest to moja pierwsza mapa więc nie spodziewajcie się po niej cudów. jest to mapa WoG ale nie taka jak te mapy z wogowych kampanii. Byc może będzie to pierwsza mapa kampanii ale to zależy czy bedzie mi się chciało dalej tworzyć. Aha w mapie użyłem pakiet skryptów Altaira, mam nadzieje że nie ma nic przeciwko.

Adziq PW
7 sierpnia 2006, 15:17
Ej mógłby ktoś mi pomóc z mapą- ukończyłem ją, ale nie wiem gdzie ją zamieścić. Próbowałemna oficjalnej stronie HOMM V ale dostawałem maila, że wiadomości nie dostarczono.

Tilogour PW
28 sierpnia 2006, 21:38
http://d.turboupload.com/d/880714/Ludzie_atakuj261.h3m.html
Oto moja mapa pt."Ludzie atakują" proszę o opinie[wymaga Woga]

Kaazam PW
4 września 2006, 18:12
Dzięki za wytyczenie błędów. Jak będe miał czas to popracuje nad nimi. Tymczasem. Życze mięłj zabawy w przyszłych sukcesów, a ja lece zgłębiać talemniki wiedzy palenia w piecu :P.

Nie_mam_nicka PW
2 czerwca 2009, 19:58
Może niezbyt pasuje to do tematu, ale nie chcę zaśmiecać tego miejsca nowym...
Heroes pisał na czacie, że poszukuje mapy "Myth and Legends", która rzekomo była tylko w Restoration of Erathia, sprawdziłem to i się nie mylił. Nie znalazłem jej ani w Complete, ani w Shadow of Death PL (Złota Edycja), ani (co ciekawsze) w Restoration of Erathia 1.4 PL (CD-Projektu, bo na przykład w Armageddon's Blade 2.1 PL IM Group była) o.o... Pochodzi z mojej dość starej i popsutej (instalacja dochodzi do 56%) płyty z Restoration of Erathia 1.1 PL, do ściągnięcia tutaj (RoE 1.1)/i tu (AB 2.1). Jako jedyna o dziwo nie jest po Polsku, więc fajnie by było, gdyby ktoś ją przetłumaczył (oczywiście edytorem do RoE) ;].

Solmyr PW
3 czerwca 2009, 17:55
Jestem na 90% pewien, że owa mapa była dołączona do Heroesa, który był w "trójpaku" z Sim City 3000 i Comandosem.

Nie_mam_nicka PW
3 czerwca 2009, 19:50
Sprawdziłem jeszcze dokładniej, w AB 2.1 IM Group (instalowanym na RoE 1.4 CD-Projektu!, samo IM Group miało tłumaczenie niemal identyczne z Miragowym z RoE 1.1...) dochodzi ta mapa, w SoDach i wersjach CD-Projektowych nie ma, niestety nadal po angielsku >.>.

Alamar PW
3 czerwca 2009, 20:06
NMN - Mirage i IM Group to były niemal te same firmy, więc się nie dziw, że tłumaczenie jest to samo. :P

Co do mapki, to zniknęła ona również z angielskich wydań SoD-a i dalej. Nikt nie wie właściwie dlaczego tak się stało.

Dark Dragon PW
4 czerwca 2009, 14:54
Mity z tejże mapy odnoszą się do naszego świata, to może być powód ;).
Jak ktoś (najlepiej kilku ktosiów) by naprawdę b. chciał, to mógłbym toto przetłumaczyć...

Nie_mam_nicka PW
4 czerwca 2009, 16:05
Alamar:
NMN - Mirage i IM Group to były niemal te same firmy, więc się nie dziw, że tłumaczenie jest to samo. :P
Też coś takiego myślałem, wszystko identyczne ;] Zmiana nazwy firmy?

Dark Dragon:
Mity z tejże mapy odnoszą się do naszego świata to może być powód ;)
A Arka Noego (RoE), Carpe Diem/Carpe Diem [Sojusz] (SoD), Dżihad (AB), Huzia na Wikinga!/Huzia na Wikinga! [Sojusz] (SoD, ten poza Arką i Puszką Pandory DOBITNIE), Puszka Pandory (AB, podobnie jak Myth and Legends całkowicie Grecka legenda)? ;] Osobiście myślę że to przez początek tekstu: "You are a God.". Scenariusze w przeciwieństwie do Kampanii nie muszą się opierać o fabułę M&M, czy dziać w fantastycznych miejscach.

Dark Dragon:
Jak ktoś (najlepiej kilku ktosiów)by naprawdę b. chciał mógłbym toto przetłumaczyć...
TAK, byłbym Ci BARDZO WDZIĘCZNY gdybyś przetłumaczył Mity i Legendy! Tu masz wersję z RoE 1.1 (Mirage), a tutaj wersję z AB 2.1 (IM Group). Gdybyś zamierzał to przetłumaczyć - Byle nie edytorem do AB/SoD/Complete/WoG, mogę Ci przesłać ten z RoE 1.1/RoE 1.4, chyba że zamierzałbyś to inaczej zrobić, albo masz już takowy.

Assassin PW
4 czerwca 2009, 16:13
Też jestem za przetłumaczeniem tej mapy, bardzo proszę żebyś to zrobił. ;P
strona: 1 - 2 - 3
temat: Skład map

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel