Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 161 - 162 - 163 - 164

DragonKing PW
13 lipca 2021, 09:22
Bardzo ładny anioł... ale to już się robi nieciekawe. Ile Ty różnych aniołów zrobiłeś? Z 10 pewnie. Ja rozumiem, że możesz lubić tą jednostkę, ale jeśli masz czas, aby ją robić, na Twoim miejscu poświęciłbym go na zrobienie pożytecznej jednostki do dodatkowych ulepszeń. Oczywiście to nie hejt, tylko propozycja, jestem ciekaw, czy reszta groty ją podzieli.

Kammer PW
13 lipca 2021, 10:30
Bałem się, że tylko ja widzę tam chłopa :D

Ale tak, zgadzam się z DragonKingiem.

Kuririn PW
13 lipca 2021, 11:50
Kastore:
Wygląda jak ulepszenie chłopa.
To tak, jakbyś widział potencjał.

jakiś smok:
na Twoim miejscu poświęciłbym go na zrobienie pożytecznej jednostki do dodatkowych ulepszeń.
Skąd wiesz, ze tego nie robie?
jakiś smok:
Oczywiście to nie hejt
owszem, hejt.
Kammer:
co byś nie napisał
Umarnij!

Elorehald PW
13 lipca 2021, 14:11
Nawet ładna ta jednostka, trochę wyblaknięta, blada. Dziwi mnie twoje podejście do Kammera, Kuririnie, owszem mi też jak pewnie większości ta jednostka z początku przypomina chłopa, może faktycznie Kuririn czas się nauczyć przyjmować krytykę do siebie?

Kuririn PW
13 lipca 2021, 14:18
Elorehald:
może faktycznie Kuririn czas się nauczyć przyjmować krytykę do siebie?
Jak najbardziej, krytyka krzepi, lecz nie tak od Kammera.
A swoja droga, gif strasznie psuje robotę.

Elorehald PW
13 lipca 2021, 14:29
Nie gif a jakość jednostki, widać to nawet na "HD RENDERZE" jednostka jest blada, nie ma odcieni skóry, ma chyba czarne oczy i brak w niej ostrości. Porównuj sobie z tymi oryginalnymi renderami/jednostkami:
H3 Angel
Kuririn
A i co do gifów, albo używasz totalnego badziewia do ich tworzenia albo szukasz wymówek na siłę.

Kuririn PW
13 lipca 2021, 14:35
Zawsze TOTALNEGO BADZIEWIA. I wszystko na siłę, bo młotkiem!

Elorehald:
Porównuj sobie z tymi oryginalnymi renderami/jednostkami:
Jeżuniu, pierwszy raz widzę.

Trith PW
13 lipca 2021, 15:41
Dopasowanie nasycenia i kontrastu to akurat najmniej wyczerpujący i najprostszy punkt na liście rekonstrukcji jednostki, i można się tym babrać zupełnie pod koniec.

Andruids PW
13 lipca 2021, 17:43
Każdy wie, że nie warto dawać z siebie więcej niż 30%.

DragonKing PW
13 lipca 2021, 17:48
Kuririn:
Skąd wiesz, że tego nie robie
Nie wiem, ale zrobiłeś kolejnego anioła, zamiast skupić się na jednostce. IMO trochę "marnowanie czasu"
Kuririn:
owszem, hejt
Propozycja, żebyś się zajął czymś ambitniejszym niż robienie setnego(choć ładnie wyglądającego) anioła, to nie hejt:P

Kuririn PW
13 lipca 2021, 17:51
jakiś smok:
niż robienie setnego
Policz dobrze.

DragonKing PW
13 lipca 2021, 18:15
Hiperbola
Anioł, Archanioł, Serafin, Anioł w wersji kobiecej, Anioł Szaman, ten teraz i założę się, że pominąłem co najmniej dwa
Edit:Jeszcze był taki co trzymał takie coś, co przypomina jakąś wagę lub coś, ciężko mi opisać.

DragoHomm PW
13 lipca 2021, 21:15
No ominąłeś: szkieleta anioła, Anioła z takimi niebieskimi "motylimi" skrzydłami i jeszcze był taki anioł-poborowy z piką. Brakuje mi jeszcze tylko Anioła z karabinem, anioła elfa, anioła niziołka oraz Michała Anioła. Potem już mogę umierać.

witchking PW
14 lipca 2021, 08:37
Moim zdaniem piękna robota. Kuririn może sobie robić co uważa za słuszne, ja akurat jestem zadowolony, że swój własny czas przeznacza na przygotowanie czegoś czym my możemy się cieszyć. Oczywiście można mieć uwagi do samej pracy, ale uważam, że komentarze tłumaczące czym lepiej się zająć są nietrafione.

Kuririn PW
14 lipca 2021, 11:45
Jakiś DragonKing:
Hiperbola
Anioł, Archanioł, Serafin, Anioł w wersji kobiecej, Anioł Szaman, ten teraz i założę się, że pominąłem co najmniej dwa
Edit: Jeszcze był taki co trzymał takie coś, co przypomina jakąś wagę lub coś, ciężko mi opisać.

Jest takie pojęcie jak NAUKA. Nic samo się nie zrobi.
Gwoli ścisłości - anioły:




Wyżej wymieniony "anioł" miał swoja grafikę promocyjną, który ostatecznie weźmie udziel w projekcie.

Kilka grafik została wrzucona na "luźno" która miała na celu - NAUKI.

I nie wiem skąd wam się to bierze, co powinienem a czego nie powinienem robić. Mój czas, Moj projekt, A ze czasem coś wrzucę widać nie każdemu to się podoba, więc lepiej było by, aby nie oglądał/nie oceniał.

Jakiś DragonHmm:
Potem już mogę umierać.
Zawsze możesz dołączyć do Kammera.

witchking:
Kuririn może sobie robić co uważa za słuszne
Owszem mogę i z tego korzystam.

witchking:
ale uważam, że komentarze tłumaczące czym lepiej się zająć są nietrafione.
Jak już pisałem wyżej, "wybiegły dzieci ze szkoły"...


DragonKing PW
14 lipca 2021, 13:34
Troszkę smutno, zwłaszcza, gdy argumenty Kuririna, są co najmniej dziwne.
Primo, oczywiście, rób co uważasz za słuszne, ja tylko podsunąłem pomysł, jednak jeżeli coś publikujesz, to nie reaguj na każde słowo "jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj", tak nic konstruktywnego nie zbudujemy, widzę, że jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na moje argumenty swoimi, tylko mówisz, że to Twój projekt, to raczej nic z tego nie wyniknie. Oczywiście, że Twój. Twój czas, Twoje jednostki. Rób sobie co chcesz. Tylko nie oczekuj oklasków za każdym razem, co zrobisz. Bo Ty wręcz się obrażasz, odwracasz plecami,jak ktoś powie coś nie po Twojej myśli.
Secundo, nauka. To teraz szybkie pytanie. Czy nie możesz uczyć się próbując robić trzecie ulepszenia stworzeń? Czego robienie archaniołów ma Cię nauczyć? Robienia anielskich skrzydeł? Przecież jeżeli dobrze pamiętam, takie skrzydła występują u tylko jednej jednostki-anioła(ew. Amor Tritha). Więc jak bardzo się rozwiniesz, wałkując cały czas jedną jednostkę? Przecież samą postać człowieka wykonujesz już bardzo dobrze. Gdybyś jeszcze bestie robił, czy choćby te smoki, na pewno byś więcej wyciągnął. Rozwinąłbyś się dużo bardziej, gdybyś rozwijał się wraz z robieniem modeli trzecich ulepszeń, bo każda ma inny model i inne podejście. Robiąc 20 aniołów(mam nadzieję, że te wszystkie nie trafią jako neutralne, bo to będzie już za dużo), czego masz się nauczyć?
Podsumowując, róbta co chceta, jak chcesz sobie robić anioły, to sobie je rób, przecież nikt Ci nie może zabronić, tylko nie rozumiem w jakim celu. Jak chcesz tak wykorzystywać swój czas i potencjał, to tak go wykorzystuj, nikt Ci nie zabroni. Ja już w tej dyskusji nie mam nic do powiedzenia, bo ze względu na głęboką refleksyjność Kuririna, zmierza ona donikąd.
Pozdrawiam.

Kuririn PW
14 lipca 2021, 14:16
Jakiś DragonKing:
Primo, oczywiście, rób co uważasz za słuszne, ja tylko podsunąłem pomysł, jednak jeżeli coś publikujesz, to nie reaguj na każde słowo "jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj", tak nic konstruktywnego nie zbudujemy, widzę, że jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na moje argumenty swoimi, tylko mówisz, że to Twój projekt, to raczej nic z tego nie wyniknie.
Ja Ciebie 3mam za słowo!
Jakiś DragonKing:
Tylko nie oczekuj oklasków za każdym razem, co zrobisz.
Publikuje, bo chce, i nie dla oklasków!
Jakiś DragonKing:
Bo Ty wręcz się obrażasz, odwracasz plecami,jak ktoś powie coś nie po Twojej myśli.
Czytaj uwazniej
Jakiś DragonKing:
Czy nie możesz uczyć się próbując robić trzecie ulepszenia stworzeń? Czego robienie archaniołów ma Cię nauczyć? Robienia anielskich skrzydeł? Przecież jeżeli dobrze pamiętam, takie skrzydła występują u tylko jednej jednostki-anioła(ew. Amor Tritha). Więc jak bardzo się rozwiniesz, wałkując cały czas jedną jednostkę?
A kto mówił, ze tego nie robię? Są rzeczy "WAZNE I WAZNIEJSZE"!
Jakiś DragonKing:
Gdybyś jeszcze bestie robił, czy choćby te smoki, na pewno byś więcej wyciągnął. Rozwinąłbyś się dużo bardziej, gdybyś rozwijał się wraz z robieniem modeli trzecich ulepszeń, bo każda ma inny model i inne podejście. Robiąc 20 aniołów(mam nadzieję, że te wszystkie nie trafią jako neutralne, bo to będzie już za dużo), czego masz się nauczyć?
Podsumowując, róbta co chceta, jak chcesz sobie robić anioły, to sobie je rób, przecież nikt Ci nie może zabronić, tylko nie rozumiem w jakim celu. Jak chcesz tak wykorzystywać swój czas i potencjał, to tak go wykorzystuj, nikt Ci nie zabroni. Ja już w tej dyskusji nie mam nic do powiedzenia, bo ze względu na głęboką refleksyjność Kuririna, zmierza on donikąd.
Tutaj puszcze sobie pawia xD
Jeżeli masz cos konstruktywnego do powiedzenia, to pisz śmiało - a nie jakieś pierdoły. I ja nie pozdrawiam!

DragonKing PW
14 lipca 2021, 14:36
Nie wiem, jak konstruktywne, ale niepochlebne Tobie argumenty mam podać, żebyś uznał je za konstruktywne:P

Trith PW
14 lipca 2021, 14:38
DragonKing:
Ta ostatnia tyrada.

Jak autor ma wenę na jedno a nie drugie to się człowieka nawet batem zmusić do "czegoś konstruktywniejszego". A pod przykrywką "konstuktywnej krytyki" uprawiasz dyrektorzenie cudzym czasem na miękko. Nie wiem czy kiedyś coś modelowałeś ale nie bez powodu początkującym w szkicu często poleca się "narysuj to samo raz dziennie przez miesiąc", bo nawet robiąc to samo setny raz człowiek się nauczy czegoś nowego (dlatego przykładowo Dworu zrobiłem przynajmniej 4 wersje zanin wyszło z tego coś przyzwoitego). Więc nie oburzaj się że ktoś coś robi za darmo, bo takie wymagania można stawiać albo zleceniobiorcy, albo własnemu uczniowi. W innym przypadku autor ma prawo mieć komentatora gdzieś.

DragonKing PW
14 lipca 2021, 15:09
Widać, nawet nie raczyłeś przeczytać tego, co napisałem, więc co mam Ci odpowiedzieć?
EDIT:
Kuririn:
Ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
Kto?
strona: 1 - 2 - 3 ... 161 - 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel