Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 158 - 159 - 160 ... 162 - 163 - 164

DragonKing PW
30 grudnia 2020, 19:47
Zielony megasmok,(ma to swoją nazwę?)bardzo ładny, jednak co do drugiego, uważam, że stary był lepszy, wyraźniejszy.

AmiDaDeer PW
30 grudnia 2020, 20:31
"Wyraźniejszy"? Pod względem szczegółów, jakości tekstur i dokładności samego renderu nowy bije starego na głowę.

Kastore PW
30 grudnia 2020, 21:30
I nie jest już takim chudzielcem.

DragonKing PW
31 grudnia 2020, 16:50
Oj Hobbit, widzę, że pojawiają się problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Co z tego, że ma więcej detali, jak bardziej na tym traci niż zyskuje? Jest przez to niewyraźny. Przyznam jednak, że kolor skóry bardzo ładny i myślę, że raczej zdołabłbym go zaakceptować.
Edit:Chociaż czym dłużej myślę, tym bardziej podoba mi się ten nowy, myślę, że może taki zostać. Teraz, fajnie by było gdybyś kontynuował drugie ulepszenia i na tym się skupił, bo wychodziło Ci świetnie.

Kuririn PW
31 grudnia 2020, 17:06
🤦‍♂️

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2021, 20:47
DragonKing:
Oj Hobbit, widzę, że pojawiają się problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Nie zwalaj winy na zdolności czytania u innych, gdy po prostu nie wyrażasz się na tyle precyzyjnie, by Twoje oceny były jednoznaczne.

DragonKing:
Chociaż czym dłużej myślę, tym bardziej podoba mi się ten nowy, myślę, że może taki zostać.
-_-

Baronus PW
1 stycznia 2021, 22:39
No co tu pisac! Smoki to podstawa! Nigdy za duzo. Az sie chce patrzec! Dobrze zroznicowac ksztalty. Juz w AB pojawily sie 4 nowe z ktorych smok rusałka jest najbardziej odlotowy bo w koncu pierwszy nie jaszczur tylko owad! Jeszcze sie nasuwa pierzasty smok nie taki jak w MM8 tylko zeby mial piora.
Trzy typy smokow.
Jaszczur i skrzydla typu nietoperz.
Ptak i piora.
Owad i takie kolorowe. Wiecej w naturze nie ma lotnikow.

DragonKing PW
2 stycznia 2021, 10:05
Hobbit:
Nie wyrażasz się na tyle precyzyjnie
Co? Powiedziałem tylko, że stary jest wyraźniejszy, a Ty mi wyskoczyłeś z jakością modelu i ilością detali. Powiedz, jak mam powiedzieć "Stary jest wyraźniejszy" tylko precyzyjniej?

AmiDaDeer PW
2 stycznia 2021, 13:20
Naprawdę uważasz, że tekst "X jest wyraźniejsze" jest na tyle precyzyjnym wyrażeniem, że wszyscy powinni wiedzieć, że masz na myśli nie samą jakość modelu i renderu, a to, że "ma mniej detali, zatem jest lepszy" - do tego stopnia, by w chwili nieporozumienia na dzień dobry zarzucić "brak czytania ze zrozumieniem"?

Kuririn PW
2 stycznia 2021, 14:45
Baronus:
Ptak i piora.
Klik.

DragonKing PW
2 stycznia 2021, 18:53
Ja wcale od Ciebie nie oczekuję, abyś przeszedł z punktu "X jest wyraźniejsze" do "X jest wyraźniejsze bo ma więcej szczegółów". Brakiem umiejętności "czytania ze zrozumieniem" nazwałem to, że ja mówię o tym, że stary był wyraźniejszy, a Ty mi wymieniasz plusy nowego modelu. W skrócie, w żaden sposób nie odniosłeś się do mojej opinii.

Kuririn PW
2 stycznia 2021, 21:00
Mouse Over:

Kastore PW
3 stycznia 2021, 02:36
DragonKing:
W skrócie, w żaden sposób nie odniosłeś się do mojej opinii.
Dobrze, to stary nie jest wyraźniejszy. Zadowolony?

DragonKing PW
3 stycznia 2021, 16:09
Nie. Popatrz sobie na kolce, szczególnie na głowie.
Mouse over bardzo fajny.

Kastore PW
3 stycznia 2021, 16:11
A popatrz sobie na pysk.

DragonKing PW
3 stycznia 2021, 17:05
No patrzę i wcale nie uważam, że nowy pysk jest wyraźniejszy, przy okazji, wielki, potężny smok, wydaje się mieć mniejsze zęby niż mój ośmiokilogramowy pies:P

Kastore PW
3 stycznia 2021, 18:23
Ma proporcjonalne.

Kuririn PW
8 stycznia 2021, 21:13
Atak 2 hex. Próby ognia.


Alistair PW
8 stycznia 2021, 21:51
Drugie. To pierwsze nie wygląda za potężnie, bardziej jakby wiatr rozwiał czy przegonił ten ogień.

Erui PW
8 stycznia 2021, 21:57
Drugi lepszy. To naprawdę potężny atak.
strona: 1 - 2 - 3 ... 158 - 159 - 160 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel