Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Aktualizacja frakcji H7 w Grocie?
komnata: Podziemna Tawerna

SoullessPuppet PW
2 lipca 2015, 00:53
Witam.
Nie jest to temat do dyskutowania po wszeczasy, lecz tylko pytanie: Kiedy któryś z admimów zaktualizuje strone o frakcjach w tutejszym dziale o H7?
W sensie, poznalismy juz prawie wszystkie frakcje, a strona wciaz stoi na Przystani i Akademii.
Dziekuje.

Nicolai PW
2 lipca 2015, 01:12
Opisywanie jednostek, na chwilę obecną mija się z celem, bo nie mamy żadnych finalnych danych. Opisy i zdolności mogą jeszcze ulec zmianom. Wygląd, w mniejszym stopni, ale też. Także natrudzilibyśmy się tylko po to, by umieścić dane, które prawie na pewno się zdezaktualizują. Poza tym nie znamy jeszcze statystyk, które wypadałoby uwzględnić. A zrobienie tego wymagałoby przebudowania całej strony. Także jesienią wszystko byłoby trzeba zrobić od nowa. Dlatego też, na chwilę obecną wstrzymujemy się z tym.

PS. Tak na przyszłość, jeśli masz pytanie do redakcji to możesz się skontaktować Hermesem lub poprzez ten formularz.

Kammer PW
2 lipca 2015, 01:14
...a najlepiej napisać w odpowiedniej komnacie. Przykładowo: w temacie ogólnym.

PS: Zdjąłem avek, który znacznie przekraczał dopuszczalny rozmiar (80x80px).

Acid Dragon PW
2 lipca 2015, 02:22
Niemniej jednak skoro temat już jest, to odpowiem, że "jakaś" pośrednia aktualizacja rzeczywiście jest w planach przed premierą gry, aby chociaż grafiki i nazwy stworów wstawić (czytaj: aby COŚ na stronie było). Terminu nie potrafię żadnego zapodać (zależy to głównie od czasu wolnego i zwykłej chęci autorów działu), aczkolwiek jeśli kogoś najdzie inspiracja, toto nawet w jeden dzień dałoby się zrobić.

Trzeba jednak przyznać, że - poza ewentualnymi komentarzami - nie wniesiemy tu zbyt wiele ponad to, co oferuje oficjalna strona gry. To jest dział, który na stronie być musi ponieważ być musi, ale kreatywnego wkładu Kwasowej Groty w omawianie Heroes VII lepiej szukać w innych częściach ;) (np. "O grze", "Historia" i "Odrzuceni".)

Matheo PW
2 lipca 2015, 03:18
Cytat:
Opisywanie jednostek, na chwilę obecną mija się z celem, bo nie mamy żadnych finalnych danych. Opisy i zdolności mogą jeszcze ulec zmianom. Wygląd, w mniejszym stopni, ale też. Także natrudzilibyśmy się tylko po to, by umieścić dane, które prawie na pewno się zdezaktualizują.

Słuszna uwaga, jednak wydaje mi się że można przygotować stronę zastępczą. Bez statystyk i zdolności. Obecnie trzeba szukać informacji o frakcjach w rozsianych newsach, albo na forum.

Strona z aktualnymi grafikami i krótką charakterystyką jednostek, według mnie, mogłaby powstać.

Można stworzyć specjalną zakładkę Work in Progres/Nieoficjalne/Półprodukty, czy coś w tym stylu i tam umieszczać takie dane.

Taki zbiór informacji bardzo by się przydał.
temat: Aktualizacja frakcji H7 w Grocie?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel