Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12

Andruids PW
23 czerwca 2015, 13:45
Dopiero oglądnąłem filmik z E3, faktycznie tancerz ma inną pozę, ale męskości bym mu nie odmówił. Ma przecież bardzo twarde rysy twarzy. http://i.imgur.com/WFFoRi6.png

I wszyscy, którzy wybrali Sylwan, mogą sobie teraz pluć w brody. Albo uspokajać się mantrą "przynajmniej to nie krasnoludy, przynajmniej to nie krasnoludy..." : p

Yogoort PW
23 czerwca 2015, 16:08
W kwestii kolorystycznej to naprawdę nie ma się co czepiać, zapytam może przewrotnie, czy Wy kiedykolwiek byliście w lesie? Widzieliście kiedykolwiek jaka tam jest ogromna paleta barw, pomijając oczywiste brązy, zielenie, złoto, srebro, błękity, czerwienie i inne których ze względu na to, że kobietą nie jestem, nie umiem nazwać. Sylvan jest naturą, natura to nie tylko brązy i zielenie, to też krzykliwe kolory. Piszecie też o tym, że w składzie są dwa duszki, a czyja to niby jest wina ? Było głosowanie, było nie głosować na Fury tylko na balans np. Tylko w tym jednym, najgłupszym moim zdaniem line-upie był taki zestaw duszków. Problem z tym całym zestawem jest taki, że ma być Furią, czymś co ma się kojarzyć z nieposkromioną siłą natury, a jest tak naprawdę, zniewieściałą paradą równości. Porównam obecny stan z Sanktuarium z H6 - znakomita frakcja, której ogromnym minusem było podobieństwo tych wodnych panienek, klon klona, który był jeszcze klonem z innych frakcji. Jak już powiedziałem wcześniej - nie mogę się doczekać by taki Sylvan zabijać :]]]

Usilnie proszę nie wyciągajcie argumentu, że to przynajmniej nie krasnoludy, bo mi aż broda się robi sina z wściekłości, a topór w łapie łaknie krwii ;))

ghalishthog PW
23 czerwca 2015, 16:17
Ależ skądże, gdzieżbym śmiał... Ale to nie krasnoludy! :D

By the way. Stronę graficzną frakcji uważam akurat za mocną. Florystyczny duszek jest ciekawym pomysłem, a do tego ma w sobie znamiona estetyczne. Poza tym - czy gremium nie chciało mniej jednolitych kolorystycznie armii?

Nie przesadzałbym, że design jest nietrafiony. Jest, według mnie, dobrze. Co do zdolności, tu się zgodzę, że zobaczymy, co nam zaprezentują.

Sobieski PW
23 czerwca 2015, 16:49
Szkoda, że krasnoludy przegrały głosowanie.

flapdzak PW
23 czerwca 2015, 17:19
Przynajmniej to nie krasnoludy... :P

LivingAnarchy PW
23 czerwca 2015, 17:19
Klisza, klisza, klisza i klisza. Klisza kliszę pogania.

Czemu wszystko według was musi być takie sztampowe? Elfy zwinne i w lesie, demony bardzo groźne i dużo ognia, ludzie koniecznie wzniośli i w pięknych zbrojach. Przecież to dziecinne.

Ile razy można powielać to samo?

Ja się cieszę, że Sylvan nie będzie zieloną plamą i jakoś nie czuję się zdegustowany doborem kolorów. Oczywiście są pewne granice dobrego smaku, na przykład Nekropolia nigdy nie będzie różową oazą spokoju. Ale spinać się o kolorową rusałkę (czy jak jej tam...)?

Niektórzy chyba oczekują klona brzydkiej piątki lub niegrywalnej szóstki.

A zrobić coś nowego na prawdę nie jest tak ciężko. Ubi wykonało kilka poprawnych kroków, np: smoki bez skrzydeł, Sylvan nocą, pająki w Nekro czy świecące łanie, Cytadela zmiksowana z Twierdzą itp.

Dla mnie to jednak nadal zbyt mało rewolucyjne. Przystań wciąż jest jakimś kompletnym sucharem (chwała im chociaż za te wilki, bo Gryfów na wieki bym już nie zniósł), Akademia może ładna, ale ten sam zestaw jednostek jak w piątce, nekro ciągle zielone itp.

Boli mnie fakt, że tak wiele osób (świadomie bądź nie) lgnie do klonów piątki :(

flapdzak PW
23 czerwca 2015, 17:27
@Mateusz
Nie odbierz tego źle, ale jeśli tak bardzo lubisz innowacje, nowości i niespotykaną wcześniej kolorystykę u danej rasy, dlaczego nie przemalujesz się na czerwono? "Ile razy można powielać to samo?". Przecież tyle ludzi wygląda tak podobnie. :P
Nie bierz tego do siebie, i absolutnie nie odbierz mojego przesłania za obraźliwe.

"A zrobić coś nowego naprawdę nie jest tak ciężko". Wystarczy farba XD.

LivingAnarchy PW
23 czerwca 2015, 17:35
Ho ho, wysoce wyrafinowany śmieszkizm.

Lubię takie innowacje i zmiany, ale na Boga, mówimy o świecie fantasy, a nie prawdziwym życiu! :P

To jest gra komputerowa, dlatego naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy tak bardzo pragną klasycznych rozwiązań? Co one oferują? Satysfakcję? Nie sądzę. Poczucie komfortu, bo coś już znacie? Dla mnie wszystko, co uderza w sztampę to plus. A poza tym uwielbiam czytać żale o kolory w Sylvanie i o to, że w Przystani nie ma gryfów :D

Sobieski PW
23 czerwca 2015, 17:43
Nie zapominajmy o cyckach gargulców i "braku" grzebienia na hełmie tytana.

LivingAnarchy PW
23 czerwca 2015, 17:49
Brak grzebienia na hełmie to był mój ulubiony lol-content przez jakiś czas. Widząc te wszystkie posty pełne rozgoryczenia, bo nie ma grzebienia, ło jej.

No to są dopiero problemy pierwszego świata.

By the way, czy dziś będzie kolejna porcja artów z Sylvanu?

Matikun PW
23 czerwca 2015, 18:03
Nie liczyłbym na to, zgaduję, że elita będzie jutro, a czempioni w piątek. ;P

Yogoort PW
23 czerwca 2015, 18:24
Może dzisiaj elitarne, jutro czempioni, w czwartek przerwa i w piątek update strony o animowane modele ?

magius123123 PW
23 czerwca 2015, 18:28
Jutro elita, champy w piątek. Poniedziałek to prawdopodobnie klasy bohaterów, środa przyszłego tygodnia to pewnie ekran miasta i opis budynków, a przyszły piątek - modele 3D + animacje. Tak było z Twierdzą orków (i nie tylko), więc albo Ubi ma harmonogram i zrobi to samo ze wszystkimi, ale nas zaskoczą :D (jedyny wyjątek, to że Twierdza nie ma jeszcze klas pokazanych, ale skoro mówili, że modele ukażą się pod koniec przyszłego tyg, to coś muszą wsadzić do tego czasu)

Nicolai PW
23 czerwca 2015, 18:38
@magius123123: Widzę, że jesteś lepiej poinformowany od redakcji ;) Nie ma żadnego harmonogramu, a nawet jeśli byłby to i tak Ubi-Nox nie stosowałby się do niego. Poza tym w newsach nie było zbytniej regularności. Jednostki Przystani i Twierdzy ogłoszono na raty, Akademii i Nekropolii na raz. Poza tym przecież Osiłków i Guślarzy od Orków już nam przedstawiono.

Zehir-12 PW
23 czerwca 2015, 19:05
@Yogoort

Ja akurat jestem z tych co głosowali na balans, a teraz narzekają na furię :P

Ale co poradzić, ludzie patrzyli na to, że furia była wariantem ofensywnym i na świetny art tancerza ostrzy, który potem nie został użyty XD

A było patrzeć na wspaniały dobór jednostek i ich cechy...

Minastir PW
23 czerwca 2015, 19:29
@Zehir-12 Dlatego czekam, aż pokażą elitę i będę czytać zawiedzione komentarze tych wszystkich osób, które głosowały na furię tylko z powodu tego właśnie konkretnego wyglądu tancerza, a będzie ten się różnił. ;)

Na marginesie, po co elfom te tatuaże na twarzy? Widać że i łowca ,i tancerz ostrzy takie mają, ciekawe czy druidka też.

Sobieski PW
23 czerwca 2015, 19:47
A po co ludziom kolczyki, naszyjniki i pierścionki? Tatuaże to tylko ozdoba.

Czy każda kreska (i cycek) w Heroes 7 musi mieś ukryte znaczenie?

magius123123 PW
23 czerwca 2015, 19:51
@Nicolai
Widocznie nie uważałeś albo nie śledziłeś gry. Zawsze newsy o frakcjach wychodziły w: poniedziałki, środy, piątki. Co do Twierdzy, pokazali zamek w poniedziałek, dali cuś tam w środę, a w piątek miałeś modele jednostek. Co do Przystani i Akademii, rzeczywiście wrzucali różnie (czasem nawet na zmianę), ale wciąż trzymali się harmonogramu pon. śr. i pt. W komentarzu pod czyimś zapytaniem o modele sam jakiś adminowaty ktosiek (niebieski nick, więc chyba jakiś moderator czy cuś :D) powiedział, że modele 3D ujrzymy pod koniec przyszłego tygodnia, biorąc pod uwagę nasze znakomite zdolności liczenia, dniem najbliższym końca przyszłego tygodnia jest... (hmm.. no to liczymy... 2 do potęgi 7 dzielone przez x, wrzucone pod pierwiastek)... tak! To poniedziałek???... nieee... piątek! brawo!... a do tego dnia chyba muszą coś wrzucić, więc liczę na ekran miasta i cuś jeszcze.

Sorki, że w taki sposób, ale jakoś trzeba tępić takie cusie, bo przed pisaniem czegoś w taki sposób jak ty to zrobiłeś (sarkastycznie, niegrzecznie, aj niegrzecznie xD), to trzeba najpierw sprawdzić info. A lepiej poinformowany niż reszta (może nie tyle co Ubi-Nox) to może troszkę jestem, bo od jakiegoś czasu grzebię sobie w plikach z bety i znajduję coraz to lepsze rzeczółki... zresztą, w jednym z .ini można zmienić jedną linijkę tekstu i mieć odblokowane wszystkie frakcje (oczywiście nie ma w plikach modeli, ale jest caaały tekst, budowle, klasy bohaterów i zdolności specjalne)... i takim sposobem zespoilowałem połowę gry na tym forum (+ diamencik, muzyczka lochu), zanim ktokolwiek na innych forach M&M albo Heroes zdążył to zrobić. Baaa, niedawno dogrzebałem się do pliku ze statystykami jednostek Sylvanu i Lochu, bo nie chciało mi się grać na tyle, że do każdego ulepszenia dojść (nie widząc bohatera, i nie mogąc praktycznie walczyć jest to trudno zrobić), więc znam już ich zdolności (chociaż wiem, że jakiś masochista z Heroes ComMunity już chyba grał na tyle, żeby zdobyć info o Sylvanie). Ubisoft po prostu nie umie zabezpieczać plików i tyle. Nawet nie trzeba mieć żadnych hakerskich zdolności, żeby dogrzebać się np. do testowego ekranu Sylvanu, 3 nieużytych w becie kawałków muzyki, czy plików edytora map (nie da się go otworzyć, bo brak launchera, a próbując na siłę przez hakerskie skille, wyskoczy błąd, ale da się dogrzebać do "jednostek" które będzie można stawiać na mapie przygody, w tym neutrale, w których znalazłem jedynie jedną jednostkę nieobecną w becie - Water Elemental).

Troszkę zjechałem z tematu długouchych, a więc - synergia Driad z Drzewcami praktycznie wyklucza Smoko-rożca. Moim zdaniem, skoro Driady mogą leczyć Drzewiaki + być przez nich wyrzucane, to Piksele powinny mieć coś ze smokiem, albo ogólnie powinny móc buffować, w końcu wróżki i duchy lasu, powinny ten las wspierać.

orodreth PW
23 czerwca 2015, 20:33
Tatuaże są formą przyciągnięcia uwagi stworzeń (lub tego czegoś, co nimi kieruje - ducha) tak, aby wspierali uwagą jednostkę elfów (taki favor - przychylność bogów)
- tzn. że garstka walczy, a cała wioska gapi się przez magiczne kule.

Poza tym zauważy ktoś, że Rusałka (Sprite) wygląda jak żona Bezimiennego (hehe)?!

Aayren PW
23 czerwca 2015, 20:50
@Minastir
Jak wspomina MMX - każdy tatuaż na ciele elfa to informacja o jego dokonaniach i chwalebnych czynach. (ale nie żeby im bardziej wytatuowany - tym bardziej doświadczony - jak wspomina elf z MMX, bywają elfy przed setką całe w tatuażach, za co są raczej wyśmiewane przez pobratymców).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12
temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel