Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12

Matikun PW
21 czerwca 2015, 15:37
Od początku było wiadomo, że jednostki furii nie będą fajnie wyglądać, więc nie wiem, o co wam chodzi :D. Ja jestem zaskoczony dość pozytywnie, jedynie tancerze ostrzy są tacy nijacy, a ich umiejętność to powtórka z duchów i wampirów, może po ulepszeniu się poprawią. Pixie - wow, po prostu nieźle, nie wyglądają jak pokemony! Łanie prezentują się w sumie tak, jak się spodziewałem i będzie to prawdopodobnie najsilniejsza jednostka elitarna Sylvanu. Zielony smok nie jest zielony, ale wygląda ładnie, choć w pierwszej chwili myślałem, że to ent ;P. Ogólnie nie jest źle jak na najgorszy wariant line-upu :D.

Ursus PW
21 czerwca 2015, 15:57
A mogły być korzenne węże.

Górski PW
21 czerwca 2015, 16:28
I to jest ofensywny wariant? Szczerze mówiąc na wariant ofensywny bardziej mi wyglądał Earth's Perfect Balance niż Sylanna's Fury. Tam były korzenne węże, szmaragdowi wojownicy i feniksy ech...

Ursus PW
21 czerwca 2015, 16:42
Furia Sylanny wygrała tylko dlatego, że były tam enty i smoki, ale ja wolałbym w końcu zobaczyć feniksa, który należy do jakiegoś miasta.

Górski PW
21 czerwca 2015, 16:44
Furia wygrała, bo Ubisoftowi było tak wygodnie. Niby dlaczego Równowaga ciągle wygrywała, a pod koniec "CIACH" i wyniki głosowania się zmieniły. "Po odliczeniu fałszywych głosów" nic się nie zmieniło.

Sobieski PW
21 czerwca 2015, 16:55
Ursus89:
Furia Sylanny wygrała tylko dlatego, że były tam enty i smoki
Enty i smoki były we wszystkich 3 wariantach. Różnica polegała na tym, że smoki we wszystkich 3 były czempionami, a enty czempionami byłi tylko w wariancie defensywnym i ofensywnym. Ludzie jak zobaczyli grafikę enta, to stracili rozum i musieli mieć enta jako czempiona, bo bycie elitą jest dla enta obrazą. Dodatkowo księżycowy feniks nie pasuje do Sylwanu, bo feniks powinien być czerwony, a nie niebieski. No i oczywiście czerwony feniks nie pasuje do Sylwanu, bo czerwony feniks jest z ognia i spali las.

Takie były komentarze w głosowaniu na line-up Sylwanu na blogu H7.

Ursus PW
21 czerwca 2015, 16:58
Ale feniks jest stworem magicznym, więc musi mieć jakiś gorąc kontrolowany.

Zehir-12 PW
21 czerwca 2015, 17:22
Wybór między entem a smokiem nie jest dobry, dlatego później zdecydowałem się na balans, bo tam można było mieć obie te jednostki w armii, nieważne co się wybierze, a feniksów nie trzeba by było wybierać, więc taki ból dupy o nic, tym bardziej, że zgaduję, że po wydaniu gry i tak po jakimś czasie gracze by stwierdzili, że księżycowe feniksy w Sylvanie są ok, ale co zrobić.

Teraz się chociaż mogę pośmiać z tego jakże <nie>udanego line-upu :P Zobaczymy jak reszta, ale póki co:
- Rusałka jest ok, ale niestety obok niej w line-upie będzie też driada i ilekroć to sobie przypomnę, to się wkurzam, mam nadzieję, że chociaż je z wyglądu mocno odróżnią, bo nieważne, jakie im umiejętności wpakują, to i tak będą dwa duszki, a przecież w miejscu jednego z nich można było dać węże, ale oczywiście trzeba było zaprezentować najgorszą grafikę korzennego węża, jaka była. Wyglądał on tam niemal jak korzeń przerobiony na siłę na węża. Może najpierw Ubi planowało wprowadzić do Sylwanu jednostkę o nazwie korzeń? Kto wie... Ale potem wymyślili tego gada i stwierdzili, a kit jakoś na szybko dokleimy mu twarz i będzie ok...
- Smok taki nijaki jak dla mnie, ale muszą go pokazać dokładniej, a nie tylko 1 czy 2 pozycjach i to z takiej odległości
- Jelonek jest do bólu uroczy, a jego model jest banalny. Nie wiem, jak coś takiego może w ogóle w stanie kogokolwiek zabić, tym bardziej grubo opancerzonych ludzi. Wyobrażacie to sobie? Jeden opancerzony włócznik nie jest w stanie zabić uroczego i bezbronnego jelonka - przekomiczne...
- Tancerz ostrzy - najpierw Ubi prezentuję naprawdę przyzwoitą grafikę, która podbija serca fanów i w porównaniu z odrzucającym wężem wypada dużo lepiej, więc fani z wielką radością głosują na ten zestaw, po czym dostają coś takiego... :P Mówiąc wprost, zostaliście wrobieni xd

Tak... takie elfy z przyjemnością będę zabijał każdą inną dostępną rasą... a żeby nimi grać, to chyba w ostatniej kolejności...

Belegor PW
21 czerwca 2015, 17:23
Ogólnie, tylko jedna jednostka Sylwanu wygląda oryginalnie na tamtym filmiku - księżycowa łania. Widać było, ze zielony smok to robiona z modelu kirina, pixie z ducha - wyglądała jak różowy duch i ogólnie była nijaka. Tancerz zaś... goły do połowy zabójca z przerośniętymi wykałaczkami.
Też żałuję, że furia wygrała... byłem za defensywną opcją, gdzie było więcej strzelających, no i jednorożec - klasyczna jednostka z sagi Heroes. Liczyłem też na drugie głosowanie jednak, ze względu na małą przewagę tej furii, ale cóż... mamy, co mamy.

flapdzak PW
21 czerwca 2015, 17:46
Twórcy oficjalnie potwierdzili to, że przegrane jednostki z line-upów nie pojawią się jako neutrale?

Ursus PW
21 czerwca 2015, 18:24
@Belegor - smok elfów ma model czarnego smoka z H6, spójrz na pysk i ogon, a bohater dosiada przerobionego jednorożca z H5.

Belegor PW
21 czerwca 2015, 18:32
Ogon akurat przypomina ten kirina, zaś grzywa to od niego. Co najwyżej ten zielony smok to połączenie modeli kirina + smoka - skrzydła.

Ursus PW
21 czerwca 2015, 18:37
@Belegor - przynajmniej wymaganie będą niskie, jak większość modeli jest kopiowana z H5 i H6.

Matikun PW
21 czerwca 2015, 20:09
@up

No właśnie chyba nie bardzo xD.

Acid Dragon PW
22 czerwca 2015, 11:46
Cytat:
Twórcy oficjalnie potwierdzili to, że przegrane jednostki z line-upów nie pojawią się jako neutrale?

Nie, aczkolwiek podkreślili, że to umniejszyłoby wagę głosowania. Z trzeciej strony wg przecieków dwie z "przegranych" jednostek Lochu wracają jako jednostki wojenne, więc najwyraźniej "nigdy nie wiadomo".

magius123123 PW
22 czerwca 2015, 12:21
Ta... Do tego Sylvan ma dwa drzewce (jeden czempion, i jedna machina wojenna, Drzewcowa Matka :D hahah), a Twierdza dwóch cyklopów (jeden czempion z maczugą/mieczem, a drugi machina wojenna rzucająca kamieniami), co też jest takie meh... W Lochu są: bezimienny i beholder (czy tam czyhający w cieniu, jak kto woli) jako machiny wojenne, którzy byli wykluczeni jako jednostki z wyników głosowania. To są chyba moim zdaniem jedyne słuszne wybory co do machin Lochu, więc ciekawi mnie co wybraliby, gdyby to inny line-up wygrał głosowanie.

Yogoort PW
22 czerwca 2015, 13:42
To i tak dobrze, że nie uwięzili feniksa jako machiny wojennej ;)) Ależ się przyjemnie będzie tłukło te elfy :)

zmudziak22 PW
22 czerwca 2015, 16:43
Pewnie znowu Sylwan stanie się OP jak w piątej części.

Nerevar PW
22 czerwca 2015, 16:50
Zobaczymy. Na razie genderowy elf (aka Tancerzyk) ma mniej HP niż Magowie z Akademii - i tyle samo, co klerycy Przystani. Nieważne, że to jednostka walcząca w zwarciu...

Wellplay PW
22 czerwca 2015, 17:13
Trzon jednostek Sylvanu
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12
temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel