Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12

Minastir PW
1 lipca 2015, 14:34
Trochę zmodyfikowałem wersję dzienną którą dodał magius123123 i coś takiego mi wyszło:


Sobieski PW
1 lipca 2015, 14:49
https://mmh7.ubi.com/en/factions/sylvan

Yogoort PW
1 lipca 2015, 14:55
O proszę, jak szybko wrzucili! Myślałem, że upchną dzisiaj czymś newsa, a w piątek będzie prezentacja modeli 3D. Czy tylko u mnie nie działa wyświetlanie wersji ulepszonej ?

Kammer PW
1 lipca 2015, 14:58
Jestem autentycznie zachwycony.

Sobieski PW
1 lipca 2015, 15:21
Skoro (prawie) wszystko mamy to czas na krótką ocenę.

Sylwan oceniam pozytywnie. W skali szkolnej mocne 4+.

Jedyne co mi przeszkadza to Księżycowa Łania. Pozostałe 7 jednostek i ich ulepszenia, Słoneczny Jeleń, ekran miasta i soundtrack mogą być. Ale ta Księżycowa Łania? Co to kurczaczek jest ja się pytam? To nie wygląda groźnie nawet. To w ogóle nie wygląda. Zamiast Węża Korzennego, Srebrnego Jednorożca, Szmaragdowego Wojownika czy Feniksa dostaliśmy takie nie wiadome COŚ.

Gdyby nie Księżycowa Łania byłoby słabe 5-.

Andruids PW
1 lipca 2015, 15:58
Mi się nie podoba, że Druid i Łowca mają ten sam liściany płaszcz. Przy modelach razi to w oczy aż zanadto. I nie wyświetlają mi się heheszkowe animacje po wpisaniu kodu Konami.

Matikun PW
1 lipca 2015, 16:03
Tylko mi się wydaje, że drzewiec czymś rzuca? :P Jest nieźle, tylko driady jakieś takie ładniejsze były na tym arcie. Tancerze in +, reszta tak jak się spodziewałem :D.

Bacus PW
1 lipca 2015, 16:04
ANcientPIeniacz:
Mi się nie podoba, że Druid i Łowca mają ten sam liściany płaszcz.
Oj, bo chodzili do tego samego krawca.

Ogólnie modele całkiem przyzwoite. Nie podoba mi się tylko Łania i Jeleń i ulepszenia czempionów. Ogólnie Sylwan wygląda lepiej niż myślałem, więc nie jest źle :P

magius123123 PW
1 lipca 2015, 16:17
OMG, te modele są prześliczne!!! (można mi odebrać order wróżki :(, nie spełniło się do końca)

Łowcy: Nieulepszeni po prostu miodni :) Ulepszeni troszkę gorzej, ale umiejętność podwójnego strzału chyba to wynagrodzi :D 7/10

Driada: To wcale nie model Duchów z Nekro :D I widać różnice między nieulepszoną a ulepszoną bardziej niż na artach. Synergia z Drzewiakami i Mother Treantem (jednostka oblężnicza), jest wyjątkowo przydatna. 8/10

Rusałka: Wersja nieulepszona to chyba najładniejszy model z człekowatych (czyli elfy + driada + ru(ch)sałka), ale ulepszona do kitu... Znowu powtórka z H3, zwykłe mięso armatnie, które nie dostaje kontrataku. 6/10 (miałem wielkie nadzieje, że skrzydła ulepszonych dostaną jakieś fajne efekty... ehh, a tak fajnie się prezentowało na artach :/ )

Druid: Zaskoczony jestem, że takie fajne jednostki z nich zrobili. Nie widać oczu nekromanty, płaszcz pasuje świetnie, umiejętności kontroli terenu i przebicia pancerza miodne, oprócz białego koloru wszystko mi pasuje. 9/10

Bambi: Wersja nieulepszona jest po prostu okropna, ale ulepszona jest świetna. I tak jestem przeciwko tym jednostkom, ale zwiększone morale + szczęście mogą być kluczowe dla niektórych jednostek (łowcy, rusałki). 5/10

Tancerz: Fajnie im to wyszło, o wiele lepiej niż na artach (prócz tego koncepcyjnego z czasów głosowania, tam był najlepszy). Brak uśmiechu pedofila, bulk up + fajne animacje i mamy takiego ot OP zabijacza, który sobie tańczy na polu bitwy i wybija, co się rusza :D 8/10

Smok: Toż to dzieło sztuki... Driady dają drzewcom regenerację, a smoczki same się regenerują :) Różnica między zwykłym a ulepszeniem jest duża, ale nieulepszony bardziej mi się podoba. Do tego "Acid Breath" wydaje się baardzo przydatną umiejką, zobaczymy w praniu, jak na razie mocne 8/10

Drzewiec: Nieulepszony jest supcio, ale ulepszony to masakra - on płonie! Za dużo efektów, zasłaniają samego drzewca... Przynajmniej nie korzystają z trzeciej nogi :D Umiejętności takie se... ot może poświęcić ruch i atak, na zrobienie z siebie tarczy zatrzymująco-tankująco-spowalniającej, którą Driada może leczyć w nieskończoność - troszkę op, ale poświęcamy moc czempiona. Gdyby nie to brzydkie ulepszenie to dałbym i 9/10, ale tak to 7/10 :D

Dałem sobie (tak sam sobie) prawo do oceny wszystkiego, bo czemu nie, skoro już wszystko wypuścili, a "fani mają wpływ na rozwój gry (psst, tak naprawdę nie mają)". Jest OK, ekran średni, jednostki niektóre średnie, inne zjawiskowe. Trudno wystawić jakąkolwiek ocenę, ale jak już dałbym 7.5/10 :)

Ciekawe czy coś zmienią do premiery...

---zmrożono---

Oooo... a tak btw, paczajcie co znalazłem w opisie emeraldowych smoczków :D
"Many treasure hunters and Raiders have tried to enter Irollan looking for these precious shells, never to return…". Czy to nie jest nawiązanie do Raiders of Might&Magic?

Nicolai PW
1 lipca 2015, 21:31
1. Łowca i Wielki Łowca: Całkiem fajny, lepiej wyszedł niż na szkicu? Dopiero teraz zauważyłem, że ma wybrakowane buty.
2. Driada i Dębowa Driada: Dzięki wyprostowanej postawie wygląda mniej upiornie. Bardzo dobry model, tylko czemu animacja ataku to jakieś kompulsywne kraulowanie? Pojedynczy cios powinien wystarczyć.
3. Nimfa i Rusałka: Podstawowa może jeszcze jest akceptowalna, ale ulepszenie to pstrokacizna pierwszej wody. Do tego ten atak... pogromca epileptyków.
4. Druidka i Wielka Druidka: Kolejna jednostka wyglądająca lepiej niż na arcie. Wszystko byłoby ładnie, pięknie gdyby atak nie był sztuczką cyrkową.
5. Księżycowa Łania i Słoneczny Jeleń: Wyszło hmm... bajkowo. Trochę zabawne, że Elita Sylwanu, która ma konkurować z Minotaurami i Kirasjerami wygląda jak Bambi. Ulepszenie nie jest tak złe, ale podstawa jest tak urocza, że aż chce się ją przytulić.
6. Tancerz Ostrzy i Mistrz Ostrzy: Sensowniejsze proporcje niż na szkicu. Klata jak u pirata, więc już nie wypada przy Rakszasy tak licho. Ulepszenie też daje radę, lepiej prezentuje się niż na szkicu. Tylko znowu problem z atakami. Tancerze odwalają jakiś piruet, w którym odsłaniają na dobre kilka sekund swoje plecy. Gdyby takie coś odwaliłyby podczas pojedynku to momentalnie zostaliby przepołowieni. Mistrz Ostrzy robi to samo tylko w międzyczasie są młyńce Maul style. Nie mogli mu dać podwójny miecz skoro walczy jakby miał podwójny miecz?
7. Zielony Smok i Szmaragdowy Smok: Nie obraziłbym się jakby ktoś wykosił chwasty na podstawie, a tak to jest bardzo dobrze. Tylko jest ten sam problem co w H5, Zielony Smok wygląda majestatyczniej niż Szmaragdowy. Ma większe i bardziej kamienne cielsko, no i nie ma drewnianego pyska.
8. Drzewiec i Prastary Drzewiec: Podstawa bardzo fajna, ale ulepszenie wygląda jakby odpaliło SSGSS. Co według mnie prezentuje się niezbyt dobrze.
Ogólnie jest lepiej niż na szkicach, ale z atakami przedobrzyli. Powinny być proste, szybkie i skuteczne, a nie mieć całą choreografię.

Yogoort PW
1 lipca 2015, 22:52
Poza sarenkami wszystko prezentuje się dość przyzwoicie. Nieulepszone drzewce wyglądają po prostu rewelacyjnie. Z oceną tej choinkowej poświaty w ulepszonej wersji, wstrzymam się do momentu kiedy zobaczę to na polu walki - bo taka prezentacja to zupełnie co innego niż wykadrowane modele 3D. Co mnie uderzyło w ulepszonych smokach - ich cechy/zdolności = cechom/zdolnościom ulepszonych wiwern z Twierdzy - tutaj lekki zawód odczuwam. Takie mi się skojarzenie nasunęło - wiwerną byłem ale przytyłem, z obżarstwa skrzydła mi odpadły a że leń jestem to aż mchem porosłem i zamiast latać po pustyni to siedzę w cieniu lasu...

Matikun PW
2 lipca 2015, 01:05
Nicolai:
6. Tancerz Ostrzy i Mistrz Ostrzy: Sensowniejsze proporcje niż na szkicu. Klata jak u pirata, więc już nie wypada przy Rakszasy tak licho.

Nie rozumiem ciągłego porównywania tancerza do Rakszasy. Czy aby już wszyscy zapomnieli, że w H7 oprócz 3 tierów głównych istnieją jeszcze podtiery? Rakszasa to potężny wojownik i koks posiadający koło stu punktów życia, podczas gdy tancerzyk ma ich zaledwie 35 i jest "szklanym działem". Widać różnicę? Porównywanie tych dwóch stworzeń do siebie jest trochę nie na miejscu i jest takim czepianiem się na siłę, zresztą bardzo w stylu fanów HoMM.

Nicolai PW
2 lipca 2015, 01:33
@Matikun: Wybacz, zapomniałem o tych popierdółkach. Według mnie trochę głupio dzielić jednostki na trzy poziomy, które są podzielone na dwa podpoziomy, ale co tam... W każdym razie, technicznie rzecz biorąc Rakszasa to nadal Elita, nie ma dla niej formalnie wydzielonego podpoziomu, więc niby mógłbym porównywać, ale niech Ci będzie. To teraz będę się pytać jak wyobrażają sobie walkę Tancerza z Sędziną czy Jeźdźcem Bazyliszka (w Twierdzy najprawdopodobniej silniejszą jednostką będzie Wiwerna).
No i wytłumacz mi czemu ostatnimi czasy, zauważenie błędu, nieważne jak głupiego, jest tutaj piętnowane? No sorry... jeśli Tancerz był w udzie szerszy niż w pasie to jest to niedopatrzenie ze strony Ubi, a nie czepienie się z mojej.

Alamar PW
7 lipca 2015, 16:32

link do oryginału

Pomijając styl grafiki, trzeba przyznać, że same stwory wyszły ładnie, a i chyba taka armia byłaby milej widziana niż obecna.

magius123123 PW
7 lipca 2015, 18:11
Umm... Co do podpoziomów to Tancerze mają być najsilniejszym podpoziomem elit. Są zaraz przed czempionami i w ustawieniu na stronie H7 i ich budowla w zamku jest bardzo daleko. Więc porównać do Rakshas zdecydowanie można.

Nicolai PW
7 lipca 2015, 20:49
@Up: Z tego wynika, że elitarną Elitą Sylvanu będzie Bambi. Nagrywający mignął statystykami. Z nich wynika, że Tancerz ma 30 PŻ, a Jelonki aż 100.

Wolfheart PW
7 lipca 2015, 21:45
Rofl! Serio? Kucyki Pony+ Heroes? To jest tak szalone, że może się (nie)udać!

magius123123 PW
7 lipca 2015, 23:30
@Nicolai
HP akurat nie ma tak wielkiego znaczenia... Mogą mieć op atak (mają) i przy okazji duży przyrost. Zwróć uwagę, że te silniejsze jednostki danego poziomu, mają swoje "rekruciarnie" (budowle) najpóźniej w drzewku rozwoju miasta. Tak jest w przystani (kusznik i sentinel są w jednym rzędzie/wymagają takiego samego poziomu miasta, a wilki są oddalone i wymagają większego poziomu), Akademia (gargulec i cabir w jednym rzędzie, golemy niżej), Necro, Dungeonie, Twierdzy i Sylvanie (czyli wszędzie).
Potem występują dwie opcje dla elit:
1. Dwa budynki elit w jednym rzędzie, trzeci niżej (w tym trzecim jest najsilniejsza elita)
2. każdy budynek elit w innym rzędzie (najniższy rząd=najsilniejsza jednostka)

U Sylvanu występuje opcja nr. 2 - Druidzi rząd 3, Bambi rząd 4, a Tancerze rząd 5... Poza tym budynek Bambi jest wymagany do Tancerzy, więc po kiego grzyba dawaliby go później i wymagaliby lepszych jednostek żeby rekrutować gorsze?

Nerevar PW
8 lipca 2015, 00:24
Jelonki wygrywają z tancerzykami praktycznie wszystkimi statystykami, więc to nie tylko kwestia HP ;)


Alamar PW
8 lipca 2015, 19:09
Cytat:
Hello all, it seems that we had issues with the text description of the classes in this article and previous one. We are sorry for the inconvenience and fixed the issue.
---------------------------
Moreover, the Ranger main skills were wrongly specified and are: Nature’s Revenge, Exploration, and Destiny.
Chyba jednak się obudzili. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12
temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel