Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12

Ursus PW
19 czerwca 2015, 17:27
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/live-and-let-live-within-the-harmony - mamy druida

Wellplay PW
19 czerwca 2015, 17:34
Teraz tylko czekać do poniedziałku.

Acid Dragon PW
19 czerwca 2015, 17:59
Technicznie rzecz biorąc - nie, to nie jest Druid ;).

Ursus PW
19 czerwca 2015, 18:00
To jest Tieru?

SzybciorPL PW
19 czerwca 2015, 18:04
Bohater?

Darkem PW
19 czerwca 2015, 18:11
Skoro to nie druid to musi być druidKA ;). Czyż byśmy mogli oczekiwać informacji o Sylwanie w poniedziałek?

Ursus PW
19 czerwca 2015, 18:21
W sumie to u elfów mężczyzna wygląda tak samo jak kobieta, ale dalej uważam, że na obrazku jest druid.

Alamar PW
19 czerwca 2015, 18:23
Cytat:
stay tuned next week for the beginning of the Sylvan reveal...
Poza tym dawno już potwierdzono, że w H7 druidów wśród jednostek nie będzie. Będą druidki. :)


flapdzak PW
19 czerwca 2015, 19:10
Ale to jest (chyba) fan art. Nikt nie pisał o płci druidów (czy coś ominąłem?).
To na 99,99% druid. A czy kobieta, czy mężczyzna...

Górski PW
19 czerwca 2015, 19:12
Nareszcie się doczekałem! :) Liczę że wyjdzie jak najlepiej. :)

Nicolai PW
19 czerwca 2015, 19:43
Takie newsy to tylko Soft: Ubi :D Nie wiem czemu robią z tego taką tajemnicę, jak przecież wszyscy doskonale znamy lineup, a wyczerniony szkic jest oczywisty?
@Acid Dragon: Druidka nie jest druidem, a biały koń nie jest koniem ;) Widzę, że wkraczamy na szerokie wody sofizmatów :P

Acid DragonAcid DragonTechnicznie rzecz biorąc nie napisałem, że postać nie jest druidem, tylko że "nie jest to Druid". Technicznie rzecz biorąc napisałem też "technicznie rzecz biorąc". :P

Alamar PW
19 czerwca 2015, 20:08
flapdzak:
Ale to jest (chyba) fan art. Nikt nie pisał o płci druidów (czy coś ominąłem?).
1. To nie jest fanart, ale praca Olivera Ledroita, który "zaprojektował" ogólną koncepcję wyglądu stworzeń Ashanu (przerośnięte miecze, kolczaste zbroje i inne głupoty), a którego wizji Ubisoft sztywno się trzyma.
2. Owszem, wspomniano i napisano kilkukrotnie, że w H7 będą druidki.

flapdzak PW
20 czerwca 2015, 12:39
Tak się przyglądam tej postaci i myślę, że to jest męski bohater magii.

Ursus PW
20 czerwca 2015, 12:42
Zazwyczaj to najpierw pokazywano jednostki, a potem wygląd bohaterów.

SarShassar PW
20 czerwca 2015, 16:13
Sądzę, że to Tieru, który jest członkiem rady Ivana. Po nim pokażą miasto, stwory i bohaterów.

Wellplay PW
21 czerwca 2015, 13:25
Bardzo interesujący filmik:

H7 na E3

Ursus PW
21 czerwca 2015, 13:55
@Wellplay - Ten zielony smok to przerobiony czarny smok z H6.

flapdzak PW
21 czerwca 2015, 15:16
Zielony smok to całkiem nowy model. Mi się podoba.
Tancerze to chyba porażka. Nie widziałem dokładnie mężczyzn w spódnicach, ale jakoś tak z nimi nie najlepiej.
Pixie. Jestem zawiedziony. Z fajnego zielonego pokemona zrobili TO. Wróżkę z dziwną ikoną.
Jelonki są nawet interesujące.
Oto moja opinia. :)

Ursus PW
21 czerwca 2015, 15:20
@flapdzak - Ogólnie to smoki, jelonki i tancerze mi się podobają, tylko piksel jest kiepski. Oby reszta jednostek była przyzwoita.

martol11 PW
21 czerwca 2015, 15:21
Kurcze, powiem wam, że euforia towarzysząca mi przez ostatnie dni (związana z rychłym opublikowaniem jednostek Sylvanu) zmieniła się w lekki niepokój. Wiemy oczywiście, że wygląd jednostek może jeszcze ulec zmianie (nic nie jest przesądzone), ale ta księżycowa łania wygląda strasznie, a pokazany nam tancerz ostrzy jest o wiele gorszy od wcześniej zaprezentowanej nam propozycji. Pixie (mięso wojenne) nie wygląda źle. Liczę na lekkie ulepszenie stworzeń elfickich, bo przynajmniej mi się one kojarzą ze szczupłymi, długowłosymi, dobrze zbudowanymi postaciami, nienoszącymi sukienek, haha (śmiech niepokoju). Jak tu:
http://www.heroes7.acidcave.net/sphinx/tancerz.jpg
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12
temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel