Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kastore
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Bronie rodowe
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Górski PW
7 czerwca 2015, 15:35
Witam. Jak można szybko wylevelować bronie rodowe do 5 poziomu? Próbowałem poprzez walki z bossami (które wcześniej zapisywałem dla przyjemności), ale to jest nieopłacalne jeśli dostajemy do 6000 punktów doświadczenia (mój największy wynik za pokonanie bossa), jeśli na 3 poziom trzeba zdobyć 1 000 000 nie wspominając już o kolejnych. Jakieś rady? Nie chcem przechodzić poraz nasty kampanii, ale jest to jedyny dobry sposób jaki znam. Proszę o pomoc!

Krotos PW
7 czerwca 2015, 15:41
Nie wiem, jak na to spogląda reszta, ale możesz szybko wylevelować broń poprzez grę niestandardową na mapie przeciwko komputerowi z ustawieniem, by otrzymać 2.5x więcej doświadczenia. Zrobiłem tak już z kilkoma bronami rodowymi i sprawdzało się bez problemu.

Górski PW
7 czerwca 2015, 15:55
Chodzi o opcję "szybkość awansu bohaterów"?

Krotos PW
7 czerwca 2015, 16:04
Owszem, sprawia ona, że wszystkie walki i obiekty dające XP będą zapewniały znacznie większy bonus.

Alchemik PW
7 czerwca 2015, 18:54
Po zalogowaniu się na stronie Heroes VI ze swoim kontem uplayowym, możesz awansować każdą broń rodową do 5 poziomu w tzw. kuźni dusz

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/pl-pl/home/index.aspx

Dajesz zakładkę Społeczność - Web profile.

Alamar PW
7 czerwca 2015, 19:23
Owa aplikacja nie działa wszystkim graczom - część nie może jej w ogóle uruchomić (wieczny ekran ładowania się).

Górski PW
7 czerwca 2015, 19:26
Dzięki wielkie! :D
temat: Bronie rodowe