Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13

kochan PW
14 sierpnia 2015, 21:23
@Minastir

Właśnie się zalogowałem na konto Uplay i mam cały 1 level. :]

Nie wiem, z jakiej to okazji i czy to nie jest pomyłka, ale zachęcam wszystkich, którzy mają konto Uplay, do odwiedzenia skrzynki, może była jakaś akcja i rozdali klucze, ciężko stwierdzić.


Pyt nr 2 .
Logując się na stronę producenta, w profilu gdzie wybieramy awatar, spośród ras są krasnoludy i gotowe awatary. Widać tam młodego Hangvula, Erlinga prawdopodobnie też Wolfstana i Rolfa - czy można mówić o spoilerze dot. DLC z krasnoludami?

flapdzak PW
14 sierpnia 2015, 22:29
@Kochan
Zrealizowałeś już kod, czy czekasz na rozpoczęcie bety?
I pytanko: :D
Ile miejsca na dysku zajmowała beta 1?

Dark Dragon PW
14 sierpnia 2015, 23:07
Cytat:
Logując się na stronę producenta, w profilu gdzie wybieramy awatar, z pośród ras są krasnoludy i gotowe awatary. Widać tam młodego Hangvula, Erlinga prawdopodobnie też Wolfstana i Rolfa - czy można mówić o spoilerze dot. DLC z krasnoludami ?

Mówić można, ale to by była konfabulacja :P.

Nicolai PW
14 sierpnia 2015, 23:20
Konfabulacje konfabulacjami, ale dodatki do obydwu części HoMM od Ubi były zasugerowane już w dodatku. W H5 Izka rozważała zwrócenie się po pomoc do Krasnoludów i Orków, a H6? Chyba nawet nie muszę przekonywać, że dodatek z Mrocznymi Elfami był wręcz oczywisty :P

kochan PW
15 sierpnia 2015, 01:03
Jeszcze nie zrealizowałem kodu, nie pójdzie mi graficznie, więc przekazuję w prezencie znajomemu. Niemniej działania Ubi jest tak podejrzane, że chyba do nich napiszę w dniu otwarcia bety po uruchomieniu bety, z jakiej to okazji.


A co do konfabulacji o DLC, w avatarach są avatary z H6 i H7, są tam wszystkie nacje łącznie z Nagami, Inferno, Fortecą, ale nie ma wszystkich z Sylwanu, chociaż jest tam uczestnik szarej rady. :D

Avarchont PW
15 sierpnia 2015, 01:34
Najwidoczniej urządzili sobie jakieś losowanie. Też otrzymałem owy kod :P

marchewsz PW
15 sierpnia 2015, 09:19
flapdzak:
Ile miejsca na dysku zajmowała BETA 1?
4,37GB zajmuje u mnie ;)

flapdzak PW
15 sierpnia 2015, 11:54
@UP
Dzięki :D.

Zehir-12 PW
15 sierpnia 2015, 13:14
@kochan

Ale mówisz o tej stronie https://mmh7.ubi.com/pl/blog czy o innej? W ogóle jak na tej wchodzę w swój profil, to wyskakuje błąd - cabir :P i nie wiem o co chodzi...

kochan PW
15 sierpnia 2015, 14:55
@Zehir-12
Tak na tej stronie, Cabir błąd też mi wyskoczył, ale przełączyłem się na stronę eng i edytując swój profil zmieniłem awatar, jak w Grocie, na jeden z dostępnych. Po lewej są nacje w tym właśnie Fortecy oznaczonej smokiem, a tam możliwy spoiler.
Jeśli nie da rady ich zobaczyć normalnie proponuje przejrzeć Google "mmh7 avatars " w Google Pictures, a tam znajdziecie Hangvula z tej strony.

KammerKammerPrzed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.

Zehir-12 PW
15 sierpnia 2015, 15:59
@kochan

Eh... mi na angielskiej też ten sam błąd wyskakuje. :/

Ale tak w ogóle to to są jakieś nowe avatary tych krasnali, czy te same, które były cały czas do wyboru?

kochan PW
15 sierpnia 2015, 17:45
Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ nie wiem jak było wcześniej, sprawa z kluczem do bety zmusiła mnie do zalogowania się tam. Ogólnie teraz mam problem z zalogowaniem się tam, Cabir jest wszędzie, a wraz z nim błąd. Strona MM:H7 jest strasznie zabugowana, jedno polecenie trwa nieskończoność - sprawdzane na 5 przeglądarkach i 3 urządzeniach (PC,laptop,smartphone). Mam nadzieje, że H7 będzie miało mniej problemów.

Ursus PW
15 sierpnia 2015, 18:04
Strona ładuje mi się w nieskończoność tylko po to, aby wyskoczył mi cabir.

flapdzak PW
15 sierpnia 2015, 20:10
U mnie nie było żadnego błędu. Wszystko szybko i konkretnie. :P

Matikun PW
16 sierpnia 2015, 03:42
Własnie obejrzałem sobie filmik z Gamescomu jeszcze raz, zmieniając tempo na 0,25, kiedy walka zostaje przyśpieszona.
Z tym balansem jest coś kompletnie nie halo.
Wg moich wyliczeń, obrażenia Lisza wynoszą... 4-5? Są mniejsze niż Troglodyty, ponadto posiada 35-40 punktów życia. Z tego co zauważyłem, Lisz ma 100% zasięgu, gdyż w walce w zwarciu zadaje jedynie ok. 2 obrażeń. Różnica siły pomiędzy Liszem a Wędrowcem (który nie jest najmocniejszą jednostką elity Lochu jest drastyczna, jakby różnili się o jakieś 3 tiery, a przecież zawsze Lisz był mocny :/. Teraz 1 Lisz nie będzie w stanie zabić nawet 1 Rusałki pojedynczym atakiem, chyba że statystyki bohaterów są mocno niewyrównane, co by tłumaczył niemal zawsze pozytywny modyfikator jednostek Lochu. Oby...
Ponadto wampir zdaje się być najmocniejszą jednostką elity u nekropolii, gdyż posiada dosyć sporą sumkę punktów życia i zadaje sporo obrażeń - 24 w stosunku do Troglodyty, który co prawda jest w trzonie, lecz stanowi jego najmocniejszy punkt i wnioskując po opisie i wyglądzie - posiada wysoki współczynnik obrony.

Zehir-12 PW
16 sierpnia 2015, 09:55
@Matikun
Z tymi troglodytami zabijającymi lisze to już mi się rzuciło wcześniej w oczy. Jakoś sobie nie przypominam, żeby w H6 jakakolwiek jednostka trzonu w ilości 43 była w stanie zabić 19 jednostek elity. :P Chociaż... może i to sprawdzę dla pewności. XD Ale do tego najlepiej by było wiedzieć, która jednostka trzonu jest najsilniejsza ze wszystkich ras i najsłabsza elity, o ile dobrze rozumuję :P

@kochan
Poza tym profil już działa. :P Tak, to są te same portrety krasnali, które były dostępne od początku. Są to portrety, które były już w M&M X, więc nie wiem, czy można się spodziewać tutaj jakiś rewelacji dotyczących H7. :P Ja owszem chętnie bym zobaczył krasnale w nowej odsłonie Herosów, ale nie wiadomo jak Ubi postąpi w sprawie dodatków czy tam DLC, poza tym niech najpierw dobrze popracują nad podstawką i nad tym BALANSEM, a raczej jego brakiem. Widząc te wszystkie 9 ras awatarów do wyboru pomyślałem sobie w duchu (ale by było fajnie, gdyby zrobili wszystkie te rasy w H7) i to jest możliwe, o ile Ubi się weźmie do roboty. :P

Belegor PW
16 sierpnia 2015, 17:03
Dokładnie.
A wracając do rozmowy "chtonianin vs arcylicz", mam wrażenie że to wersja demonstracyjna, więc poziom jest o wiele niższy niż powinien być (a to sprawia, że nasza armia staje się niemal nieśmiertelna w starciu z wrogiem), lub balans jest do bani. Trzeba jednak zauważyć, że troglodyta zaatakował od flanki, (a może od tyłu nawet, co trzeba obejrzeć) a to powoduje, że zadajemy pomnożone obrażenia. Być może właśnie o to chodzi, że gdy zaatakujemy strzelców (którzy z reguły mają niską obronę) to oni otrzymują jeszcze większe obrażenia niż jednostki atakujące bezpośrednio. Nie wiem jak stoi balans podczas ataku od tyłu i flanki, ale możliwe jest to iż ten aspekt walki jest jeszcze niedopracowany, stąd bonusy mogą być zbyt duże.

Viking PW
16 sierpnia 2015, 17:20
Dobra myśl. Mam nadzieję, że ataki od tyłu będą dobrze zbalansowane bo inaczej gra zamieni się w dźgnij wroga w plecy i wygraj.

kochan PW
16 sierpnia 2015, 18:25
Udało mi się, zrobić screen w momencie ataku kreta na licza,
http://scr.hu/1n1f/0sz19

Half Flanking, czyli niepełne flankowanie zabiera ok. 500 jednostek, a w sumie zadał 680 + dodatkowy atak za 490... Ciut przesada.

Flankowanie i licznik obrażeń ładnie prezentuje kilkanaście sekund wcześniej łazik vs jeleń,
Half Flanking to 690-860 w tym przelicznik obrażeń * 1,68 http://scr.hu/1n1f/pafob, natomiast już Full Flanking to 765 - 1080 z przelicznikiem * 1,95 http://scr.hu/1n1f/19bqv

Dla kretochłona Full Flanking to 1080-1400 jednostek obrażeń z przelicznikiem 2,05 http://scr.hu/1n1f/jq661.

Loch wymiata, 500 kretochłanów zniszczy 100 smoków. :P


Nicolai PW
17 sierpnia 2015, 14:45
@kochan: @Zehir-12: Mnie też ten głupi Cabir wyskakuje, kiedy tylko chcę wejść w profil. Całe szczęście, że kod do bety (thx Irhacz <3) można było jakoś wpisać.

PS. Kammer, jakbyś był tak miły i przerzucił offtop nt. bety tutaj.

KammerKammerZaległości konwentowe nadrobione
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13
temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel