Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13

Idai PW
9 czerwca 2015, 18:30
A działają wam umiejki zwiększające przyrost? Bo u mnie stoją w miejscu.

Yogoort PW
9 czerwca 2015, 18:41
Jeżeli chodzi Ci o specjalną zdolność bohaterów, to mi działają, ale zawsze tylko na wersjach podstawowych. W momencie, gdy robię upgrade budynku, to zwiększona wartość przyrostu wraca do poziomu podstawowego - tak, jakby nie było gubernatora zwiększającego przyrost.

Idai PW
9 czerwca 2015, 22:47
Czyli nie warto ulepszać. :) Ha ha ha, wspaniale.

Osobiście powiem, że polubiłem tego dziadka w fioletowym turbanie (nie mam pamięci do imion), przedostatni bohater Akademii. Jest specjalistą w Magii Powietrza, co połączyłem z Magią Ognia i stworzyłem bohatera wspierającego.

Zainspirowany Yogortem używałem burzy strzał na łucznikach, potem dodawałem Wewn. Żar. (gdybym rozwijał pierwotną dodawałbym Przyśpieszenie lub Szczęście). Tym samym nasi łucznicy (Kabir, Mag i Tytan) są pięknie zmotywowani do walki. Dalej dokańczam strzałą ognia lub kulą, gdyż mając zdolność napaleńca, każde zaklęcie ognia dodaje mi do końca bitwy 1 do ataku.

W sumie to kończę na dwóch pierwszych, bo łucznicy zmiatają wszystko. Golemy i Gargulczyce na ile się da pilnują łuczników.

Dżinów i Rakszas nie używam chwilowo (zbieram w zamku, żeby było z czym wyjść do ludzi).

Obawy co do Magii Powierza były bezpodstawne, to silna działka. Ogień też niczego sobie. Cień z ciemności równie świetne zaklęcie. Pierwotna jest bardzo przyjemna, ale implozji nie załapałem. Woda do mnie nie przemawia, ziemia jeszcze też.

Sovelias PW
10 czerwca 2015, 12:02
Orientuje się ktoś, czy na mapie 4-osobowej da się wysadzić tę niebieską tamę?

rtx PW
10 czerwca 2015, 12:33
Mój monitor 5:4 czuje się zdyskryminowany. Gra w ogóle nie działa na fullscreen [sama się minimalizuje, nawet nie wiem czemu], a nawet jak ustawiam rozdzielczość okna 1280x1024 to wciąż jest ono w proporcjach 16:9.

Idai PW
10 czerwca 2015, 16:47
Chciałem sobie przetestować ostateczną zdolność metamagii, ale niestety nie mogę dodać tego punktu. Wraca mi niestety :(, Ktoś testował skutecznie metamagie i możliwość podwójnego ruchu w turze?

vrhedny PW
10 czerwca 2015, 19:12
@rtx
W ustawieniach jest opcja "pełny ekran". Może o to chodzi? Ja też na początku miałem z tym problem.

I nie wiem czy mój komputer jest taki słaby, ale strasznie mi muli ta gra i za każdym razem jak walczę o tartak na małej mapie to wywala mnie do pulpitu :(

Yogoort PW
11 czerwca 2015, 08:07
@Idai nie da się wbić żadnej umiejętności na poziom Grand Master. Za każdym razem wydany punkt wraca do puli, zaraz po zamknięciu okna pizzy. Testowane u mnie z magią powietrza, magią ziemi, sztuką wojenną, prawością, magią światła, atakiem oraz okrzykami wojennymi.

Powiedz mi Idai jak długo trwają Twoje walki, ile tur? Pytam dlatego, że grając na poziomie normal, moje walki trwają maksymalnie 3 tury, buffy/debuffy trwają ok 2-3 tury więc cała metamagia w moim przypadku jest słabo odczuwalna, bo zakładając w pierwszej turze jakiś buff/debuff, trwa on zazwyczaj do końca walki, bez potrzeby przedłużania go. Na oblężeniach, gdzie walki są dłuższe na pewno będzie odczuwalny wpływ metamagii, no i oczywiście, jeżeli się będzie włączał drugi ruch bohatera z umiejętności GM, czego oczywiście dzięki bugowi nie da się sprawdzić w becie. Jak na razie metamagia wypada blado w moim odczuciu.

Idai PW
11 czerwca 2015, 09:35
Mnie udało się w Magii Powietrza wybić arcymistrza. Nie odczuwałem jednak jakoś tego bonusu. W mojej ocenie te arcymistrzostwa czasem nie są w cale tak bardzo potrzebne.

Ocena ta jednak wynikła chyba z tego, że źle działają. Arcymistrzowska umiejka światła połowicznie działa mi dobrze. Zwiększyła atrybuty jednostek, jednak w połączeniu z rewelacyjną zdolnością srebrnogrzbieta zadała minimalne obrażenia golemowi, zamiast ubić cały oddział zginął jeden golem. Szczęście zwiększyło się prawidłowo.

Walka od 1-3 tury. Z czempionami ok. 4 tury.

W metamagii chciałem właśnie przetestować drugi ruch.

Teraz bawię się Przystanią i pierwszy raz w serii (od 3) podoba mi się ten zamek! Zaklęcia magii światła są bardzo przydatne. Ogólnie uważam, że sprawdzone magie powietrza, ognia, pierwotna, ciemność i światło są bardzo przydatne i zaklęcia, choć nie jest ich dużo, wydają się na odpowiednim stopniu rozwoju bardzo potężne.

Czy ktoś wie czym była tajemnicza aktualizacja bety?


Yogoort PW
12 czerwca 2015, 09:46
Jakby kogoś interesowało to wrzucam linka do forum UBI, gdzie umieściłem swój feedback.

Idai PW
12 czerwca 2015, 16:04
Ok, niech mi ktoś powie, o co biega z tą implozją? Jak używać tego, na razie, chyba beznadziejnego zaklęcia, które być może jest dobre, a to tylko ja jestem tumanem.

SzybciorPL PW
16 czerwca 2015, 19:36
Czy tylko mi się wydaje, że to jest bardzo słabo zoptymalizowane? Moja karta graficzna to MSI GTX 970, więc nie rozumiem dlaczego mam 40 fps i widać jak gra się przycina. O co może chodzić?

Nicolai PW
18 czerwca 2015, 20:01
Jeśli to co piszesz jest prawdą i na karcie za półtora klocka ma tylko 40fps to aż strach pomyśleć co będzie na słabszym sprzęcie. Aczkolwiek to wręcz brzmi nieprawdopodobnie.

SzybciorPL PW
18 czerwca 2015, 20:12
Niestety, ale to prawda ;(

magius123123 PW
18 czerwca 2015, 21:56
Nope... nieprawda... Geforce GTS 450 1GB, karta stara jak świat, a mam wszystko (prócz shaderów) na wysokie ustawione + antialiasing i chodzi na 50-60 fps. Ściny to bug związany z ruchem bohaterów, podczas animacji na mapie przygody bohater podczas poruszania się/wykonywania animacji powoduje, że gra się zacina niemiłosiernie mimo tego, że fpsy pozostają nienaruszone. Najpierw trza sprawdzać co się pisze, bo do tych wymagań co podali, mój komp powinien ruszyć tę grę ledwie na medium, a byłem bardzo zadowolony z płynności podczas walki i czasem na mapie przygody (gdy owy bug się nie pojawiał, bo nie zawsze występował).

EDIT: Wszystko powinno być w czasie przeszłym, bo beta się przecież skończyła... poza tym właśnie... BETA, więc nawet jeśli ktoś miał problemy, to raczej w następnej becie lub pełnej wersji zostanie to naprawione, chociaż w sumie... to jest Ubisoft, a H6 nie był za bardzo grywalny w wersji 1.0...

SzybciorPL PW
19 czerwca 2015, 13:32
Gra ścinała się np: kiedy wchodziłem do menu budowania (wtedy były spadki do 30 fps)

Zehir-12 PW
14 sierpnia 2015, 11:21
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=M7iKqdbgmoc&feature=youtu.be&t=40 43 ulepszonych trolgodytów na luzie zabija 19 liszy? Ja wiem, że to jest oskrzydlenie chyba, no ale czy to nie jest przesada?

Poza tym z tego, co widać, to wysysanie życia wampirów znów będzie beznadziejne niczym w H6, a z tego, co pamiętam, to w H3 i H5 było całkiem niezłe

I jeszcze mam wątpliwości co do hipnotycznego spojrzenia meduz. Czy działa ono podczas walki w zwarciu? Jeśli tak, to połączenie tej umiejętności z mobilnym strzelcem jakoś średnio mi się widzi...

Setillos PW
14 sierpnia 2015, 14:50
Troglodyci zabijają ich tyle, bo są ulepszeni, jest ich więcej i podział na trzon, elitę i czempionów sprawia, że wszystkie jednostki są podobne w sile, a co za tym idzie, można wygrać walkę praktycznie wszystkim, jeżeli wie się jak. :P
Dochodzi tutaj jeszcze sprawa tego, że Lisze prawdopodobnie nie mają najlepszej obrony, a troglodyci są jednostką atakującą w zwarciu i muszą mieć całkiem niezły współczynnik ataku. :)

kochan PW
14 sierpnia 2015, 18:53
Ee, mam pytanie. Ubi wysłało mi kod do bety. Jest pewien "problem", nie kupiłem pre - orderu, nie mam H6 czy Clasha. Dzień dziecka od Ubi czy ktoś zna więcej info, skąd ta szczodrość?

Minastir PW
14 sierpnia 2015, 20:17
@kochan A masz może wysoki level na stronie MM:H7? Bo swego czasu Ubi-Nox wysyłał darmowe kody do rozdania innym, na maila, ale tylko tym co mają wysoki level.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13
temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel