Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

Yogoort PW
7 czerwca 2015, 17:00
Eruanno możesz podać główne umiejki (poziom GM) dla Mrocznych Elfów? Zrobiłem sobie małe zestawienie (poza Lochem, do którego nie mam wglądu) i wychodzi mi, że tak samo Magia Wody nie ma poziomu GM u żadnej z klas, natomiast Magia Ognia na poziomie GM jest tylko dla Inkwizytorów z Przystani...

Eruanno PW
7 czerwca 2015, 17:24
Będę leniwy i dam Ci linka ok :D?

Dungeon classes


Yogoort PW
7 czerwca 2015, 17:49
OK :) więc sytuacja przedstawia się następująco:

1. Atak – Shadow Slayer (Loch), Dark Prophet (Loch), Avenger (Sylvan), Podżegacz Wojenny (Twierdza), Egzekutorzy (Przystań), Czarni Rycerze (Nekro), Nekromanci (Nekro)

2. Obrona – Trickster (Loch), Shade Weaver (Loch), Warden (Sylvan), Starsinger (Sylvan), Zaklinacz Ziemi (Twierdza), Paladyni (Przystań), Kościani Strażnicy (Nekro), Archonci (Nekro), Wódz (Twierdza)

3. Dowodzenie – Rycerze (Przystań), Warden (Sylvan),

4. Dyplomacja – Kościani Strażnicy (Nekro), Paladyni (Przystań), Szeryf (Akademia)

5. Eksploracja – Szaman (Twierdza), Ranger (Sylvan), Darkblade (Loch)

6. Sztuka wojenna – Darkblade (Loch), Ranger (Sylvan), Thornsower (Sylvan), Przyzywacz Burz (Twierdza), Rycerze Śmierci (Nekro), Inkwizytorzy (Przystań), Mag Ostrzy (Akademia), Mag Bitewny (Akademia), Barbarzyńca (Twierdza), Wódz (Twierdza)

7. Okrzyki wojenne – Shadow Slayer (Loch), Avenger (Sylvan), Egzekutorzy (Przystań), Podżegacz Wojenny (Twierdza), Barbarzyńca (Twierdza)

8. Magia pierwotna – Sorcerer (Loch), Kapłani (Przystań), Mag Ostrzy (Akademia), Czarodziej (Akademia), Zaklinacz (Akademia), Balsamiści (Nekro), Archonci (Nekro)

9. Magia powietrza – Mag Bitewny (Akademia), Przyzywacz Burz (Twierdza)

10. Magia ziemi – Starsinger (Sylvan), Thornsower (Sylvan), Mystic (Sylvan), Zaklinacz (Akademia), Zaklinacz Ziemi (Twierdza)

11. Magia ognia - Inkwizytorzy (Przystań)

12. Magia wody - BRAK

13. Magia światła - Kapłani (Przystań), Spowiednicy (Przystań), Szeryf (Akademia)

14. Magia ciemności – Sorcerer (Loch), Dark Prophet (Loch), Shade Weaver (Loch)Czarni Rycerze (Nekro), Nekromanci (Nekro)

15. Przeznaczenie - BRAK

16. Cnota – Trickster (Loch), Mystic (Sylvan), Balsamiści (Nekro), Spowiednicy (Przystań), Alchemik (Akademia), Czarodziej (Akademia), Szaman (Twierdza)

17. Ekonomia - Rycerze (Przystań), Alchemik (Akademia), Rycerze Śmierci (Nekro)

Jak widać rzeczywiście wychodziło by, że ani Magia Wody ani Przeznaczenie nie są przypisane do żadnej klasy, która by mogła je rozwinąć do poziomu GrandMaster. Wnioski ? Albo coś im się popierniczyło, albo tak jak pisałem przecieki z bety są nie do końca dobre, albo trzecia opcja nad którą sobie popuszczę. Wodze fantazji sobie popuszczę. Może jednak te braki są pod kątem dodatku, taki jakiś Fire&Water gdzie do gry wejdzie Forge i klasy krasnoludów posiądą Przeznaczenie na poziomie GM (lub demony, niemniej jednak puszczam wodze fantazji, więc wolę krasnoludy ;) ), natomiast za wodę wezmą się hydraulicy z Sanktuarium? Tak czy siak byłoby to bardzo dziwne gdyby jednak te dwa kawałki pizzy byłyby pozbawione GMa w podstawowej wersji gry.

Kammer PW
7 czerwca 2015, 18:15
W sumie - to nawet ciekawe, jak jest podzielona magia. Pamiętajmy również, że bierzemy udział w becie. Zawsze możemy się pokornie modlić, by nasze postulaty zostały chociaż rozważone. :P

Pierwotna jest skierowana głównie do bezsmokowychmagów Akademii i ich odszczepieńców z Nekropolii, którzy to są amatorami Ashy, w spaczonej wersji, ale i tak Ashy.

Z Powietrzem jest drobny problem - Ylath nie ma już swej rasy na własność, więc spodziewałem się tu większej zawartości orków (Ojciec Niebo!) i... nag! Tak, tak, w DoCu nagi dość dobrze znały się na tejże magii.

Ziemia jest prosta i oczywista - Sylvan (Sylanna) i orkowie (Matka Ziemia).

Magia Ognia to drobne zaskoczenie. Faktycznie, w DoCu ludzie ogień mieli, ale ta magia jest niemalże dedykowana Inferno (Sheogh) i krasnoludom (Arkath). Teoretycznie - orkowie też mogliby ją dostać ze względu na dość dużą bliskość tej magii do podbijania ataku sojuszników.

Woda - definitywnie Świątynia (Shalassa), ale czy tylko ta jedna frakcja? Osobiście widziałbym tu również Nekropolię - połączenie Woda+Ciemność należała do moich ulubionych w DoCu i dość... dobrze się one uzupełniały. To jeszcze? Może mroczne elfy? Wszak jakieś tam cieki wodne muszą mieć.

Światło - Przystań (Elrath) i może Forteca (defensywa, głupcze)! Kto jeszcze? Może i od biedy Sylvan? Ogólnie nie przepadam za tą magią, więc ciężko mi wróżyć. :D

Ciemność - mroczniaki! Spodziewałem się również ogromu bohaterów Nekropolii, a tu taka niespodzianka... Ciężko byłoby wyjść poza tę niejako kanoniczną dwójkę, ale takie Inferno też mogłoby co nieco uszczknąć z tego tortu.

Eruanno PW
7 czerwca 2015, 18:19
Demony na 100% będą miały GM z przeznaczenia. No ale by elfy nie miały...

Darkem PW
7 czerwca 2015, 18:39
Skoro jesteśmy już w temacie spiczastuchych: Minastir podzielił się taką oto grafiką na forum Heroes Community. W folderze z ekranami miast oznaczona jest jako Sylvan TownScreen Preview .

Z jednej strony kocham wyciek informacji, który towarzyszy becie (w tym wypadu alfie) każdej gry, ale równie mocno nie znoszę "suszy", którą zapowiada. Jeżeli teraz wygrzebiemy niemalże wszystkie możliwe informacje, czym Ubi będzie nas karmić do czasu premiery?

KammerKammerKiedy to, co teraz mamy to jest właśnie beta, tak to się nazywa przy każdej okazji.
A Ubi pewnie zapowie dodatek i o nim będą się rozwodzić. :P

Alamar PW
7 czerwca 2015, 19:24
Może coś przegapiłem, ale mógłby ktoś podać umiejętności dla klas z Twierdzy i Nekropolii? Tylko tych dwóch mi jeszcze brakuje.

magius123123 PW
7 czerwca 2015, 19:29
No też prawda... Skoro ktoś nie chce info o becie to dawałem w swoich postach spoiler disclaimery z tym, że na innych forach też się komuś te bugi trafiły z pewnością, więc i tam można było poczytać. O dodatkach pewnie nawet jeszcze nie myślą i ja też. Zapowiedzą pewnie kilka miesięcy po premierze samej gry dopiero :P. Nie miałyby sensu żadne dodatki, skoro gra nie jest nawet w połowie ukończona. Jeśli taki będzie townscreen Sylvanu, to ja podziękuję... jest okropny i aż dziwię się, że skoro jest, to czemu nie ma go wpakowanego do gry. Jak wejdę do zamku Sylvanu, to nawet muzyka jest, ale townscreena brak :P. To samo z Twierdzą, która przecież ma już gotowy townscreen i też go można wykopać z plików :P.

Darkem PW
7 czerwca 2015, 19:30
Kammer:
Kiedy to, co teraz mamy to jest właśnie beta, tak to się nazywa przy każdej okazji.
A Ubi pewnie zapowie dodatek i o nim będą się rozwodzić. :P

Patrząc na listę błędów i zawartość nie można z czystym sumieniem nazwać tego betą ;).

Minastir PW
7 czerwca 2015, 19:47
Wynalazłem też kilka umiejętności jednostek, są tam też te liściowe ostrza (?) o których ktoś coś wspominał

Eruanno PW
7 czerwca 2015, 20:40
Nekropolia - miasto

Sylvan - miasto (lepsza jakość

Górski PW
7 czerwca 2015, 20:57
Epickie bez dwóch zdań!!! :D

Vusapion PW
7 czerwca 2015, 21:28
Minastir i reszta grotowiczów.
Czy jest gdzieś udostępniona lista stworzeń Ashanu? W kompendium niestety znalazłem tylko opis cesarstwa i smoczych bóstw. Jeżeli jest gdzieś podana ta lista to prosiłbym bardzo o podanie do niej linka.

Giltos PW
7 czerwca 2015, 22:04
http://s1083.photobucket.com/user/foxxxer/media/Misc/ScreenShot00044_zpsrrrat143.png.html
Drzewce będą strzelcami?

Minastir PW
7 czerwca 2015, 22:11
Na liście bohaterów Sylvanu, jaką zapodał magius123123, jest Lasir. Co utwierdza mnie w przekonaniu, że to właśnie on będzie doradcą Ivana i reprezentantem Sylvanu.


WhyMe PW
7 czerwca 2015, 22:48
Giltos:
Drzewce będą strzelcami?
Szczerze, byłaby to idealna alternatywa dla Zielonych Smoków. Po co w Sylwanie dwóch powolnych, kroczących czempionów. Drzewce mogą atakować na dystans, zapuszczając korzenie (jeżeli ktoś oglądał "Opowieści z Narnii - Książe Kaspian", to wie co mam na myśli).

Minastir PW
7 czerwca 2015, 23:05
WhyMe:
Szczerze, byłaby to idealna alternatywa dla Zielonych Smoków. Po co w Sylwanie dwóch powolnych, kroczących czempionów. Drzewce mogą atakować na dystans zapuszczając korzenie (jeżeli ktoś oglądał "Opowieści z Narnii - Książe Kaspian", to wie co mam na myśli).

Tak też właśnie wyglądał atak drzewców w Clash of Heroes, właśnie przez zapuszczanie korzeni.



Wiem, kiepskie zdjęcie, ale nie mogłem znaleźć innego.

Alistair PW
7 czerwca 2015, 23:46
Darkem:
Patrząc na listę błędów i zawartość nie można z czystym sumieniem nazwać tego betą ;).

Patrząc na ilość błędów w H6 też nie można było nazwać tej gry pełną wersją. Zwłaszcza patrząc na różnicę między pełną wersją a betą, w którą miałem okazję pograć. Po tym, co Ubi zrobiło z szóstką oszukując ludzi poprzez danie im w miarę działającej bety i wypuszczając znacznie bardziej zabugowaną pełną wersję, to nie mam do nich żadnego zaufania. "Na szczęście" mam XP, więc beta i tak nie zadziała, bo pewnie też bym się łudził co do gry.

Idai PW
8 czerwca 2015, 23:12
Dear Kwasogrotowicze,

który bohater z bety Akademii jest najbardziej godzien uwagi? Proszę o 2 nazwiska chociaż.

Odpowiednio w Haven.

Tallos PW
9 czerwca 2015, 11:49
W Przystani wskazałbym Krzysztofa i Sergieja (czy jak tam ich się pisze) - obaj zaczynają z umiejętnościami, które dla ich klasy są arcymistrzowskie i mają zawsze przydatne specjalizacje.

W Akademii - Minasli (lepsza magia wody, mistrz to wysoko w umiejkach) i Asada (rakszase to znakomite jednostki).

AlamarAlamarRzeczywiście - Siergiej
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel