Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

satyr64 PW
16 listopada 2010, 16:56
Serdecznie witam nowego mieszkańca Groty . Ja już skorzystałem z linku . Bardzo fajna stronka jeśli chodzi o mody które są tam zamieszczone .

Snow Lord PW
17 listopada 2010, 21:16
Dzieki Trang Oul za linki

James_Dean PW
9 września 2011, 09:43
trafiłem na taką ruską stronkę:
http://heroesland.ucoz.ru/publ/30-1-0-382
Na szczęście zapisaną 'ludzkim' językiem. Popatrzcie tam na Quick Silver mod. Zajebiste animacje potworów!
... zgadliście, oczywiście mi nie działa. Instalacja jest dziwnie spisana (run h3wupd.exe which is in data directory...?!). Ktoś to odpalił?

Drwal PW
9 września 2011, 12:18
Bardzo stary mod stworzony przez BigJockera. Na forum omawiany już dawno temu TUTAJ. Tych linków nie sprawdzałem, ale w QS grałem ładne parę lat teamu i wszystko chyba dobrze działało. Jeżeli zależy Ci na samych grafikach, zapraszam na moją stroną, na pewno każdą jednostkę tam znajdziesz. Link w profilu.

Irhak PW
9 września 2011, 13:09
A poza tym... jeśli chcesz zagrać miastem, które było robione dla QS... poszukaj Autumn Rampart ;)
Ewentualnie możesz zajrzeć tutaj.
Aha... i jeszcze jedno... AR miało trafić do QS, ale z tego co się zorientowałem to prace zostały zarzucone przez crash u Morna, a potem ja przejąłem to miasto ;)

James_Dean PW
9 września 2011, 19:44
W Autumn Rampart grałem już dość dawno, fajny jest ale jakieś bugi graficzne mi się w mieście robiły (za dużo modów na raz :D) więc skasowałem.
Dzięki za link do tematu, musiałem przeoczyć.

Matheo PW
26 marca 2012, 12:37
Co z tym modem? To kolejny projekt, który upadł? Są jakieś wartościowe pozostałości?

Dark Dragon PW
26 marca 2012, 13:39
Matheo:
Co z tym modem? To kolejny projekt, który upadł?
Tak, upadł.
Matheo:
Są jakieś wartościowe pozostałości hehe?
hehe, tak, są, hehe, beta gry, hehe

Irhak PW
26 marca 2012, 16:14
Cytat:
Są jakieś wartościowe pozostałości?

Dosłownie 2 posty wcześniej:
Cytat:
A poza tym... jeśli chcesz zagrać miastem, które było robione dla QS... poszukaj Autumn Rampart ;)

mitlandy PW
10 grudnia 2012, 16:48
Już nim zagrałem. Grafa jest super, tylko, że berseker mógłby strzelać :)(
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel