Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Drwal PW
2 września 2009, 23:29
Mam prośbę, bardzo zależy mi aby zmienić wygląd krwawego smoka na tego z Quick. co podczas lotu zamienia się w krew. Nie chce mi się sciągać całego moda, żeby wyciagnać te jednostke, może ktoś wie skąd ją pobrać?

EDIT: Wielkie dzieki Dragonarze

Dragonar PW
3 września 2009, 15:35
Proszę, plik *.def możesz pobrać TUTAJ.

Erui PW
11 września 2009, 23:20
Witajcie! Dragonarze może będziesz mógł mi pomóc: sciągnąłem Serafina do którego link tu zamieściłeś. Przy użyciu programu SimpleLod załadowałem defy do gry no i działa.Prawie, bo mam animację Serafina na polu bitwy a nie mam natomiast jego portretu w oknie bohatera (tzn. jest ten klasyczny wogowski Najwyższy Archanioł). Co zrobić by zamienić go na portret Serafina? Możesz doradzić? Bardzo proszę.
p.s. Bardzo dziękuje za tego Serafina i Krwawego Smoka.

Mitabrin PW
11 września 2009, 23:46
Wprawdzie nie jestem Władcą Żabków, ale też wiem co zrobić, tylko, że potrzebujesz do tego także programów takich jak defView, resedit oraz h3deftool (do pobrania w skarbcu kwasowej groty).

A więc, najpierw musisz za pomocą programu resedit wypakować z pliku H3sprite.lod pliki *.def o nazwie TWCRPORT.def (duże portrety) i CPRSMALL.def. (małe portrety) Po tym wrzucasz je do osobnych folderów (pustych) i otwierasz za pomocą defview'a. Gdy już otworzysz któryś z defów za pomocą DefView'a klikasz na znaczek plik->zapisz jako zmieniasz rodzaj pliku na def e-listę i zapisz ją do folderu z plikiem *.def. Gdy już tak zrobisz kliknij plik->zapisz, ustaw na zapisz wszystkie i kliknij OK. W folderze powinny się pojawić różne obrazki o dziwacznych nazwach. Teraz podmień w folderze z defem obrazek z portretem (w przypadku dużego obrazka serafina będzie on się nazywał "CPrL150Z". Po podmianie otwórz program h3deftool i wgraj zrobioną wcześniej def listę, zaznacz napis "def path" i wybierz ścieżkę i nazwę dla defa i naciskasz na klucz francuski. Teraz zmień nazwę nowego pliku *.def na TWCRPORT bądź CPRSMALL (zależy który def robiłeś) i wgraj go za pomocą programu SimpleLod, zrób ak samo z drugim defem. :]

Erui PW
11 września 2009, 23:57
Dzięki Mitabrin! Wezmę się za to . A z DefVievem to mam mały zgryz. Niechce mi otwierać defów tylko wrzeszczy że nie może otworzyć jakiegoś pliku temp na dysku c:. Może dlatego że mój główny dysk ma literę f: .... No zobaczymy.Tak czy siak dzięki.
Edit: Udało się! Dzięki Mitabrin.

satyr64 PW
10 listopada 2010, 00:09
Czy ten zamek nie jest w jakiś sposób podmieniony ? Czy trzeba go jakoś włączyć ? Proszę o pomoc ! :/

Dragonar PW
10 listopada 2010, 15:11
Mitabrin, dawno temu:
Wprawdzie nie jestem Władcą Żabków (...)
-_-''

satyr64, niedawno temu :P:
Czy ten zamek nie jest w jakiś sposób podmieniony ? Czy trzeba go jakoś włączyć ? Proszę o pomoc ! :/
Jaki zamek? To jest temat o modzie dodającym kilka ulepszeń jednostek dla każdego miasta...

satyr64 PW
10 listopada 2010, 20:53
Ja myślałem że to jest mod dokończony jak na przykład Grove (chodzi mi ze jest wygląd miasta, jednostki, bohaterowie, budynki itp.)

Irhak PW
11 listopada 2010, 15:04
Grove jest dokończone? I JA nic o tym nie wiem?! O_O

Trith PW
11 listopada 2010, 15:56
Cytat:
Grove jest dokończone
Jeśli tę od biedy upublicznioną betę można uznać za coś ukończonego...

Mitabrin PW
11 listopada 2010, 17:04
Drago - No co? :P

Cytat:
Ja myślałem że to jest mod dokończony jak na przykład Grove (chodzi mi ze jest wygląd miasta, jednostki, bohaterowie, budynki itp.)

Zapamiętaj chemiku młody mod =/= nowe miasto.

satyr64 PW
11 listopada 2010, 18:04
Dla mnie to ten mod jest skończony. Nie widzę w nim żadnego błędu oprócz ruchów Jaszczurzego jeźdźca :)

Trith PW
11 listopada 2010, 18:39
Cytat:
Nie widzę w nim żadnego błędu oprócz ruchów Jaszczurzego jeźdźca
A nie widziałeś może przypadkiem jak ładnie wywala do pulpitu, kiedy dowódca strzela? Brak odpowiednich dźwięków jednostek już przemilczę, ale jeśli przypadkiem nie zwogifikuje się mapy, to z Grove robi się bigos, na jaki trudno patrzeć, nie mówiąc już o graniu.

satyr64 PW
11 listopada 2010, 18:42
No z tym się zgodzę :) . Ale mam pytanie :
Dlaczego ze względów technicznych Cytadela jest zastąpiona Grove ?

Drwal PW
11 listopada 2010, 19:08
No bo łatwiej jest podmienić miasto niż dodać je jako nowe do gry. Łatwiej nie oznacza oczywiście że jest to proste, powiedziałbym nawet że jest to dość trudne. Najlepiej świadczy o tym fakt, że tylko Grove Teamowi to się udało, a przecież nie jedna osoba próbowała.
Co do dodania miasta to jeszcze niedawno wielu sądziło że to w praktyce nierealne. Dopiero niedawno dzięki HotA teamowi i jednemu z testerów, który udostępnił publicznie wersje pre-aplha mogliśmy się przekonać, że jednak jest to możliwe. Dziesiąte miasto w grze stało się faktem i teraz czekamy tylko na grywalną wersję tego dodatku.

Field PW
11 listopada 2010, 20:25
Tia? A gdzie ta pre-alpha jest? Albo jakiś dowód na jej istnienie LEPSZY niż filmy na yt i deklaracje niektórych ludzi, że w nią grali?

AmiDaDeer PW
11 listopada 2010, 20:39
Mogę Ci ją wysłać. Sęk w tym, że teoretycznie to będzie nieco nielegalne. Ale zawsze to będzie jakiś dowód. Jeżeli screen z Cove "autorstwa" Dragonara do Ciebie nie przemawia.

Chcesz? :P

Drwal PW
11 listopada 2010, 20:40
Ja mam te wersje na dysku, widziałem i uwierzyłem. :P

Dragonar PW
12 listopada 2010, 11:38
satyr64:
Dla mnie to ten mod jest skończony. Nie widzę w nim żadnego błędu oprócz ruchów Jaszczurzego jeźdźca :)
Jak mówił Trith, jest jeszcze nieco błędów, ale duża część została już poprawiona. To, co na razie jest w obiegu, jest jedynie wersją beta - trwają prace nad kolejną. Co do tego, czy ta najbliższa będzie finalną, mamy pewne wątpliwości. W każdym razie jakaś nowa wersja zostanie wydana w ciągu tego roku.

Snow Lord PW
16 listopada 2010, 14:47
Witam, jestem nowy, ale znalazłem pare rożnych modów a w tym Quick Silvera, VCMI, nowych dowódców czy inne pierdołki (być może ktoś juz podał link, ale dodaje, może komuś sie przyda):

(wypalone)
Trang OulTrang OulMoże nie zauważyłeś, ale piratów nie tolerujemy. A tam takie były.

Tu są pozostałe rzeczy:
Quicksilver, update
16 New Commander Artifacts
New Battlefields
New Heroes Sprites
600 New Objects
New Interface Mod
New Commanders Pack

Poza tym New Interface, Grove, VCMI, NU, Hero of Light - to w odpowiednich tematach.

Poza tym witam :P .
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel