Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8

AmiDaDeer PW
3 lipca 2007, 12:54
Po pierwsze - mój wielki powrót. Napiszcie o tym książkę. :P
Po drugie - odpowiedź na pytanie w poprzednim poście brzmi: kliknij tutaj, proszę.

PS. Niestety, trzeba się chyba zalogować.

Ginden PW
3 lipca 2007, 12:57
Już nie ma obrazków w albumie. Ale QS mam JA.
Przy okazji: witaj Hobbicie.

Dragonar PW
8 lipca 2008, 14:43
Chciałbym to pobrać. Niestety link do hasła, podany przez Trang Oula już nie działa. Nawet jak się zalogowałem na stronie, to się nie da pobrać. Co zrobić?

Trang Oul PW
8 lipca 2008, 15:51
Strona już padła, tak samo jak sam mod. Tylko to znalazłem w czeluściach HC:
mod, mapa.

Dragonar PW
8 lipca 2008, 16:05
Dzięki! Mam, ale nie za bardzo wiem, jak to zainstalować. Domyślam się, że folder "s" do Data, ale reszta to nie wiem., a instrukcja instalacjii jest w języku angielskim. (nie chcę źle zainstalować i mieć problemy)

Trang Oul PW
8 lipca 2008, 17:59
Po pierwsze, jeżeli nie chcesz mieć problemów, zrób kopię folderu H3.

Foldery s oraz Update dajemy do H3/data i uruchamiamy h3wupd.exe z H3/data. WoGSetupEx.dat to ustawienia WoGifikacji, możemy użyć własnych, ale należy WŁĄCZYĆ Universal Creature Upgrades, Rebalanced Hero Abilities oraz Enhanced Monsters, a WYŁĄCZYĆ Garrisons oraz Neutral Town.

Dark Dragon PW
14 października 2008, 22:29
Mam takie pytanie, jakie jednostki zastępują jakie? albo jakie nowe jednostki mają nazwy w def.
Prosiłbym o odp.

Dragonar PW
6 stycznia 2009, 16:07
Wie ktoś, jak zdobyć patch na jesienny Bastion? Może ma go ktoś na dysku? Robił go BigJocker. Na Heroes Community znalazłem taki obrazek. Wspaniałe... :)


avatar PW
6 stycznia 2009, 18:54
Żeby zdobyć ten patch trzeba najpierw... go stworzyć. Władco! Jak ty to robisz? Czytasz te fora, ale co drugie, trzecie zdanie? A może parzyste posty tylko? Bądź masz jakiś limit ilości słów, które możesz dziennie przyswoić... Gdyż w miarę uważna lektura CAŁEGO wątku powiedziałaby Ci, że prace dość dawno zostały zarzucone...

AmiDaDeer PW
27 stycznia 2009, 19:35
Wyciągnij sobie z MM. Poradnik na forum.

EDIT: Chyba, że tak.
EDIT2: Whatever. :P

Alamar PW
27 stycznia 2009, 19:42
Anioły w MM8?

avatar PW
27 stycznia 2009, 20:13
Nivelusie! O jakim modzie mówisz, że nie powstał? Chyba nie o modzie Quicksilver, który... doczekał się nawet wersji 1.1??
I co ważniejsze - w tym modzie znajdziesz pełną wersję animacji Serafina z MM!

Dragonar PW
27 stycznia 2009, 21:09
Tak się składa, że mam podmienionego Serafina w grze na tego z MM i mogę szybko wyciągnąć pliki *.def. Oto one Nivelusie:

http://www.speedyshare.com/680874269.html (445 KB)

buster PW
14 lipca 2009, 08:34
Jakiś czas temu widziałem na forum defy big jokera których nie wsadził do gry teraz nie mogę odszukać tego tematu ma ktoś może je na dysku ??

Field PW
14 lipca 2009, 11:59
O ile dobrze wiem, BigJoker udostępnił tylko niektóre defy na życzenie indywidualne. Cała paczka z defami zdaje się była na jego stronie, ale za hasłem. Zatem raczej nikłe szanse, chyba że ktoś Ci prześle.

Mitabrin PW
14 lipca 2009, 13:46
Pamiętam, że kiedyś BigJoker na hc udostępnił niektóre swoje defy, tylko linki nie działały.

zbigniew PW
14 lipca 2009, 15:04
Mi tam udało się odcedzić jakieś defy jednostek (jest ich całkiem sporo) z moda quick silver- Big Jokera zdaje się. Są też defy obiektów ale obiekty te można bez problemu dodać za pomocą patcha new objects najnowszej wersji. Generalnie większość jednostek z QS wygląda delikatnie rzecz mówiąc "niezbyt ładnie" (poza dość dobrym skrzydlatym demonem) ale jak chcesz to mogę je wysłać na maila.

Osobiście polecam defy z "moda" "300". Są naprawdę rewelacyjne. New castle też jest pod tym względem dobre ale tam jest tego mało.

Wraith Behemoth PW
21 lipca 2009, 13:41
Dragonarze, czy mógłbyś jeszcze raz uploadować tego serafina? Bo niestety, plik został usunięty. Powód - too old. Z góry dzięki.

Dragonar PW
21 lipca 2009, 16:21
Proszę bardzo...
Do pobrania TUTAJ.

Wraith Behemoth PW
21 lipca 2009, 23:43
Dziękuję, zapewne nie tylko w swoim imieniu. Teraz działa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel