Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

ponury PW
24 marca 2007, 14:54
Jakie jest hasło do QS? Ja go ściągnąłem(wiem że to jest Beta)ale jak chcę otworzyć to wyskakuje okienko i każe wpisać hasło. Wie ktoś może jak ono brzmi?

Micki PW
24 marca 2007, 16:49
Przeczytaj cały temat. Jest do niego podany link.
QS jest dobry. Fajnie wyglądają nowe jednostki.
Jedyne błędy jakie mi się zdarzyły to: błąd w skrypcie, na początku każdej mapy; ulepszanie Wasps do Gorynyczy i ulepszenia Nimfy do Czarodzieji.

ponury PW
24 marca 2007, 19:43
Link z tego tematu nie działa. Czy ktoś może mi podać hasło do instalacji QS?

DarkTrangDarkTrangŻycie Ci niemiłe? Już prawie 20 razy pytasz o to samo :/ .

http://quicksilver.ucoz.com/ -> Downloads -> QS BETA 1.1 -> Download from server
Pisze jak wół, jakie jest hasło.

Ginden PW
2 czerwca 2007, 18:22
I nastała ciemność! Quicksilver zniknął w otchłani! A tak serio. Jednostki zostały udostępnione dla wszystkich. Więc da się coś wykorzystać (Głównie w NU)?

Acid Dragon PW
2 czerwca 2007, 18:32
W teorii.

W praktyce nie wiem za bardzo co i jak.

Dark Dragon PW
2 czerwca 2007, 21:17
Można wykorzystać np. ulepszenie drzewca z Q do NU.

Ginden PW
2 czerwca 2007, 21:23
To chyba najgorsza jednostka Quicsilvera. Może krwawego demona?

Alamar PW
2 czerwca 2007, 21:59
To chyba najgorsza jednostka z Quicksilvera.

Acid Dragon PW
2 czerwca 2007, 22:00
Napisałem "co i jak".

Można milion dwieście jednostek zaproponować, ale gorzej z ich włożeniem do gry. Zamiast czego? - oto jest pytanie.

A ten demon był cokolwiek kiepski - jeśli już, zrobiłbym własną wersję. Uważam jednak, że obecna wersja z wilkołakiem jest całkiem niezła.

Vittorio PW
25 czerwca 2007, 03:01
Witam wszystkich uzytkownikow forum jestem nowy. Jesli ktos pytal o haslo to mozna je znalesc na forum podawanej wczesniej strony
Bedac szczegolowym -> http://quicksilver.ucoz.com/forum/3-27-1
W tym temacie uzytkownik podaje haslo do archiwum z Quicksilverem

Trang OulTrang OulMoże nie zauważyłeś, ale dział download jest zablokowany.
Witam.

Vittorio PW
26 czerwca 2007, 14:29
A tak wogóle to czemu w becie polskiego tłumaczenia WoG 3.58f nie ma nazw nowych stworów i ich siedlisk??

Nemomon PW
26 czerwca 2007, 16:22
Może dlatego, że to beta i nie wszystko zostało przetłumaczone? A może dlatego, że Nowe Ulepszenia nie mają związku z regularnym WoG'iem, więc beta nie dotyczy NU? A tak właściwie, to jest temat o Quicksilver'rze, a nie o becie tłumaczeń :/

Acid Dragon PW
26 czerwca 2007, 17:22
w wersji beta polskiego tłumaczenia jak najbardziej są obecne polskie nazwy stworów i ich siedlisk - podobnie w NU.

Aczkolwiek jak się zainstaluje Quicksilver, albo jakikolwiek inny patch, to nic dziwnego, że otrzymuje się mix językowy. Wersja beta quicksilvera przeznaczona jest do angielskiej wersji WoGa.

Vittorio PW
27 czerwca 2007, 13:27
Acid wspominałeś coś o zmienionym wyglącie miasta Inferno. czemu po zainstalowaniu QS miasto to wygląda tak samo?

Acid Dragon PW
27 czerwca 2007, 23:00
Nie przypominam sobie, bym o tym wspominał... pierwotnie w istocie w QS miały być inne tła dla poszczególnych miast, ale najwyraźniej zrezygnowano z tego pomysłu.

Tichondrius PW
28 czerwca 2007, 18:40
Ekhm, ja nawet chyba mam takie tło co miało być w inferno znalazłem je kiedyś na HC. A dok. u pewnej osoby (W profilu na jakiejś stronce z obrazkami) tworzącej QS.

red dragon PW
29 czerwca 2007, 01:55
jak to pobrać???

Tichondrius PW
29 czerwca 2007, 08:31
http://dmad.files-upload.com/files/130165/QSbeta.rar
Klikasz na Download Link po 10 sec. I ci się ściaga.
Hasło to samo.

red dragon PW
29 czerwca 2007, 09:43
pobrałem i zainstalowałem dzięki.

Miziak PW
30 czerwca 2007, 16:03
Cześć
Mam pytanie: Czy mógł bym zobaczyć jakieś screeny z QS?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel