Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Szukam muzyki z serii M&M
komnata: Podziemna Tawerna

Markham98 PW
25 kwietnia 2015, 23:16
Należę do tych osobników słuchających soundtracków z Heroesów i Might & Magic, jednakże moją uwagę również przykuwają utwory muzyczne pojawiające się w trailerach.

Ktoś może kojarzy nazwy użyczonych w tychże materiałach(?):

1) https://www.youtube.com/watch?v=WpT3fHYNTTo
2) https://www.youtube.com/watch?v=eaf403LyCAg
3)https://www.youtube.com/watch?v=IE-Jt_3jIHk

Tarnoob PW
25 kwietnia 2015, 23:23
Dołączam się do pytań – mimo że to już chyba czwarty temat tego typu. :-P

Naprawdę świetna była muzyka z filmików w Might and Magic, np. złego zakońcenia MM7. Hobbit wspominał, że ktoś to kiedyś publikował, ale to zniknęło. Czy jakimś cudem ktoś to ocalił?

Markham98 PW
25 kwietnia 2015, 23:30
Najbardziej zależy mi na utworze ze zwiastunu bety Heroes VII.

Azon PW
26 kwietnia 2015, 01:05
Tarnoob:
Dołączam się do pytań - mimo że to już chyba czwarty temat tego typu. :-P

Naprawdę świetna była muzyka z filmików w Might and Magic, np. złego zakońcenia MM7. Hobbit wspominał, że ktoś to kiedyś publikował, ale to zniknęło. Czy jakimś cudem ktoś to ocalił?

Jeżeli pliki video MM7 są tak sam zakodowane jak te z MM6 to wyciągnięcie motywu muzycznego będzie dziecinnie proste. Zerknę na to jutro.

EDIT: Niestety nic z tego, w przeciwieństwie do MM6 gdzie muzyka/odgłosy tła i dialogi były w osobnych ścieżkach w MM7 jest wszystko razem. Mogę ci wydobyć muzykę z angielskiej wersji gry bez tego niepotrzebnego i zupełnie nie pasującego "To powinno wystarczyć" (po diabła to tam wstawiono, skoro nic nie było originale?), ale to chyba nie to co chcesz.

Tarnoob PW
26 kwietnia 2015, 15:07
Azon: wielkie dzięki za pomoc. Właśnie w tym tkwi problem – muzyka w filmikach jest przeplatana z dialogami i jest prawdopodobnie urwana. Wydawca – czyli chyba Mirage za pierwszym razem, a w międzyczasie może i CD Projekt lub ich podwykonawca Albion (pozdro Dru) – musieli chyba mieć dostęp do oryginalnej muzyki (bez an­giel­s­kich dialogów, np. tych Archibalda w intro), żeby móc te dialogi dodać. Niestety patrząc na to, jak dawno to było ro­bione, tej muzyki możemy już nigdy nie zdobyć. :-/
temat: Szukam muzyki z serii M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel