Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Skillwheel - obecny stan rozwoju
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
23 kwietnia 2015, 01:12
Przekazałem Wasze opinie.

W kwestii zróżnicowania umiejętności w zależności od frakcji/rasy przekazałem, że głosy były podzielone.

Najczęściej powtarzaną kwestią była zbyt duża ilość wyborów podczas awansu i że powinno się to zmniejszyć do 3-4 elementów (doliczyłem tu swoje własne zdanie). Drugą, że zbyt mała ilość czarów sprawia, że nauka szkoły magii jest nieopłacalna.

Sobieski PW
23 kwietnia 2015, 01:54
@Nicolai

Ja to zrozumiałem w ten sposób, że te klasy które już dostaną Przeznaczenie (powiedzmy połowa - 18) będą mogły osiągnąć w nim poziom co najmniej Mistrza, a nie tylko Eksperta.

Ty to zrozumiałeś w ten sposób, że wszystkie klasy dostaną Przeznaczenie (36) i będą mogły osiągnąć w nim poziom Mistrza.

Można to porównać do bohaterów mocy i magii w Heroes VI. Bohaterowie mocy mieli 3 poziomy zdolności w grupie mocy i 2 poziomy zaklęć. Bohaterowie magii mieli 2 poziomy zdolności w grupie mocy i 3 poziomy zaklęć. W Heroes VI nie było umiejętności która miała by zarówno 3 poziomy u bohaterów mocy jak i magii. W Heroes VII jedną z takich umiejętności będzie Przeznaczenie.

Osobiście wątpię by dali Przeznaczenie (bądź jakąkolwiek inna umiejętność) wszystkim klasą. Może dadzą niektóre umiejętności 75% klas, ale nie 100%.

Acid Dragon PW
23 kwietnia 2015, 02:02
A prawda jest jeszcze inna - z wersji pre-alfa wynika że nie wszystkie klasy mają Destiny, a te które mają najczęściej mają ją na poziomie eksperta, a nie mistrza. Faktem jest jednak, że na 10 przejrzanych przeze mnie klas tylko jedna jej nie miała.

Być może zostanie to zmienione lub już zostało, ale obstawiałbym raczej niedopowiedzenie ze strony Ubi-noxa.

Degraf PW
23 kwietnia 2015, 12:40
Cytat:
A prawda jest jeszcze inna - z wersji pre-alfa wynika że nie wszystkie klasy mają Destiny, a te które mają najczęściej mają ją na poziomie eksperta, a nie mistrza.

Zawsze mogli zmienić decyzję i teraz nadać to wszystkim.

Tallos PW
5 maja 2015, 08:43
Mnie się SkillPizza (świetne określenie) na razie bardzo podoba. Czerpie z najlepszego w serii rozwoju bohatera (H5), a jednocześnie dodaje coś od siebie - i dobrze, bo nawet wieczna doskonałość może się znudzić. Ogólnie uproszczenie jest nawet na plus, bo znam sporo osób, którym się albo SkeelWheela nie chciało "czytać", przez co tworzyli słabych bohaterów, albo byli za mało zaawansowani, by zrobić z niego dobry użytek i kończyło się tak samo. Za to za powrót do losowości należą się autorom duże brawa, bo jej brak w H6 znacznie obniżył jakość gry (i musiałem sobie tabelkę losowości zrobić sam).
strona: 1 - 2
temat: Skillwheel - obecny stan rozwoju

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel