Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Pomoc z eksportowaniem map kampanijnych
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

TopFunny525 PW
11 kwietnia 2015, 10:50
Jak w temacie, potrzebuje pomocy jeżeli chodzi o eksport map z plików .h3c. Wyeksportowałem pliki kampanijne z "h3bitmap" z folderu "data". Pierwsze co mi przyszło do głowy to spróbować wyeksportować mapy poprzez otworzenie h3c za pomocą edytora (tak robiłem w przypadku HIV gdyż tam działała ta funkcja), niestety tutaj dostaje error edytora map. Spróbowałem też zmienić rozszerzenie na .h3m też nie poskutkowało. Więc jeżeli ktokolwiek wie jak pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT : Jeżeli ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi. Chodzi mi o to aby rozebrać kampanię na "czynniki pierwsze", czyli krótko mówiąc żeby były same mapy nie połączone ze sobą.

EDIT 2 (dop. TopFunny525) : Problem rozwiązany, blondyną jestem, zapomniałem że istnieje coś takiego jak edytor kampanii. Jeżeli strażnik komnaty będzie chciał to może zablokować/usunąć temat.
temat: [H3] Pomoc z eksportowaniem map kampanijnych