Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [zgadywanka] Kolejne możliwe frakcje w Ashanie
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Kurek PW
28 czerwca 2015, 17:59
Nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy twierdzić, że Świątynia Sanktuarium (bo tak powinno się mówić na frakcję nago-azjatów) miałaby zniknąć z Ashanu na fabularny czas HVII jako frakcja. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo stabilna frakcja, żyjąca głównie na Hashimie, Sayamie i w górach na wschodzie (Shanriya?), a może też trochę pod wodą (sztormowe nagi z kampanii Crag Hacka). Są bardzo przywiązane do tych miejsc i żyją raczej izolacjonistycznie. Jeśli w podstawie HVII się nie pojawią, nie wpłynie to jakoś drastycznie na losy Ashanu. Identycznie jest z krasnoludami, którzy siedzą w (i pod) Grimheimem i rzadko wychylają się poza jego granice. Mam nadzieję zobaczyć Inferno, Sanktuarium i Fortecę w dodatkach/DlC, gdyby udało się stworzyć HoMM-a z 9 frakcjami i dużą ilością neutralnych jednostek, byłoby superwybornie. Żadna frakcja nie zniknęła z Ashanu, po prostu są chwilowo nieaktywne.

Nicolai PW
28 czerwca 2015, 23:04
Jakiś czas po H6 rozpętała się w Hashimie wojna domowa. W jej wyniku Królestwo Lotosu podupadło, a osadnictwo Nag przeniosło się w morskie głębiny. Także ich już raczej nie zobaczymy, ale Ci z Sayamy są jak najbardziej możliwi.

Yogoort PW
29 czerwca 2015, 12:07
Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłaby Cytadela wymiksowana z Sanktuarium (jak już wspominaliście). Kappy, Kenshi i Kiriny bym wrzucił z Sanktuarium do takiego mariażu. I logicznie by nic nie ucierpiało i byłoby to coś nowego takie połączenie. Możliwości na jednostki w takiej frakcji może być naprawdę sporo.

Zakon Pustki jest bardzo prawdopodobny, ze względu na to jak zaczął być eksplorowany chociażby w DoC-u - tylko czy nie byłby zanadto nudnawy? Moim zdaniem trochę.

Na pewno bardzo ciekawym byłby zamek krasnoludów, ale idących w stronę technologii. Wkradający się do Herosów steampunk z krasnoludami w tle to byłoby coś pięknego - niestety możliwe chyba dopiero w momencie zrobienia nowego otwarcia, o jakim pisał Acid. W Ashanie jesteśmy raczej skazani na krasnoludy z tradycyjnym podejściem do rzemiosła wojennego - co tak czy siak bym chętnie powitał w dodatku do H7.

Dla zachowania minimum logiki musi pojawić się jeszcze jedna bądź dwie frakcje - mam tutaj na myśli logikę z brakiem w podstawce bohaterów z Arcymistrzem Magii Wody oraz Przeznaczenia (no i Magia Ognia na poziomie Arcymistrza tylko dla jednej klasy bohatera i to jeszcze w Przystani). Chyba, że bohaterowie tego typu będą w kampanii, ale to i tak bez sensu tylko ich tam zostawić. W H7 powinni, moim zdaniem, skupić się na początek na dodaniu klasycznych krasnoludów, Inferna oraz Cytadeli/Sanktuarium (ze wskazaniem na Inferno jako ostatnie, bo było do tej pory w każdej części w jakiejś tam formie). Tak szczerze, to ja bym nawet bardzo chętnie przywitał nowe/nieobecne frakcje w postaci DLC - frakcja +2-3 misje mini kampanii wprowadzającej i cześć. Wolałbym, żeby dopracowali H7 wprowadzając szereg nowych rozbudowanych mechanizmów do gry, tak aby powstała najbardziej kompletna część z całej serii, a nie myśleli o robieniu nowej części z jedną nową frakcją (bo na więcej by sobie nie pozwolili, bo by ich "fani" zakrzyczeli, że w miejsce klasycznej nekropolii, inferna, sylvanu, lochu, przystani, twierdzy dostali coś nowego). Na siódemce powinni zakończyć serię Heroes pod szyldem Might&Magic i zrobić nowe otwarcie po niej, serię przemianować na po prostu Heroes i otworzyć z zupełnie nowymi frakcjami, nawet łącząc fantastykę z technologią.

flapdzak PW
29 czerwca 2015, 18:18
Sanktuarium! Sanktuarium! Mam nadzieję, że ta frakcja będzie w dodatku. ;)

Ursus PW
29 czerwca 2015, 20:19
@flapdzak Jeżeli wyszedłby dodatek z Sanktuarium, to jego fabuła dotyczyłaby pewnie buntu przeciw Wiecznej Cesarzowej.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:07
Czy chcielibyście, aby Ubi EKSPORTOWAŁO W CAŁOŚCI Sanktuarium z H6 do H7 jako 7. frakcja?

Matikun PW
8 lipca 2015, 15:13
@Up
Chyba nie za bardzo, poza tym brakuje drugiego championa.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:15
Dorobienie 1 jednostki aż tak dużo nie kosztuje ;).

Ursus PW
8 lipca 2015, 15:17
@flapdzak Gdyby dali inny ekran miasta, to czemu by nie.
Alternatywą dla kirina mógłby być wąż morski.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:24
@Ursus89
Wąż morski to dobry pomysł. Mogliby też dać Yeti z DoCa.

Matikun PW
8 lipca 2015, 15:25
@UP
Na pewno nie wąż morski, wyglądałby strasznie podobnie xD.

EDIT:
Może coś w rodzaju krakena? Tylko nie w stylu takiej dużej kałamarnicy xD.

Ursus PW
8 lipca 2015, 15:30
@up Z tym wężem to chodziło mi o coś w stylu Hai Ryou.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:31
http://hydra-media.cursecdn.com/duelofchampions.gamepedia.com/thumb/6/62/Deep_Mountain_Yeti.png/325px-Deep_Mountain_Yeti.png?version=e2a2fee7bb869572dba4eaee420b024f
Jednostka strzelająca, albo "ogłuszająca(?)".
:D

Ursus PW
8 lipca 2015, 15:34
@up Mogłaby ciskać kulami lodu, które spowalniałyby wrogie jednostki, a poza tym to mamy już białą małpę w twierdzy.
Ja bym widział ekran miasta w wodzie na rafie.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:40
http://www.duel.acidcave.net/sphinx/takana_osore_czempion_przyplywow.jpg
A to na czempiona? Nie wiem, gdzie to ma twarz, co to w ogóle jest (to mi się nawet nie podoba), ale coś by było.

Ursus PW
8 lipca 2015, 15:42
@up To jest duży krab, a te fioletowe świecidełka to oczy.

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:43
EDIT. NIE! Na czempiona mógłby polecieć feniks (księżycowy oczywiście (nie ognisty (on by tam umarł :I))), albo ptak gromu.

Minastir PW
8 lipca 2015, 15:45
@Matikun Nie dodawałem smoka bo Ubi-nox powiedział że ma nieprawidłowe umiejętności w becie. A to umiejętność bezdusznego bez screena to przecież tylko że to konstrukt, tak jak golem czy gargulec ;)

A Sanktuarium to nie chciałbym widzieć znowu tych wodnych panienek z HVI, jako drugi czempion fajny by był Karkinos :) Ogólnie to tutaj możecie zobaczyć moją propozycję sanktuarium ;)

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=41092

flapdzak PW
8 lipca 2015, 15:49
Nie pomyślałem. Shalassa mogłaby być czempionem.

Darth Ponda PW
2 października 2015, 23:22
Już od dłuższego czasu rozmyślałem o nowej frakcji. W tej roli w Thallanie widziałbym nową cytadelę, ewentualnie Wolne Miasta, stawiałbym jednak na nowy kontynent z nowymi wersjami frakcji, na przykład odpowiednik Afryki z czarnoskórą Przystanią i silnymi poplecznikami Ylatha.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [zgadywanka] Kolejne możliwe frakcje w Ashanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel