Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Raport bugów
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Dark Dragon PW
30 stycznia 2015, 00:21
Najprawdopodobniej Ubi wyda na dniach jakąś łatkę. Chciałbym żeby w tym miejscu gracze raportowali różne błędy i jeśli to możliwe dołączali screeny. Moje błędy został zgłoszone i nawet zauważone. Zapowiedziano także poprawki do polskiej wersji językowej.

voncur PW
30 stycznia 2015, 07:50
To mi się dzieje jak daje fhd, a niższych mam efekt skalowania xD
[Imgur](http://i.imgur.com/HxyDtGX.jpg)
Jak z tak skaszanionym ekranem zaczne grę, to wywala 3 błedy na raz.
Nie znany wyjątek, program przestal działać i coś na czerwono.

Za drugim razem weszło, ale, panie jak grać?
[Imgur](http://i.imgur.com/KQRTDiK.jpg)

Nicolai PW
30 stycznia 2015, 08:09
@Up: Mógłbyś trochę jaśniej opisać te błędy? Bo czytam i nie rozumiem co jest nie tak ;)

voncur PW
30 stycznia 2015, 10:48
Włączam natywną rozdziałkę jaką mam w lapie i grać się nie da, bo widzę tylko 1/3 ekranu.

Górski PW
30 stycznia 2015, 20:09
Gryfy, jakby to powiedzieć, nie mają oczu.

jarojj10 PW
31 stycznia 2015, 00:06
Ja bym poszperał w ustawieniach samego ekranu. Na kompie stacjonarnym w niektórych grach miałem podobne problemy (ale nie w nantywnych rozdzielczościach).

Lord Baffourd PW
31 stycznia 2015, 13:37
W takim razie za bug można uznać animację ruchu czempionów. Błąd polega na tym, że w oryginale owa jednostka rozpoczynała swój ruch od krótkiego spięcia konia a następnie przechodziła w równy stęp. Tutaj tę klatkę spięcia włączono w całość animacji ruchu, przez co wygląda jakby koń naszego mężnego wojaka podrygiwał w trakcie jazdy.

To jest to co najbardziej mnie kłuje w oczy, może przez to, że dotyczy jednej z moich ulubionych jednostek.

Błędów lokalizacji chyba nie ma sensu zgłaszać tutaj?

jarojj10 PW
31 stycznia 2015, 18:34
Ja póki co zauważyłem, że wejście do świątyni jest lekko przesuniete i jak chcemy z niej skorzystaćto trzeba celować w ścianę po lewej. Oraz to co trochę bardziej mnie zirytowało to to, że nie mogę ponownie skorzystać z budynku/portalu wciśnięciem spacji i muszę robić krok w bok i wrócić się :P

O, i jeszcze nie można kupować nieulepszonych jednostek w zamku :/

Lord Baffourd PW
31 stycznia 2015, 19:35
To akurat błędem nie jest. W podstawce nie ma możliwości wyboru pomiędzy wersjami jednostki.

Nawiasem mówiąc, jestem wdzięczny za poprawienie mojego postu, aczkolwiek uważam, że jak już poprawiamy to chyba wszystkich, prawda? A nie wierzę, że ów pomocna osoba przeoczyła "usatwienia" i "poiwedzieć" widoczne nad moimi wypocinami. Ale to dygresja.

skk1993 PW
1 lutego 2015, 00:45
Osiągnięcia Steam odnośnie mapy "wojenny zamęt" nie działają, najpierw próbowałem ukończyć kampanie po stronie Tatalii, następnie po stroni Krewlodu. Niestety po ukończeniu każdej ze stron żadne z osiągnięć nie zostało przyznane.

Zoltar PW
1 lutego 2015, 23:58
Ja zarejestrowałem dwa bugi.

Bug numer 1:
Tak jak napisał Skk1993 - jest problem z osiągnięciami za kampanię "wojenny zamęt" - po ukończeniu jej po stronie Tatalii uzyskałem osiągnięcia przyznawane za przejście kampanii "oswobodzenie" (nie próbowałem jeszcze przechodzenia wojennego zamętu po stronie Krewlod).

Bug numer 2:
Rzadko zdarza się (mi się zdarzyło chyba 2, najwyżej 3 razy na 18 godzin gry), że bohater posiadający umiejętność jakiejś dziedziny magii na poziomie podstawowym lub zaawansowanym rzuci czar z tej szkoły magii na poziomie mistrzowskim, np. posiadając magię ziemi na poziomie zaawansowanym bohater potrafi rzucić spowolnienie na wszystkie oddziały wroga.

Azon PW
2 lutego 2015, 00:16
Cytat:
Bug numer 2:
Rzadko zdarza się (mi się zdarzyło chyba 2, najwyżej 3 razy na 18 godzin gry), że bohater posiadający umiejętność jakiejś dziedziny magii na poziomie podstawowym lub zaawansowanym rzuci czar z tej szkoły magii na poziomie mistrzowskim, np. posiadając magię ziemi na poziomie zaawansowanym bohater potrafi rzucić spowolnienie na wszystkie oddziały wroga.

mając zwój zaklęcia w eq bohatera można rzucać dane zaklęcie na poziomie mistrzowskim. Jesteś pewien, że nie miałeś takowego?

Zoltar PW
2 lutego 2015, 00:34
Jestem pewien. Dwa razy taka sytuacja zdarzyła mi się w tej samej walce z tym samym czarem - raz rzuciłem spowolnienie (z magią ziemi na zaawansowanym) na konkretną jednostkę wroga, a w następnej rundzie jak chciałem rzucić spowolnienie na drugą jednostkę to spowolniłem wszystkie (było chyba 5 oddziałów). Analogiczną sytuację miałem z klątwą (mając magię ognia na podstawowym albo zaawansowanym - tego nie pamiętam). W następnych bitwach do końca mapy już mi się to nie zdarzało, niezależnie czy znalazłem nowe artefakty/zwoje czy nie.

Acid Dragon PW
2 lutego 2015, 01:11
A nie było to przez przypadek na terenie magicznym? Jak np. w centrum drugiej mapy pierwszej kampanii (ta z aniołami).

Zoltar PW
2 lutego 2015, 23:27
Na 95% nie - to było, o ile mnie pamięć nie zawodzi, w kampanii "Podziemia i diabły", a tam nie kojarzę magicznych równin. Nie mniej jednak gdyby to było na magicznych równinach wtedy każdy czar działał by jak na poziomie mistrzowskim i za każdym razem (i chyba nawet w książce czar jest oznaczony jako poziom mistrzowski, ale tego nie jestem pewien :) ), a mi w jednej turze bitwy czar działał na podstawowym/zaawansowanym, a w następnej rundzie na mistrzowskim. Chyba, że w podstawce magiczna równina działa inaczej niż w dodatkach :)

zmudziak22 PW
3 lutego 2015, 15:56
Najwidoczniej błąd w mechanice.

Andruids PW
12 października 2015, 01:24
Odpaliłem sobie jedną mapę w H3 HD, chcąc pooglądać poprawione grafiki w całej swej wysokiej rozdzielczości.

Niestety zabawę nieustannie psuje mi następujący problem - miejsca w które należy kliknąć, żeby uzyskać klik w pozycji kursora (czy to naciśnięcie przycisku, czy zaznaczenie ruchu bohatera na mapie) są przesunięte wyżej bądź niżej. Czy to powszechny problem? Dodam, że nie występuje on w trybie oryginalnej grafiki.

ArekerA PW
12 października 2015, 12:50
Z tego co wiem, to ten błąd z klikiem występuje tylko przy rozdzielczości 1280x1024.

Andruids PW
12 października 2015, 13:25
No to super, zgadza się xD

Nie ma żadnego sposobu żeby to naprawić?

Drwal PW
12 października 2015, 14:53
Niestety nie, trzeba grać w innej rozdzielczości.
strona: 1 - 2
temat: [H3 HD] Raport bugów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel