Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Coś o sobie w realu
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 18:56
Mam na imię Mark. Mam lat 14/15 normalnie 14 rocznikowo 15. Lubię słuchać strasznie muzyki. Ulubione kapele to:Nightshaw,Lady Pank,Elektryczne Gitary,Budka Suflera, Bądź co bądź np. Vavamuffin, Distributed, czy też Nickelback. Lubię słuchać soundtracków z gry. Jak i ogólnie muzyki. Uwielbiam grać na PS3. Od niedawna za Hobby wziąłem również Modowanie w HIII. Mieszkam od niedawna w Lubuskim, a dawniej w zachodnio pomorskim.

Alchemik PW
5 sierpnia 2012, 11:41
Ja też się interesuję przede wszystkim historią. Oprócz tego interesują mnie różne "teorie spiskowe" np. jak Atlantyda itp. Z książek najbardziej lubię kryminał (no i oczywiście historyczne). Mój ulubiony rodzaj muzyki to muzyka klasyczna, ale słucham też innych gatunków lecz w znacznie mniejszym stopniu. Oczywiście serią HoMM/MM również się interesuję i jest to moja ulubiona gra, inaczej zresztą by nie było Mnie na tym forum.

Mad Hatter PW
5 sierpnia 2012, 13:02
Jakie imię mam to mam ale chce zmienić na Eugeniusz Omegan.
Nie bez powodu przedstawiam się jako Mad Hatter, lubię steampunk, zjawiska paranormalne i przedstawienie świata rzeczywistego w krzywym chorym zwierciadle, lubię styl retro i cylindry, postrzegam siebie jako osobę nie w pełni normalną psychicznie ale mi z tym dobrze.

Ogólnie lubię tworzyć cokolwiek.

Antares PW
5 sierpnia 2012, 14:38
Najważniejsze by dobrze się czuć we własnej skórze. ;-) Ja do normalnych też się nie zaliczam. ;-)

Aayren PW
6 sierpnia 2012, 09:40
Wow, Hobbit jest w grocie 8 lat, z 12 latka stał się 20 latkiem. Da się wyczuć czytając starsze i młodsze posty, oj da się wyczuć :)

Ja mam na imię Patryk, lat 22, lawfull-good, w herosów gram odkąd mam komputer, i udało mi się zagrać we wszystkie części, i niestety w żadną część M&M. Parę dni temu obroniłem licencjat z biologii, i zdaje się, że wiedziony jakąś piekielną siłą, zrobię także magistra z tego przedmiotu.
Interesuje się biologią, jestem zwolennikiem biotechnologicznego otwarcia na świat, kształtowania środowiska, wpływania na nie, i obserwowania jak świat ewoluuje wokół stalowego buta ludzkości :D
Poza tym zawsze ciągnęło mnie fantasty, uwielbiam też strategie torowe, lubię mieć czas do namysłu, nie lubię pochopnie podejmować decyzji. Lubię gdy przeciwnik jest równie silny albo i silniejszy. Pokonanie słabszego nie daje jakiejkolwiek satysfakcji.
Poza tym ciekawa książka, niestety na takie nie mam ostatnio czasu - życie w akademiku skutecznie wysysa czas, i upija człowieka. But hey, were young! ;)

Dark Dragon PW
6 sierpnia 2012, 12:06
Cytat:
Hobbit jest w grocie 8 lat

Skąd taka informacja? :P

Aayren PW
6 sierpnia 2012, 12:16
Cytat:
Hobbit
status: Strażnik
rasa: Pony
data pierwszego postu: 2 marca 2006

Dark Dragon PW
6 sierpnia 2012, 12:36
2006+8=2014 chyba... Wiem, czepialski jestem :P

AmiDaDeer PW
6 sierpnia 2012, 13:04
Takie niby szczegóły, ale wcale nie mam 20 lat. :P

Antares PW
6 sierpnia 2012, 13:39
No Hobbi dodali ci latek i dobrze. ;-) Tez jestem tyle lat co ty, ale długo nie pisałem na forum. :-) Tylko ty w dniach jesteś dłużej. ;-) Jak ten czas szybko leci. ;-) Dragon dobrze liczysz. ;-D

PS: Chyba teraz nie ma offtopa. ;-)

Tarnoob PW
11 sierpnia 2012, 22:42
Jestem z „pokolenia”, do którego należy Hobbit, ale też obecnie mniej aktywni Quba Drake, Ptakuba, Cichy, Ma­fioss/Tichondrius, Vinius…

To pokolenie ludzi – i innych stworów – którzy na Grocie się wychowali. Grota jest dla nas (przynajmniej ja tak to odczuwam) tym, czym dla naszych rodziców był trzepak albo wiejskie boisko. Patrząc na nasze posty, można mieć przekrój przez rozwój nastoletniego człowieka.

Dołączyłem w wieku 12 lat, obecnie mam ich już 17. Życie dopiero się przede mną otwiera. Mam dość szerokie za­in­te­re­so­wa­nia, głównie związane ze słuchaniem dobrej muzyki (Philip Glass, obciachowy power metal, trochę mu­zy z gier i filmów) no i gromadzeniem wiedzy. Obracam się intensywnie w środowisku nerdów i geeków. Znany w Internecie mem przedstawia czterech jajogłowych przy stole. Jeden z nich – w okularach, z założonymi rękami – to promotor mojego znajomego. Lubię podobne towarzystwo. Przebywanie wśród takich ludzi daje poczucie przy­na­leż­noś­ci do elitarnej mniejszości, stojącej wyżej od tych ograniczonych szarych mas, z którymi było się zmu­szo­nym przebywać w podstawówce, gimnazjum i które wybierały Cię zawsze ostatniego do drużyny na WF-ie…

Dopiero niedawno ocknęło mnie, że bycie „fajnym kumplem” nie jest wcale jakieś trudne. Sprowadza się często do zainteresowania trzema tematami – muzyka, motoryzacja i piłka nożna. Udawać, że się na nich zna. Chodzić w ko­szul­kach, które są z nimi związane – bo bez napisów się wygląda jak kujon, zwłaszcza w okularach. O dziwo wiedza w tych dziedzinach jest czymś pożądanym, „fajnym”, a wiedza bardziej uskrzydlająca, może nawet cie­kaw­sza (filozofia, literatura, wielka sztuka) to wśród „normalnych ludzi” coś niepożądanego, „przymulanie”. Może szkoda, że zorientowałem się tak późno.

Do Groty i do Jaskini Behemota czułem, że pasuję jak ulał. Nie tylko objawiły mi starożytną wiedzę o serii Might and Magic, która sama wiele dla mnie znaczyła, ale też sprawiały wrażenie tej elitarnej mniejszości ludzi (i innych stworów) z mózgiem i słownikiem ortograficznym. Dlatego bardzo się nimi przejąłem. Moje debiutanckie posty w oby­d­wu tych serwisach były pieczołowicie przemyślane, a nawet pretensjonalne. W dodatku towarzystwo to by­ło przeze mnie głęboko szanowane i czymś cennym było dla mnie, żeby wypaść dobrze w jego oczach – stąd mój wkład do serwisów Might and Magic VI czy Horn of The Abyss. No bo przecież reputacja u takich elitarnych ludzi to jest coś, a ze zdaniem tego plebsu z najbliższego otoczenia nie ma się co liczyć, a fu, może to nawet lepiej, je­ś­li mnie nie cierpią.

Do niedawna moim pomysłem na życie było pójście na silnie teoretyczne studia (coś z okolic fiza-matma-filozofia-kulturoznawstwo), rajcowanie się tym, jakie to jest super, imponowanie od czasu do czasu wykładowcom i zna­jo­mym, a potem na doktoracie i po nim imponowanie studentom. Dobić do profesury, dorabiając w wyższej szkole tego i owego, po drodze nabawiając się mnóstwa dziwactw i rujnując sobie nimi życie osobiste. Napisać parę ksią­żek, np. podręczników akademickich, może też coś popularnonaukowego. Potem do piachu.

Niedawno zmieniłem plany no i chyba mam już mniej socjopatyczne podejście do życia niż w czasach moich pier­w­szych postów. Wybieram się na elektronikę – może mój entuzjazm do Forge odegrał swoją rolę ;-) – ale dalej nie wiem, czy się dostanę.

Ktoś wspomniał o nienormalności. W pewnym sensie to cnota. Bo to przecież nienormalni ludzie wymyślili sa­mo­cho­dy, kolej, mikrofalówki, kwarki, freski, klasykę literatury i promy kosmiczne. Ludzie normalni co najwyżej to wszystko naprawiają, konserwują, reklamują, sprzedają i konsumują, mając jeszcze jakieś wąty do nienormalnych i szczycąc się swoją ignorancją, bleee.

EDIT: nomen omen setny post. o.o

vinius PW
12 sierpnia 2012, 12:53
Żyję, żyję, jakby co :P.
Cytat:
EDIT: nomen omen setny post. o.o
Gdzie tu "nomen" ;)?

HubertusHubertus Cieszymy się, Vinek, but... shut up... spamujesz xP

flame drake PW
15 listopada 2012, 18:43
Jestem tu już od 3 miesięcy więc wypadało by się może przedstawić. :D
A więc nazywam się Andrzej, mam 16 lat i pochodzę z Podkarpackiego.
Interesuje się komputerami( dlatego wybrałem kierunek technik informatyk :), grami strategicznymi oraz muzyką w tym głównie rapem.
W Might and Magic gram od grudnia 2011 czyli prawie rok, kiedy to wpadła mi w ręce antologia i tak się zaczęła moja przygoda z serią MM. Zaczęło się od Crusaders, potem wciągnąłem się w MM8. Gdy nabrałem doświadczenia zacząłem grać w MM7 i na końcu MM6. Miesiąc temu kupiłem Heroes I-IV Złota Edycja + Heroes V i musze przyznać że są to świetne gry zwłaszcza trójka i piątka.
Dużo czasu minie zanim wygram we wszystkich kampaniach.

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców groty :D

flame drake

Lwie Serce PW
15 listopada 2012, 19:15
No to i ja opowiem nieco o sobie.
Mam na imię Dawid, bardzo pasjonuję się historią wojskowości. Każdy okres historyczny ma swój urok i raz jednym się bardziej zajmuję a raz drugim. Lubię czytać książki fantasy i historyczne, oraz czasem przygodowe jak jakaś fajna się przytrafi. Też tworzę własne dzieła. Co do muzyki słucham rocka, bluesa i różnych innych typów ale te najbardziej. Moim ulubionym zespołem jest Blind Guardian. Gustuję też w różnych pieśniach rycerskich i wojskowych. Zaś jeśli o gry chodzi to seria MM spodobała mi się bardzo grałem w części od 6 do 9, Crusaders oraz wszystkie części Heroes poza 6. Jestem też fanem serii Total War. A jeśli chodzi o filmy to moimi ulubionymi są Władca Pierścieni i Piraci z Karaibów.

Warmonger PW
15 listopada 2012, 20:39
Coś o sobie... Zwą mnie Tomek.

Z wykształcenia (wciąż niedoszły) inżynier elektronik, z zawodu tłumacz (sic!), hobbystycznie programista. Zapewne większość bywalców groty kojarzy mnie tylko z projektu VCMI.

Tak naprawdę jednak od dziesięciu lat zajmuję się muzyką elektroniczną. Jako DJ, domorosły inżynier dźwięku, ostatnio również twórca syntezatorów i producent muzyki. Od jakiegoś miesiąca próbuję wydać swoje pierwsze single.

Więcej o muzyce tu
Soundcloud
EDIT:
oraz na blogu
Wordpress

Acid Dragon PW
15 listopada 2012, 23:56
Mimo, że nie jestem fanem tego typu muzyki, to tego nawet się dało słuchać :> (zwłaszcza kawałek "Spread" mi przypadł do gustu).

Miłe zaskoczenie, naprawdę.

swiru444 PW
16 listopada 2012, 19:40
Bartek, 23 lata, fan gier komputerowych. W M&M gram od 1998 roku, jestem wielkim fanem fabuły cyklu tychże gier. Dłubię w spolszczeniach (kończę właśnie M&M1 na NESa), czytam książki, pracuję jako pracownik hali produkcyjnej, firmy Radaway (zajmujemy się produkcją kabin prysznicowych). Rzuciłem studia gastronomiczne, i choć jestem kucharzem z zawodu to nie widzę w tym przyszłości, w naszym kraju.

Lubię wypić w każdy piątek po pracy, obejrzeć dobry film, lub rozpłynąć się przy mojej pięknej dziewczynie. Utożsamiam się z rodziną Juggalos (stąd mój avatar).

Jestem facetem dla którego życie to pełnia szczęścia ;).

Aha, urodziłem się w Tarnobrzegu, ale mieszkam obecnie w Poznaniu.

Mój FB: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002404257182

RabicanRabicanSpis komend na forum.

Antares PW
18 listopada 2012, 11:23
Kucharz? Miałem zamiar iść na Gastronomię (i tak gotować umiem, ale wylądowałem na Mechatronice. Rodzina śmieje się z tego do dziś. ;-)

Felek PW
8 lipca 2013, 11:22
Zarejestrowany wczoraj, więc wypadałoby pierwszego posta dać właśnie tu :)
Imię: Jakub (Kuba, ale to mi się nie podoba, jak już po imieniu to Jakub)
Ksywa: "Felek" (od nazwiska, chcecie to zgadujcie :))
Wiek: Lat 12, jednak wszyscy mi mówią że jestem dość poważny jak na swój wiek...
Miejsce Zamieszkania: Kłodawa, Wielkopolskie
Zainteresowania: Muzyka (Trębacz w Orkiestrze Dętej Solanie), zwierzaki (koty, psy, króliki)
Ulubione Gry: Heroes of Might and Magic III, Heroes of Might and Magic V, Taern(MMORPG w przeglądarce, teraz nieaktualne planuję wrócić), GTA: SA (klasyk, ale teraz to bardziej strategie niż akcja), jedne z gier które mi jeszcze przypadły do gustu to LEGO: Star Wars i Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy (z lekka kicha ale parę misji było takich że się z nimi na wyższym poziomie trudności poważnie namęczyłem).
Ulubione książki: Świat Dysku (w trakcie czytania), Harry Potter (każda część po kilka razy), Felix, Net i Nika (przeczytałem niestety tylko raz, pożyczałem od kolegi), Zwiadowcy (czekam na 13., ostatnią księgę), Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Coś o Herosach: Ze wstydem przyznam, że natknąłem się na Herosów III w kwietniu tego roku na laptopie mojej siostry (sama mi nie powiedziała, tylko sam musiałem znaleźć :( ) Niedługo potem dostałem od chłopaka tejże siostry Heroes V, i teraz się tak zagrywam, odkrywając uroki Ashan i Antagarichu (jak tylko wpadnie mi w ręce jakaś gra od razu czytam recenzje, rozglądam się za forami i myślę tylko skąd wziąć inne klasyki tego gatunku lub kontynuacje/wcześniejsze części tejże gry)
Aktualne plany: Zamierzam pożyczyć/kupić Heroes II, IV i VI, kilka MM-ów, Icewind Dale'a, Baldur's Gate'a, Disicples-ów, Neverwinter NIghts'a (odmiana intuicyjna)
To chyba tyle.
A! Jeszcze: Śledzę Kwasową Grotę od 2 miesięcy w planach miałem przyłączenie się do społeczności zrobiłem to wczoraj :)

Garett PW
8 lipca 2013, 18:04
Warto byłoby coś o sobie napisać... no cóż jazda!

Mam na imię Maciek, aktualnie mam 14 lat, chodzę do gimnazjum, jestem ogarnięty przez co ludzie w internecie dziwią się gdy dowiadują się o moim wieku, uwielbiam koty natomiast psy nie za bardzo.

Gry... cóż uwielbiam strategie oczywiście Heroes to moja ulubiona na drugim miejscu postawił bym Spellforce, oprócz tego M&M(MM8 była moją pierwszą grą), Assasi's Creed, Dragon Age, Wiedźmin(Wiesiek), Twierdza, Gothic itd. Z gier MMO mogę polecić Allods Online która to gra podobnie jak MM jest połączeniem Fantasy i Science-Fiction

Ulubione książki to Władca Pierścieni, Zwiadowcy, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Drużyna, Olimpijscy Herosi, Wiedźmin, Dragon Age(tak też są książki), CHERUB, Eragon.Szczególnie zapadła mi w pamięć trylogia "Anioła Nocy" która była po prostu świetna!Ostatnio za to przeczytałem książkę pod tytułem "Prawa i Powinności" która zryła mi banię i uznaję ją od momentu jej przeczytania(czyli od wczoraj) za najlepszą książkę którą do tej pory czytałem.

Jeśli chodzi o HoMM to jak pisałem MM8 była moją pierwszą grą w którą grałem u kuzynów a potem mi pożyczyli antologię dalej standardowo przechodzenie kolejnych części.Heroes III pożyczyłem tak samo od kuzynów, a IV dostałem od nich na urodziny.Ostatnio udało mi się uruchomić Antologię na Windows 7 oraz kupiłem Heroes I-VI Complete, a potem dlc i SoD do HVI, od tego czasu jestem w niebie.

Pozdrawiam!

PS:Felek jak czytałeś "Zwiadowców" i "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" to polecam ci "Drużynę" i "Olimpijskich Herosów". Pierwsza książka kontynuuje wątki fabularne ze "Zwiadowców", a druga przygody Percy'ego oraz reszty półbogów.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Coś o sobie w realu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel