Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Coś o sobie w realu
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

AmiDaDeer PW
16 marca 2006, 12:57
Kathrin, o jakie chodzi ci strzelanki? Jeżeli chodzi ci o FPP, to ja używam tego jako roźluźnienia - nawet nie wiesz, jak mi to pomaga po złym dniu ;). Jednak czasem warto się zastanowić nad takim pytaniem: Co ja tu robię, po co tu przyszedłem?
Ja właściwie mam na imię Maciej, ale wolę być nazywanym Hobbitem (ewentualnie Bilbo lub Niziołek :D).

Kain PW
17 marca 2006, 00:36
Dziekuję za ciepłe powitanie. Piwo przednie (po tych amerykańskich ekhm piwach (autocenzura) nawet siarka nie przeszkadza) a i na towarzystwo narzekać nie można. Zdaje sobie sprawę, że przejście na wcześniejsze wersje HOMM może być bolesne. Próbowałem już HOMM 1 i nie było tak źle. Może to dla tego, że jestem było nie było mamutem i bardziej mnie grywalność obchodzi niż grafika. No i przerabiałem takie przeskoki na innych seriach m.in. C&C (a propos najlepsza częśc z całej serii to Red Alert 1)

Kathrin PW
17 marca 2006, 09:47
Hobbicie miły zaczynałam od Quake'a, teraz wolę GTA LA na Xboxie. Ale cóż jestem trochę za wolna:) Dlatego aby się odstresować wracam do herosków. Na zadawanie sobie istotnych pytań chyba jeszcze mam czas:)) niemniej pomyślę o tym.

Co do H1 i H2 - irytująca jest nie tylko grafika (stwory wydają się potwornie wielkie na planszy walki), ale coś tam chyba szwankuje z osławionym balansem (do dziś nie mam jasności, czy wiem o co w nim do końca chodzi:)) Nie umiem tego dobrze wytłumaczyć, mam tylko intuicyjne przekonanie, że posiadanie jednostek najwyższego rzędu (zwłaszcza smoków), nieważne w jakiej ilości, przesądza o rozgrywce. W H3 tak nie jest.

AmiDaDeer PW
17 marca 2006, 12:14
W H1 rzeczywiście potwory są ogromne, lecz w H2 nie odczuwam tego. Ja bardzo lubię H2, a o balansie nic nie wiem - w rzeczywistości słabsze potwory występują w większych ilościach niż inne (olbrzymy i smoki są jedyne, paladyni - nawet 4 na tydzień!).
PS. Chciałbym cię poprawić, Katarzyno - rozgrywkę w H2 przesądza ilość TYTANÓW w armii, a nie smoków :P.

vinius PW
17 marca 2006, 13:30
Serdecznie polecam obie części - a do tego fajnie widać w H! grymasy wojowników podczas walki :) a w H2 pole jest już podobne do znanego nam z H3. Swoja przygodę zacząłem właśnie od H1 - i jeżeli ktoś też chce zacząć, to nie od "trójeczki", lecz właśnie od tej części.

Wiedzmin Talic PW
17 marca 2006, 22:52
Jestem WiTalik z Litwy. Mam 16 lat. Przed 4 laty kupiłem "Świat Gier Komputerowych" specjalne wydanie "Klasyka", czy coś w tym rodzju z grami UBIK oraz MM6. No i się zaczęło... A potem koleś kupił MM8... Ta część najbardziej mi się spodobała. Zaczynaliśmy ponownie w ją grać może razy 20-30... i za każdym razem grało się inaczej, wyjątkowo. A potem pod choinkę dostałem MM9. Całkiem niezła gra, tylko że juz nie z tej serii, co szkoda. A teraz niedawno, może misiąc temu z internetu sciągnęłem MM7. Ale mi się nie zbyt spodobała. Doszłem do Celesty, a potem miałem z niektórych powodów zacząć za nowo i wcale nie doznałem tego, czego doznawałem w MM8. Na każdym kroku czulo się 'de ja vu' i nuda... Szczerze mówiąc rozczarowałem się. A więc Jadame 4ever.

A tak, uczę się w szkole średniej w klasie 10. Swobodny czas spędzam grając w rpg, lecz nie lubię takich co: "Aj tak, przed dwoma miesiącami przeszłem tą grę. Całkiem niezła, ale jej prawie nie pamiętam, bo jeszcze potem przeszłem jakich 20 rpg..." Ja najpierw próbuję i jeżeli mi się spodoba, plądruję ja przez kilka miesięcy, nawet kilka lat. Pragnę poznać każdy kamień w tej krainie. Dlatego więc mam tylko kilka elitowych rpg, w które sobie na przemian gram.

Antares PW
27 marca 2006, 15:37
Jestem z Gdańska mam 21 lat.Uczę się w Technikum,interesuję się Astronomią. Gram w Heroes3 od 5lat doszedłem do perfekcji miastem Fortecą a najlepiej dowodze SKORPENAMI.Moim chyba znakie rozpoznawczym jest improwizacja.

Crag Hack PW
5 lipca 2006, 09:48
Ja mam 14 lat, jestem spod Łodzi. W M&M/HoMM zacząłem grać 8 lat temu. Zacząłem od M&M 6 i HoMM 3. Według mnie części te są najlepsze z serii. (Osobiście uważam także że MM8 jest za łatwa. Interesuję się informatyką i programowaniem.
(Ciekaw jestem ile lat ma Acid ;)

Kathrin PW
5 lipca 2006, 12:13
Witam Antaresa i Crag Haka. Co do Fortecy, jest to dobry zamek, ale przy większych mapach. W przypadku małych trudno wykorzystać wszystkie jego możliwości.
Co H3 i MM6 - zgadzam sie z Cragiem. Osobiście uważam z kolei, że H5 - są za łatwi.
Wiek Acida, hmmm, a co mi tam i tak Go tu na razie nie ma (a jak wróci to już ten post wyrzucę:))))
otóż co najwyżej 23 lata, świetlne rzecz jasna:)

Vatras PW
6 lipca 2006, 11:44
Wybaczcie mi te błędy. Z racji faktu że sam mało się nie spaliłem ze wstydu postanowiłem posta usunąć (co zresztą i tak zapawne miało by miejsce). Prosze o możliwie łagodny wymiar kary:( Przepraszam.

No żeby nie było Offtopu to to samo co wcześniej w telegraficznym skrócie (tym razem bez "chołdów" ani hołdów)
No więc na imie mi Konrad, mieszkam w województwie Dolnośląskim. W Herosa gram od 1999r. Najlepszą częścią według mnie jest H3. Oprócz Herosa interesuje się historią.

Lord SM PW
9 lipca 2006, 11:05
Moje nazwisko brzmi Maciej Jakub "Lord SM" Budnicki,mam 12 lat i jestem zapalonym(ob kuli ognia)szachistą.W
mojej klasie (jeśli kogoś to interesuje) jestem najlepszym matematykiem oraz osiągam wielkie sukcesy w ogólnopolskich konkursach wiedzowych.Moją pierwszą stycznością z HoMM była czwórka i tą część najbardziej lubię.Poza HoMM lubię WarCrafta i Disciples.

madzia PW
10 lipca 2006, 11:12
Jestem z Bytomia i mam 14 lat.HoMM, M&M i TR to moje ulubione gry.W HoMM i M&M gram z jakieś 8 lat a w TR niewiele mniej i nigdy mi się nie znudziły.Poznałam te gry na komputerze brata,ale zawsze się bałam że mi je odinstaluje, bo będzie chciał wgrywać swoje gry a nie miał by na nie miejsca.2 lata temu wreszcie nazbierałam sobie i kupiłam sobie swoje cudo(o wiele lepsze),nikt mi teraz nie skasuje niczego,jak już to ja:D.Ze wszystkich części M&M najbardziej podobała mi się chyba 7.6 bardzo często mnie denerwowała a 8 była za prosta chociaż też fajna.W 7 czuło się ten klimat,nie była trudna ale też nie za prosta.Ogólnie w sam raz.

Lord Pawello PW
10 lipca 2006, 12:07
Jak zwykle zapomniałem się przedstawić :P
Mam na imię Paweł, mam 14 lat. Heroes interesuje się od 5 lat, odkąd zdobyłem homm 1 z CDA :)
Poza wszystkim co związane ze światem might and magic interesuję się także uniwersum planescape. Założyłem nawet forum o nim wraz z przyjaciółmi :)

Tilogour PW
17 lipca 2006, 10:00
Ja mam 15lat.interesuje się komputerami.Mój ulubiony rodzaj gier to RTS-y,strategie[turowe],RPG[i cRPG],FPS,Platformówki i mieszane[np.Spellforce]
Dodatkowo jestem mapmakerem[RTSy i Strategie{do FPSów nie robię map}]
Mój ulubiony rodzaj muzyki to Dancecore,techno oraz Trance.
Mam HoMM 1-3.

Seener PW
19 lipca 2006, 14:52
Mam na imię Dawid i mieszkam w małoznanej wsi- Wola Filipowska, można powiedzieć że koło krakowa. Mam lat 17. Interesuję się akwarystyką i piłką nozną (forza juve!!!! Za rok albo za dwa znów będzie SERIE A) Co oprucz tego ? W Herosów gram od kilkunastu lat. Już dawno z kolegami doszliśmy do wniosku że nie ma i nie będzie lepszej i bardziej grywalnej gry od trójeczki. Przeszedłem każdą misję i kampanię. Nie wiem czy jestem dobry ale myślę że tak i to nawet bardzo.

vinius PW
19 lipca 2006, 16:56
Kręcisz. Kręcisz! W poprzednim temacie napisałeś, że z H1 zetknałeś się w '99 (a naprawdę był w 2001) tak więc grasz od lat 5, nie kilkunastu :)

Seener PW
20 lipca 2006, 10:49
Napisałem że "CHYBA" w 1999! myślisz że tak szczegółowo to pamiętam :o ? Przecież mogłem się pomylić.

vinius PW
20 lipca 2006, 12:38
Żartuję przecie, ale powinieneś pamiętać, że od kilkunastu lat nie grasz ;)

Narsil PW
22 lipca 2006, 20:51
Kilka faktów o mnie:

-zwolennik i wielbiciel :-) Liszy ( ale z powodu nadmiaru takowych w Kwasowej Grocie nie mam już liszowego avatarka)
-fan HOMM i M&M od jakiegoś czasu
-człek (?) nieustannie reklamujący ADOMa gdzie się da :-P
-zwany też Merai i Realegisem
-fanatyk Tolkiena i Sapkowskiego
-reaguje alergicznie na słowa "licz" i "Sapek"

Kreator PW
4 sierpnia 2006, 17:22
Cześć, mam na imię Sebastian i skończone 30 lat. Lubię książki Łysiaka, Sapkowskiego, Pilcha i paru autorów zagranicznych. Moja muzyka to thrash metal, heavy metal & hard rock.
Skończyłem kampanie we wszystkich częściach herosów plus dodatki. Skończyłem też od 6 do 9 M&M. Na temat M&M i Herosów wiem dosyć dużo, więc jeśli ktoś ma jakieś problemy związane z H i M&M służę pomocą.
Pozdrowienia dla wszystkich bywalców Kwasowej Groty.
PS. Szkoda że tak późno znalazłem wyżej wspomnianą Grotę.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Coś o sobie w realu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel