Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 22 - 23 - 24

Drwal PW
19 kwietnia 2016, 22:48
Ja czegoś nie rozumiem. Stawiasz jakieś okropieństwa do ekranu (gildia magów) i mówisz, że zostaje bez dyskusji, a niżej wrzucasz piękny i dokładny model i się dopytujesz czy może być.

Co do Fortu, jak dla mnie to wszystko zbyt mono-kolorystyczne. Zlewa się ze skałami Sama tekstura też sprawia, że budynek traci swój pierwotny kształt.

krasnolud99 PW
20 kwietnia 2016, 07:03
@Godzilla
zacznę tworzyć jednostki kiedy oteksturuje kuźnię i poprawie zamek
@drwal
nie wiem czy kuźnia pasuje do stylu miasta, dlatego się pytam.
trochę poprawiłem tekstury

glokku PW
20 kwietnia 2016, 08:49
Zamek mógłbyś rozciągnąć na całą tą półkę. W każdym mieście zamek zajmuje najwięcej miejsca.

Arcanus PW
20 kwietnia 2016, 14:08
Moim zdaniem kapitol bardziej nadaje się na zamek a jeśli już to zmień kolce lub je usuń bo nie wyglądają najlepiej.

Fandor PW
20 kwietnia 2016, 15:20
Kapitol miał być zamkiem, ale został kapitolem i niech tak zostanie, zamek przesuń na prawy koniec tego wzniesienia i odwróć, żeby wieża była także po prawej stronie, a co do jednostek, najrozsądniej będzie rozpocząć produkcję gdy ukończysz ekran miasta skoro od tego zacząłeś.

Lord Baffourd PW
21 kwietnia 2016, 00:09
Te kolce trochę dają po oczach. Zresztą - wyobraź sobie że oblegasz miasto, którego mury otacza taka "fosa". Czy ktoś by się nadział na tak ogromne kolce? "Hej, biegnijmy w stronę tych oczywistych kolców, wprost ku naszej nieuchronnej zagładzie!" - niezbyt to możliwe, prawda?

Co do reszty, to Zamek nie zawsze musi być największy (jak chociażby w Conflux), ale dobrze żeby był troszkę chociaż szerszy. Zmieniłbym też kolor podłoża odrobinę - bo wszystko się zlewa w szarą masę. Kapitol natomiast (pomimo jakiejś dziwnej perspektywicznej relacji pomiędzy nim, a np. chatynką po prawej) bardzo ładny - i jak zauważono wcześniej, rzeczywiście spokojnie uszedłby jako Fort/Cytadela/Zamek, Zacna również jest kuźnia.

Tak po prawdzie to trudno wyłapać wspólny styl dla wszystkich struktur w mieście. W większości oryginalnych miast spora część budynków była do siebie podobna architektonicznie - a tutaj to nie widać za bardzo wspólnego mianownika.


krasnolud99 PW
26 kwietnia 2016, 06:39
Żeby nie było, daję wam do ocenienia mój pierwszy model człowieka (zanim zaczne go poprawiać albo robić następny)

Godzilla B PW
26 kwietnia 2016, 07:41
7,8/10-Model poprawny, ale tekstura głowy niewyraźna.

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 09:50
Widziałem wczoraj model przed nałożeniem tekstury i muszę powiedzieć, że sam w sobie jest naprawdę dobry, tylko ta tekstura psuje efekt... I swoją drogą czemu dłonie i łydki wyraźnie odznaczają się od ciała? Jest między nimi przerwa przez co wyglądają jak protezy.

Drwal PW
26 kwietnia 2016, 10:06
Mógłbyś w takim razie pokazać bez tekstur?

thunderlord PW
26 kwietnia 2016, 10:18
@Nicolai - Bo to są protezy :)





EDIT: Musimy wspólnie się zastanowić, który model wybrać

Kammer PW
26 kwietnia 2016, 10:31
Wielkie inspiracje wyczuwam, padawanie...

Drwal PW
26 kwietnia 2016, 11:14
Jakby przemalować te protezy to mogłyby wyglądać jak porządne buty i rękawiczki. :P

Co do tekstur, to musisz poświęcić jeszcze trochę czasu. Naliczyłem dosłownie 7 kolorów, żadnych odcieni, światła itd. Powinieneś też chyba dodać więcej szczegółów do modelu. Prostota jest wskazana w H3, ale bez przesady. :P

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 11:32
@Kammer: Z której strony to Ci niby przypomina szturmowca?

Andruids PW
26 kwietnia 2016, 11:36
Mi wygląda na gościa z Dooma.


Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 11:40
A na moje to Khajiit...


Warmonger PW
26 kwietnia 2016, 11:49
Cytat:

Całkiem nieźle jak na start - od razu wiadomo, że to człowiek.

thunderlord PW
26 kwietnia 2016, 12:06
Nie wiem ile jeszcze czeka pracy Krasnoluda99, aby jego model wyglądał jak ten zamieszczony na stronie w odnośniku.

Swoją drogą nie wiedziałem, ze tego typu modele są na sprzedaż.

HQ Male Body

Drwal PW
26 kwietnia 2016, 12:10
Thunder:
Swoją drogą nie wiedziałem, ze tego typu modele są na sprzedaż.

To mało powiedziane, że są na sprzedaż. Kosztują bardzo często tysiące dolarów i to oczywiście za model. Wybór jest przeogromny, stron przybywa, naprawdę jest w czym wybierać. Oczywiście takich modeli używa się głównie do innych celów, niż modowanie gier. :)

Kammer PW
26 kwietnia 2016, 12:28
Z tej, Nikoś:
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel