Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24

bRyland PW
29 marca 2016, 20:54
A może by fort wrzucić na szczyt tej płaskiej góry + ścieżynka do niego?
Wtedy to będzie bardziej przypominać niezdobytą lodową twierdzę ;)

krasnolud99 PW
9 kwietnia 2016, 09:12
Taki był plan od początku. Na razie pracuje nad gildią magów. Zapraszam na https://www.twitch.tv/krasnolud99live tam ostatnio pracuje w blenderze. Dziś około 10 rano

krasnolud99 PW
13 kwietnia 2016, 21:41
Witajcie, przepraszam za dłuższy brak postów, ale szkoła zabrała duuużo cennego czasu. Emotikon grin

Oto gildia magów moi drodzy, jak się prezentuje?


Nie przypomina wam czegoś(http://h1.heroes.net.pl/uploaded/Miasta/Gildia%20mag%C3%B3w%202.PNG)

A teraz szybkie info:

1. Mam zamiar poprawić ekran miasta (tudzież uciąć pół nieba xd) i dorobić jakieś tło;

2. Dominujący rodzaj magii w Logmarze to: powietrze i woda;

3. Był czas na siedliska, był czas na gildię, to teraz czas na zamek (uwaga, jego robienie może potrwać około 2 tygodni xD)(czyt. wiele lat).

Drwal PW
13 kwietnia 2016, 22:40
Jak będzie zmieniać się budynek w zależności od poziomu?

avatar PW
13 kwietnia 2016, 22:51
Wieża Magów, która 'rozwijała się w dół' wraz z poziomami była fajnym pomysłem. Ten obecny jest tak se.

Drwal PW
13 kwietnia 2016, 23:08
No poprzedni pomysł był dobry, tylko wykonanie niezbyt fortunie wyszło. Niech to będzie miało mniej wyraziste kolory (i kształty :P), a naprawdę może być z tego jeden z lepszych budynków tego miasta.

bRyland PW
14 kwietnia 2016, 09:56
"Dildia" magów rosnąca w dół, była świetnym pomysłem.
Szkoda, że go porzucasz ;)
Natomiast ta obecna taka mocno klasyczna - cytując przedmówcę: "tak se".:P

krasnolud99 PW
14 kwietnia 2016, 17:00
Udało mi się podmienić parę rzeczy, ale ciężko jest, gdyż dużo ścian miała i ma ta gildia.
Na ekranie są widoczne 2 gildie: nowa i remake starej, więc możecie szybko ocenić, która lepsza.

KammerKammerInterpunkcja.

Fandor PW
14 kwietnia 2016, 19:43
Ta nowa wieża przypomina mi wieże magów z H1, może warto w to faktycznie pójść i zrobić ukłon w stronę pierwszej części gry? Jeżeli tak, należałoby umieścić ją na samym dole i zrobić wysoką. Szkoda jednak, wykonanie nie zapiera tchu w piersi, jednak pomysł, by gildia rozbudowywała się w dół, nie w górę był bardzo oryginalny.

Aayren PW
15 kwietnia 2016, 08:35
Tyle że tę gildię trzeba zrobić od początku z nowym konceptem. To, co masz, wyrzuć po prostu...

krasnolud99 PW
16 kwietnia 2016, 12:56
Tak sobie myślałem i wymyśliłem że tą gildię też można odwrócić, napiszcie czy dobrze to wygląda najwyżej powróci na swoje miejsce

Aayren PW
16 kwietnia 2016, 14:00
Haha, szalone! Nieco zabawne. Ale czemu nie? Jeszcze gdyby to był 1lvl, na 2 niech się wydłuża i dotyka ziemi, a na 3 dorobić okienka w skale nad nią. Bo why not? :D

Ursus PW
16 kwietnia 2016, 14:04
Pomysł bardzo ciekawy. Gildia na ostatnim lvl. tworzyłaby coś na wzór stalagnatu.

avatar PW
16 kwietnia 2016, 14:54
No nie, teraz jest znów źle. Musi być logika zachowana! Wcześniejsza Gildia magów przypominała stalaktyty wyrastające z 'sufitu' i to było fajne i naturalne. A tu mamy po prostu murowany budynek do góry nogami. Czemu jest do góry nogami? - można by spytać. Przecież to nielogiczne. Wcześniejsza wersja była logiczniejsza.

Drwal PW
16 kwietnia 2016, 16:49
avatar:
Czemu jest do góry nogami? - można by spytać. Przecież to nielogiczne.

No i czemu ma dach skoro jest do góry nogami?

Nephretes PW
16 kwietnia 2016, 17:33
A może lepiej zasugerować się gildią z lochów (Heroes V) i zrobić dobudówkę do zwisających lodowych sopli? Sam pomysł jest dobry, wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

krasnolud99 PW
16 kwietnia 2016, 18:22
Właśnie teraz mam dylemat, czy dać w orginalność i zrobić te sople zwisające czy zastawić tak jak jest teraz :(

Drwal PW
16 kwietnia 2016, 19:48
krasnal:
...zastawić tak jak jest teraz :(

Teraz jest bardzo źle. Model co prawda jest w porządku, ale budynek nie może stać do góry nogami. To niepoważne i w sumie każda inna koncepcja z definicji musi być uważana za lepszą - nawet zwisające penisy.

krasnolud99 PW
19 kwietnia 2016, 20:36
Witajcie. Dzisiaj zgodnie z obietnicą przedstawiam wam fort / cytadelę / zamek

A teraz parę informacji:

1. Części osób może się to nie spodobać, ale informuję iż zostaje gildia, która jest wzorowana na tą z HoMM I (będzie się rozwijać normalnie, nie w dół)

2. Background nadal do poprawy (mowa tu o niebie zajmującym za dużo miejsca i dennym tle)

Koniec informacji a teraz pyranie:

Czy według Was nada się stara kuźnia czy też stowrzyć nową?

To tyle w niedługim czasie oczekujcie na budynek specjalny.:)

Godzilla B PW
19 kwietnia 2016, 20:40
Ładne.
Kiedy stworzysz jednostki?
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel