Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 22 - 23 - 24

krasnolud99 PW
20 marca 2016, 12:36
Jest 7 siedlisk. Graala kiedyś zrobiłem gdy byłem na etapie hali wojów. Stoczni raczej nie będzie jakiś specjalny budynek ale jeszcze brak pomysłu.

Drwal PW
20 marca 2016, 12:41
Czemu nie umieściłeś jaskini?

krasnolud99 PW
20 marca 2016, 12:50
@Drwal Właśnie się staram. Na początku chciałem żeby była w jednym miejscu potem w drugim i dopiero w trzecim zdecydowałem że jest dobrze, tylko że to jest miejsce w którym najciężej umiejscowić tą jaskinię.

Mad Hatter PW
20 marca 2016, 13:12
Brawo K99, tak trzymać, jak napisali inni zaczyna mieć to powoli ręce i nogi.
Na przyszłość ponumeruj legowiska albo przynajmniej zaznacz jakieś koncepcje rozmieszczenia obiektów bo nie wiem co to za miejsce1, miejsce2 i miejsce3 o którym mowa.

W ramach koncepcji proponuje abyś wrzucał albo szkice albo modele lowpoly(kanciaste o małej liczbie wierzchołków).

Oczywiście służę pomocą.

krasnolud99 PW
20 marca 2016, 13:22
Z chęcią ją przyjmę a po za tym po troszke dłuższej pracy umieściłem jaskinię (6 poziom jednostki) na ekranie miasta

Fandor PW
20 marca 2016, 14:18
Ręce i nogi zaczyna mieć, ale jeszcze nie ma. O dziwo jakoś Ci się wszystko ładnie wpasowało w background ekranu, ale jeszcze dużo pracy przed tobą. Podoba mi się pomysł wieży magów rozwijanej w dół zamiast w górę, zdecydowanie na plus. Proponuję całe wzniesienie poświęcić na zamek. Jedno siedlisko dać w miejsce Graala, a Graal na wzgórze. Trzeba coś przerobić z murem kapitolu, zdecydowanie. Sam kapitol na chwilę obecną jest zbyt dokładny graficznie, reszta modeli trochę plastikowa, trzeba trochę styl graficzny ujednolicić.

Kammer PW
20 marca 2016, 14:59
Mi się nieco rzuca w oczy dysproporcja między kapitolem a tym siedliskiem za wzgórzem po lewej. Kapitolik wydaje się być taki tyciutki w porównaniu z tym... e... World Trade Center.

Kamienny Golem PW
20 marca 2016, 15:28
Mimo że zgadzam się z Kammerem, to muszę też przyznać, że jaskinia na tle miasta wygląda bardzo ładnie. :)


Nicolai PW
20 marca 2016, 16:13
Nie chcę się czepiać, ale przy takich proporcjach tła (wielgachne skały i niebo na pół ekranu) to w życiu się nie wyrobisz z wstawieniem tam wszystkich obiektów. A i czy to magia perspektywy czy co, bo łańcuchy Jamy Fenrira są długości wież Dildii Magów. No i jeszcze jedna rzecz... co to jest to po prawej?

Kammer PW
20 marca 2016, 16:18
Te łańcuchy są dłuższe od wież kapitolu! To raczej nie tak miało wyglądać...

A to po prawej już mi nie wygląda jak rozwalone tipi, ale jak... czołg Leonarda da Vinci!
Może Graal Logmaru będzie dodatkowymi wieżami strzelającymi do oblegających? Albo dodatkowym stackiem jednostek jak w H5 w Fortecy (zamku, nomem omen, krasnoludów)?

thunderlord PW
21 marca 2016, 04:02
1. Widok miasta barbarzyńcy:


Ta Twoja jaskinia wygląda jak połączenie siedliska Behemotów z jaskinią cyklopów





2. Tower






Nie widzę żadnej różnicy..

krasnolud99 PW
23 marca 2016, 20:37
2 siedliska

Warmonger PW
23 marca 2016, 20:41
No proszę, to już zaczyna przypominać miasto!

Nadal nie wiem, co to za fioletowe zwisy. Do niczego to niepodobne, prawdopodobnie wymaga całkowitej zmiany koncepcji.

Kamienny Golem PW
24 marca 2016, 13:42
Całkiem ładnie to zaczyna wyglądać. ;)

Dołączam się do przedmówcy jeśli chodzi o gildię magów. Jeszcze tylko dopowiem, że siedlisko tych wilków (bo chyba to ma być to) jest ładne, ale zbyt duże i bardziej pasuje na 6, 7 poziom. =)

krasnolud99 PW
24 marca 2016, 13:43
"Wilki" czyli Fenriry są na 6 poziomie

Kamienny Golem PW
24 marca 2016, 14:25
To może zaktualizuj ten line-up i podaj go nam teraz tutaj, bo robi się zamieszanie. W początkowym poście "wilki" były na pierwszym poziomie, zresztą nawet w Twierdzy są na drugim. Musiały nieźle wyrosnąć, skoro teraz awansowały do szóstego. ;)

krasnolud99 PW
24 marca 2016, 20:32
@kamienny golem: Na razie nie ma co zaśmiecać tematu składem armii, bo prawda jest taka, że jestem we wczesnej fazie tworzenia, a wysyłanie line-upu w obecnym stanie miasta będzie niczym więcej, aniżeli zaśmiecaniem tego tematu (a spamu jest tu wystarczająco, zobacz na początek ;D), mimo to niezmiernie mnie cieszy Twoje zainteresowanie dotyczące miasta i jeśli miałbyś jakieś rady dla mnie lub pomysły, to zapraszam do wspólnej dyskusji. ;)

krasnolud99 PW
25 marca 2016, 13:34
Budynek rekrutacji jednostki "Lodowy Wij" Ołtarz Mrozu. Z moimi obecnymi umiejętnościami nie jestem w stanie tego zrobić, choć na przyszłość planuje zanimować ten kryształ / kulę.

Kammer PW
25 marca 2016, 15:05
k99:
Na razie nie ma co zaśmiecać tematu składem armii, bo prawda jest taka, że jestem we wczesnej fazie tworzenia
A ja się z tym nie zgadzam. Na chwilę obecną dajesz nam budynki, które zaczynają nawet jakoś wyglądać na ekranie miasta, ale nie znany mieszkańców tego miasta. A to właśnie line-up jest dla mnie najważniejszą rzeczą w mieście, bo pokazuje kto mieszka w mieście i jaka jest hierarchia w nim panująca.

krasnolud99 PW
25 marca 2016, 15:33
@Kammer: Okej, w takim razie podaje TYMCZASOWY (jeszcze może się zmienić) skład miasta
1. Zabójca - Czarny Strażnik (inspiracja nazwy jak i wyglądu zaczerpnięta z Might & Magic X) http://www.mightandmagicx.acidcave.net/sphinx/quest_dlc3.jpg
2. Amitok - Amitok Włócznik (z początku miał przypominać trolla, obecnie powiedzmy, że będzie kreaturą bardziej pokraczną, szczerze mówiąc narazie tyle mogę powiedzieć)
3. Wij Mrozu - Czerw Mrozu (przedstawienie obok, z tym że mój będzie dużo mniejszy [i słabszy] ;d) http://pre04.deviantart.net/d5ca/th/pre/i/2013/319/c/4/ancient_ice_worm_by_josearias-d6ucfp9.jpg
4. Iluzjonista - Szarlatan - na chwilę obecną brak wspójnej koncepcji, ciągle się zastanawiam nad jego ostateczną wersją
5. Dowódca - Herszt - patrz wyżej
6. Zimnokrwisty - Fenrir - wilk http://orig14.deviantart.net/569c/f/2011/144/e/6/e6ec024ff2f9cdc2d5a3deb6fdca8463-d3h4wmj.jpg
7. Lodowy Demon - Lodowe Monstrum - teleportuje się, wysokie statystyki dotyczące ataku http://img12.deviantart.net/7601/i/2011/104/a/3/frost_scourge_by_lordnetsua-d1jqw7f.jpg
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel