Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Górski Krasnolud
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24

Kastore PW
5 grudnia 2015, 17:56
Grzybek atomowy! :P

witchking PW
5 grudnia 2015, 18:15
Zdecydowanie musisz dobrać inne tekstury. Proponuję też użyć Geometry: Normal w opcjach tekstury, to powinno przynieść lepszy efekt.

krasnolud99 PW
6 grudnia 2015, 11:26
Tak to wygląda po dodaniu geometry z niezmienionymi teksturami

Baloq PW
7 grudnia 2015, 09:31
Skała wygląda lepiej, ale to w środku dalej mnie nieco gryzie, jakby było wypukłe, a to ma być grota. Ale i tak brawa za postępy, ja nie mam kiedy nauczyć się pracy z 3D :/

Nicolai PW
7 grudnia 2015, 11:54
Wybacz wścibskość, ale muszę się zapytać... co to jest? Ta niebieska fasolka to jakby jama w skale, a te drugie niebieskie to co? Wodospad?

krasnolud99 PW
7 grudnia 2015, 16:29
@Nicolai Lód powstały w wyniku spływania wody ze środka która potem zamarzła
@Baloq spróbuje jeszcze coś z tym pokombinować

Matikun PW
18 grudnia 2015, 17:48
Jak na moje:
1. Teksturki do wymiany, wyglądają bardzo plastelinowo :P.
2. Pogłębiłbym jaskinię, wewnątrz powinno być ciemno. Można też pokazać ją z innego rzutu.

krasnolud99 PW
18 grudnia 2015, 19:42
tak to na obecną chwilę wygląda

Nephretes PW
18 grudnia 2015, 21:20
To mi wygląda na jedno z siedlisk, które usytuowane jest w tle miasta, którego nie posiadasz?

Abstrahując od tego, że średnio wiem co autor miał na myśli to odradzam Ci tworzenie siedlisk wykorzystujących tło w tym momencie.

Fandor PW
18 grudnia 2015, 21:30
Neph ma rację, zmniejsz tę grotę i umieść w jakiejś małej górce, którą gdzieś wrzucisz na ekran lub faktycznie poczekaj, aż będziesz miał pewny ekran.
Ponadto perspektywa, tak ustawiona grota wygląda komicznie i trzeba się domyślać, że to grota, powinna być pod jakimś kątem ustawiona.

Hieronim PW
20 grudnia 2015, 16:58
Mówcie co chcecie, ale ja tam szczerze gratuluję krasnoludowi, że mimo ciągłej krytyki nie poddaje się i robi postępy, to się ceni =)

krasnolud99 PW
11 lutego 2016, 20:06
ulepszenie jaskini fenrirów, dawno niczego nie było

Warmonger PW
11 lutego 2016, 20:35
Jest postęp, widzę łańcuchy. Tzn. widzę cokolwiek, bo wcześniej nie było widać nic.

Drwal PW
11 lutego 2016, 23:26
No łańcuchy to najmocniejsza strona modelu. Pewnie dlatego, że jako jedyne mają znajome kształty. Może pokaż jak budynek będzie wyglądać w ekranie miasta?

Arcanus PW
22 lutego 2016, 15:01
W tej jaskini w ogóle nie ma głębi nie widać środka to trochę nie najlepiej wygląda.

thunderlord PW
22 lutego 2016, 17:24
Pragnę na wstępie zaznaczyć, że napisałem w tym wątku tylko i wyłącznie dlatego, że nikt inny tego wcześniej nie napisał.

1. Krasnoludzie99.. Nie jest istotne i nie mi oceniać ile masz lat i ile lat grałeś w herosów zanim postanowiłeś spróbować sił w stworzeniu nowego miasta, zakładam z góry że na tyle długo aby przynajmniej znać jednostki i wiedzieć jak wygląda widok rozbudowanego miasta.
Założyłem również, że pod koniec 2014 roku gdy rozpocząłeś ten post wziąłeś w rękę ołówek i na dużej kartce papieru narysowałeś sobie jak ma planowo wyglądać twoje śnieżne miasto na skałach i jego jednostki oraz miałeś jakiś bardziej przemyślany plan na to co zaproponowałeś. Niestety oboje wiemy że moje założenia były bardzo mylne - nie masz pojęcia o tym czym jest gra heroes 3.

2. Biorąc pod uwagę prace, które wykonałeś na przestrzeni 13-stu miesięcy jestem 'prawie' pewien, że jeśli dobrze oszacujesz ile czasu zajmują poszczególne etapy (s)tworzenia miasta, jednostek bohaterów, balansowania itd. to sam w przeciągu następnych kilku miesięcy lub za parę lat (wersja ekstremalna) poprosisz moderatorów o zamknięcie tego postu. Ukończenie w takim tempie zajęłoby ci co najmniej 10 lat. Oczywiście moja hipoteza może być błędna pod warunkiem, że nigdy nie planowałeś ukończyć tego miasta a grafiki robiłeś sobie z nudów.

3. Prace, które stworzyłeś jak i sam pomysł na jednostki jest dla mnie - kogoś kto gra w te grę ponad 15 lat - obrazą i okazaniem braku szacunku dla wszystkich fanów tej gry. Uważam, że każdy kto podejmuje się takiego zadania powinien umieć oceniać siebie krytycznie. Czy zastanowiłeś się choć raz kto chciałby widząc to co do tej pory stworzyłeś - w 'to coś' zagrać ? Może się wam moja opinia nie spodobać, ale ja sam znając swoje miejsce i wiedząc, że najlepiej mi wychodzi granie - nie miałbym odwagi zajmować czasu innym tak amatorskim podejściem do sprawy.

ps. Jeśli wstawiając co parę miesięcy nowe grafiki, których nie ośmielę się nawet skomentować, chcesz coś udowodnić tym wszystkim, którzy wcześniej surowo oceniali twoje prace to proszę abyś przeczytał jeszcze raz punkt 3.

GRYFFF PW
23 lutego 2016, 00:44
Prace są surowo oceniane tylko po to, aby czegoś krasnoluda99 nauczyć i nakierować na właściwe tory. Niech się chłopak bawi ( ma do tego prawo ), uczy przez zabawę podczas modelowania, najważniejsza jest determinacja. Nie ulega wątpliwości że sknoci coś jeszcze wiele razy, to normalne.

Miasto Logmar to zapewne skryte marzenie krasnoluda :) nie pozbawiajmy ludzi marzeń, oczekując czegoś..dość dobrego, na samym początku.

Czasem żeby coś stworzyć trzeba coś zniszczyć, możliwe że warto porzucić projekt, na jakiś czas. Warto poćwiczyć, nabrać doświadczenia, przemyśleć całość od nowa, nanieść zmiany i powrócić kiedy poczujesz się na siłach. Kto wie, może za parę lat rzucisz wszystkich na kolana, prezentując piękne grafiki, czego Ci życzę ;)

krasnolud99 PW
20 marca 2016, 12:31
Dzięki za wszelkie słowa (lubie czytać)

Oto to czego kiedykolwiek dokonałem do miasta. Jest to tylko pokazanie jak chciałbym żeby budynki były rozstawione. Z tego co tu jest to zapewne jedynie magazyn zasobów i oczywiście kapitol zostanie.

Kammer PW
20 marca 2016, 12:33
Czemu Graal wygląda jak rozwalone tipi?
A jakaś stocznia?

Drwal PW
20 marca 2016, 12:35
Rzuca się w oczy bardzo dużo wolnych przestrzeni. W pewnym sensie widać jednak już jakieś ręce i nogi. Kapitol i targ magazyn zasobów to najmocniejsze strony miasta.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel