Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 20 - 21 - 22

Qui PW
10 stycznia 2015, 01:45
Dark Dragon:
Stać ich na pewno. Mają jednak ograniczony budżet na ten tytuł.

Stać mnie na ten samochód. Ale go nie kupię, gdyż mam ograniczony budżet na zakup samochodu. Czyli... mnie nie stać :P.

AmiDaDeer PW
10 stycznia 2015, 02:36
Jak najbardziej Cię wtedy stać, tylko nie masz ochoty wydawać więcej pieniędzy niż x.

voncur PW
10 stycznia 2015, 05:20
Wiecie dlaczego EA jest najgorszą firmą w Stanach Zjednoczonych? - Bo Ubisoft jest z Francji...

A potem poczytajcie o minimalnych wymaganiach win7 i dlaczego takie są wymagania.

Nicolai PW
10 stycznia 2015, 13:04
Co do wymagań to okrutny Nicolai jest okrutny:

Qui PW
10 stycznia 2015, 20:32
Hobbit:
Jak najbardziej Cię wtedy stać, tylko nie masz ochoty wydawać więcej pieniędzy niż x.

Może nie mam ochoty, może mam ważniejsze wydatki, what's the difference? Fakty są takie, że H7 ma na tyle ograniczony budżet, że muszą recyklingować stare modele. O czym to świadczy? Zapewne o tym, że mają ważniejsze wydatki, jak na przykład inne projekty, lub premie dla prezesów. Tudzież seria HoMM ma dla nich tak małe znaczenie, że szkoda im wydawać na nią pieniędzy. Jednakowoż według mnie fakt braku pieniędzy na coś tak istotnego dla nowych produkcji dużych firm, jak grafika, poddaje w poważną wątpliwość przypuszczenia o "potężnym zapleczu finansowym". Oczywiście nie wiem tego na pewno, ale wnioskuję, że cienko przędą. (ew. jak już wspomniałem HoMM ma dla nich bardzo małe znaczenie w tym momencie)

Nerevar PW
10 stycznia 2015, 20:55
Całkowicie źle do tego podchodzisz - to nie jest kwestia "nie możemy wydać na H7 więcej niż ..., bo wydajemy już na serie X, Y, Z/premie/kawę w bufecie", ale "nie możemy wydać na H7 więcej niż ... bo według wszelkich prognoz wyższe wydatki oznaczają niewielki zysk". Herosi to nie Assassin's Creed, to była, jest i będzie gra de facto bardzo niszowa, więc i pułap zysków nie jest znowu aż tak wysoki. Ubisoft nie jest organizacją charytatywną powołaną na rzecz opieki nad fanami HoMM, tylko firmą, której celem jest zarabianie.

Tarnoob PW
10 stycznia 2015, 22:46
Dobrze powiedziane, Nerevar. Przyczepię się tylko, że z tym zarabianiem to mogliby się trochę bardziej starać, tzn. robić to tak, żeby przy okazji zadowalać też starych fanów, a nie tylko gimbusów jarających się pseu­do­war­craf­to­wą, pseudomangową grafą. :-P Na szczęście jak pisałem wielokrotnie, Ubi zrobiło przez kilka lat postępy.

Faktycznie wysokie wymagania stają się coraz bardziej zrozumiałe, skoro to jest na Win7, który też je ma. Nie po­win­no się chyba oczekiwać od producentów, żeby wydawali gry na niewspierane systemy, a od Microsoftu, żeby wspierali technicznie ten sam system przez kilkanaście lat – nawet jeśli to nieśmiertelne, chyba najpopularniejsze i najbardziej legendarne WinXP. :-P

Dark Dragon PW
11 stycznia 2015, 09:33

ewerlordxp PW
11 stycznia 2015, 21:17
Centaur wojownik przerobione całkowicie włosy i broda. Hełm zmieniony z metalowego w skórzany czepiec z rogami(?).
Elf ma chyba całkiem zmienioną twarz. Takiej cięciwy to by chyba za rok nie naciągnął. Oraz uwidocznił się brak proporcji między lewą i prawą ręką.

Nicolai PW
12 stycznia 2015, 07:57
Nerevar:
Herosi to nie Assassin's Creed, to była, jest i będzie gra de facto bardzo niszowa, więc i pułap zysków nie jest znowu aż tak wysoki.
Nie do końca zgodziłbym się. W serię AC wpompowali mnóstwo pieniędzy, do tego przeprowadzili bardzo sprawną akcję marketingową. Dzięki czemu pierwsza część, która nawet nie miała swojej niszy, z miejsca stałą się hitem. A jak jest Heroesami? Tutaj Ubisoft dokonuje samoograniczenia się. Budżet jest niski, a marketing praktycznie nie istnieje. Są tylko newsy zauważane przez starych wyjadaczy, w których mówią, że będą katapulty. Przez to cała seria coraz bardziej "niszowieje". Przy H5 nie żałowali grosza toteż gra się sprzedawała, ale teraz? Z gry na gry inwestują coraz mniej pieniędzy przez co seria jest ledwo opłacalna.

Warmonger PW
12 stycznia 2015, 08:47
Odnoszę wrażenie, że Ubisoft nie ma wcale pomysłu na Herosów i stara się wypuścić kolejne części i dodatki jak najmniejszym kosztem. I tak zawsze ktoś je kupi, bo znana marka.

Ale skoro wybór mechaniki zależy od działu marketingu (cytat o heksach), to nie ma się co dziwić, że brakuje wizji.

Chyba dopiero przy części 7 Ubisoft poszedł po rozum do głowy i zastanowił się, co zrobić, aby gra była dobra.

AmiDaDeer PW
12 stycznia 2015, 13:58
Zapamiętajcie jedno: żadna część Heroesów nie była tak popularna jak AC, bo Heroesi to gra na pecety, nie konsole.

Nerevar PW
12 stycznia 2015, 14:13
Cytat:
Zapamiętajcie jedno: żadna część Heroesów nie była tak popularna jak AC, bo Heroesi to gra na pecety, nie konsole.
Nawet ograniczając się tylko do pecetów, AC miałoby o wiele większą grupę potencjalnych odbiorców.

Cytat:
Nie do końca zgodziłbym się. W serię AC wpompowali mnóstwo pieniędzy, do tego przeprowadzili bardzo sprawną akcję marketingową. Dzięki czemu pierwsza część, która nawet nie miała swojej niszy, z miejsca stałą się hitem. A jak jest Heroesami? Tutaj Ubisoft dokonuje samoograniczenia się. Budżet jest niski, a marketing praktycznie nie istnieje.
I myślisz, że Ubi robi tak na złość fanom, albo dlatego, że nie chce zarobić, a nie dlatego, że wszystkie analizy pokazały, że wpompowywanie większej kasy w HoMM się nie kalkuluje?

Lili The Dragon PW
13 stycznia 2015, 01:55
Kilka moich przemyśleń na temat remake'u.
Ciesze się, że powstał, mam zamiar w nim utopić (nie)swoje pieniądze, nawet nie dla polepszonej grafiki - choć nie mogę się napatrzeć na czarne smoki - tylko dla społeczności Steam. Co GameRagner mi dojadł to jego. Mam teraz bardzo słaby, szczątkowy wręcz internet i podejrzenie, że Steam zadziała w tej sytuacji lepiej. Chyba że znowu ich hakerzy napadną. Poza tym łatwiej mi będzie "wyrwać" znajomych na partyjkę i ją po czasie dokończyć. Niedokończone, pozapisywane partie Heroes były i są moją bolączka, a tak mam nadzieje save wyląduje w chmurze i w końcu pokonam tych brzydali.

Wymagania gry mnie zniszczyły. Jakże to tak?! To Hirołs który szedł na najgorszym złomie i w każdych warunkach teraz tyle RAM-u zje?
Rozumiem przeskok na inny system, bo dla mnie Windows 7 z powodzeniem XP zastąpił, ale skąd reszta wymagań? Niepojęte. Tzn. głosy z forum trochę mi wyjaśniły co i jak, ale gdzie jest optymalizacja?

Dodatki...jak powstaną (o ile chłopaki już ich nie zrobili),to pojawią się każdy w pięknej, odpowiednio tłustej cenie... nie będzie lekko. Chyba że faktycznie ruscy się dorwą do nowych grafik/modeli i sami sobie napiszą.

Ehh i tak wiem, że kupię, nieważne czy pudełko czy cyfrową wersje - pomarudzę tutaj i trochę w sklepie, ale kupie. Choćby z ciekawości jak to zrobili i co spartaczyli (oby nic!). Wy zapewne także kupicie :) Ubi dobrze o tym wie.



Lili

Nephretes PW
13 stycznia 2015, 19:51
Tego chyba jeszcze nie widzieliśmy

AmiDaDeer PW
13 stycznia 2015, 21:19
Portrety bohaterów w wyższej rozdzielczości ładnie wyszły. To na pewno jest dobrze wykonana robota.

voncur PW
13 stycznia 2015, 22:09
http://h3.heroes.net.pl/nowina/3494.html
Jak kto jeszcze nie kupil

Drwal PW
13 stycznia 2015, 22:25
Czyli warto było poczekać. :D Zawsze to 10 zł więcej na kebaba czy wspomożenie Groty. xD

Co do avatarów, to zgadzam się z Hobbitem - te bohaterów wyglądają świetnie. Co do jednostek jest rożnie, niby nie ma się zbyt do czego przyczepić, ale jakoś mam wrażenie ze stworki wyglądają trochę inaczej jak w oryginale. Oczywiście nie ma reguły: portret nagi jest świetny, ale elfa czy gryfa już niekoniecznie...

Kammer PW
13 stycznia 2015, 22:30
Taka miniankietka dla wybadania nastrojów.

voncur PW
13 stycznia 2015, 22:30
Co do gryfa, to projekt NWC nawet dziś wygląda spoko, o ile nie lepiej niż ten w hd
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel