Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 20 - 21 - 22

J. M. Sower PW
22 grudnia 2014, 20:18
Pojawiła się kolejna grafika promocyjna i można zerknąć na dwa odnowione portrety bohaterów. Jak dla mnie jest całkiem dobrze (najważniejsze, że nie zostały przerobione względem oryginału, choć co niektóre można by było lekko zmienić ;P).
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/1496074_10152936612949588_2643453296727073012_o.jpg

Drwal PW
22 grudnia 2014, 20:25
Portrety bohaterów i bez HD są dobrej jakości. Na obrazku wyglądają jeszcze ładniej. Jestem pod dużym wrażeniem.

Co do avataru pieska, trochę jestem zawiedziony. :D W oryginale jest bardzo rozmazany, po liftingu pyszczek już dużo lepiej widoczny, jednak tułów i tło znacznie gorsze. Chociaż to chyba czepianie się szczegółów. :D

CRW PW
5 stycznia 2015, 13:22
Na empiku można już zamawiać. Przynajmniej w PL będzie wersja pudełkowa, choć nie spodziewam się po niej niczego więcej niż plastiku z kodem ;]

http://www.empik.com/heroes-of-might-magic-3-hd-edition-ubisoft,p1104058560,multimedia-p

Dark Dragon PW
5 stycznia 2015, 14:09
Zamawiać to można już od dość dawna. Muszę przyznać, że Empik ma chyba najbardziej konkurencyjną cenę. (Chociaż sam kupiłem za 45 zł na MUVE, korzystając z kodu zniżkowego.)

CRW PW
5 stycznia 2015, 14:36
Z tymże na Muve nie jest napisane, jaka to jest edycja. Równie dobrze może być to wersja cyfrowa.

Dark Dragon PW
5 stycznia 2015, 14:47
Primo - nie jest w sekcji gier cyfrowych, więc jest to edycja pudełkowa.
Secundo - support utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to edycja pudełkowa.

J. M. Sower PW
5 stycznia 2015, 16:16
Ehh... korci mnie aby kupić przedpremierowo, ale tak czy siak nic mi to nie da i przed zakupem dowiem się co się tam dokładnie znajduje. Na wersję pudełkową bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać (bowiem jestem oldschoolowy i lubię mieć na półce pudełeczka ;P), aż ujrzę je na półkach sklepowych ;D.

A żeby nie było, że mój post nic ciekawego nie wnosi, to zdradzę, iż według redaktora CDA w trakcie gry będzie możliwość zmiany jakości grafik, tak więc nowy H3 będzie posiadał dwie rozdzielczości tych samych grafik (nowe i stare dla porównania).

Alamar PW
5 stycznia 2015, 19:35
Obawiam się, że wersja pudełkowa może okazać się podobna do obu DLC do Heroes 6. Tam tych "zestawów przygód" nie było fizycznie na płytce - dostaliśmy kod do aktywacji produktu po jego ściągnięciu z sieci, zaś na płytce były jakieś bonusy.
Tutaj, prawdopodobnie ze względu na "piractwo" oraz Steama, również może być podobnie - samo H3HD może być jedynie do ściągnięcia z sieci.
Obym się mylił.

superzgred PW
5 stycznia 2015, 19:38
I na pewno będzie to rozwiązanie antypirackie? Przecież w każdą popularniejszą grę ze Steama można zagrać już w dniu premiery ściągając nielegalną kopię.

Kto nigdy nie grał, niech pierwszy rzuci sprzeciwem.

Morglin PW
5 stycznia 2015, 20:23
Nie od dziś wiadomo, że na wszystkich "antypirackich" zabezpieczeniach cierpią wszyscy, tylko nie piraci. :P

Ja jestem ciekaw wymagań H3HD. Domyślam się, że nie będą identyczne z tymi z 1999 roku, ale mam nadzieję, że nie zwiększą się zbyt drastycznie (nieraz widziałem gry z retro grafiką i bardzo nieretro wymaganiami).

Dru PW
5 stycznia 2015, 20:40
Czyli ta wersja to edycja pudełkowa, tak?

Ciekawy mnie dlaczego Ubisoft zdecydował się na połączenie gry ze Steamem? Czyżby Uplay nie spełniał ich wszystkich oczekiwań?

Kammer PW
5 stycznia 2015, 20:45
*zanosi modły o Workshopa*

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2015, 20:57
Workshop byłby cudownym prezentem dla fanów.

Nerevar PW
5 stycznia 2015, 21:03
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że o integracji z Workshopem wspomnieliby od razu - no i skoro dostajemy gołą podstawkę "bo nie mają kodu gry" to mam wrażenie, że nie będą się bawić w ingerencje, jakich wymagałby Workshop...

zoltan PW
5 stycznia 2015, 23:41
Zauważył ktoś, że Muve chwali się sprzedawaniem Heroes III HD w wersji polskiej ("Wersja językowa: Pełna polska")? Jestem ciekawy, czy będzie do kopia 1-1 spolszczenia starego RoE, czy jednak coś innego...

Fandor PW
5 stycznia 2015, 23:46
Na facebooku, Ubisoft nie chce udzielić informacji czy zrobi porządne, dokładne tłumaczenie. Może próbował ktoś pytać na którymś z ich for?

Alamar PW
6 stycznia 2015, 21:10
Właśnie spojrzałem na wymagania sprzętowe wersji HD:
Cytat:
Minimum:
Memory: 2 GB RAM

Recommended:
Memory: 3 GB RAM

Dziwne, ale dla Heroes 3 starczało 32 MB Ramu. :P

Morglin PW
6 stycznia 2015, 21:11
minimalne wymaganie H3HD według Steama:
OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 - both 32/64bit versions
Processor: Intel Core2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz (or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD2900 (256MB VRAM or more with Shader Model 4.0)

Nerevar PW
6 stycznia 2015, 21:44
o.O Albo ktoś był na haju podając te wymagania, albo programiści odpowiedzialni za wersję HD to totalni amatorzy - to, co pokazano dotychczas nijak nie uzasadnia aż takiego skoku wymagań...

Drwal PW
6 stycznia 2015, 21:44
Znowu na moim komputerze będę czekać 30 sekund zanim gra się zamknie, tura przeciwnika ponownie nie będzie trwać tyle co mrugnięcie okiem, a spokojnie będę mógł zrobić sobie herbatę. Wrócą stare dobre czasy. xD

Całkiem na serio, myślałem że wymagania będą jeszcze większe (chociaż i tak są bardzo duże). To cecha charakterystyczna remaków. Ciekawe tylko jak będzie z płynnością rozgrywki. Obawiam się, że dynamika gry może trochę spaść. Wystarczy że do miasta będzie się wchodziło minimalnie dłużej, czy przeciwnik będzie się ślimaczył, a odbiór gry może w bardzo mocny sposób się pogorszyć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel