Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22

Warmonger PW
9 grudnia 2014, 19:14
Ja się pytam, czy wypuszczą chociaż z dodatkami AB i SoD - bo na screenach tego nie widzę.

Saki PW
9 grudnia 2014, 19:14
Co do tego, to nawet bym się nie łudził. Fani trójki to straszni puryści i jakaś większa ingerencja w ich ukochane cacuszko może ludzi strasznie rozsierdzić. Trzeba by to było zrobić piekielnie dobrze, nie wiem, czy Ubi chciałoby podejmować się takiego ryzyka.

Chociaż... Gdyby tak zaprosić kogoś z NWC i przy konsultacji z nim wydać DLC z Forgem... Ech, marzyć zawsze można.

Zehir-12 PW
9 grudnia 2014, 19:16
I z wieloma bugami w zestawie ^ ^

Acid Dragon PW
9 grudnia 2014, 19:18
Cytat:
Ja się pytam, czy wypuszczą chociaż z dodatkami AB i SoD - bo na screenach tego nie widzę.

Wersja premierowa to Odrodzenie Erathii i TYLKO Odrodzenie Erathii.
O dodatkach na razie nic nie wiem, ale spodziewałbym się chwytów "na DLC".

Nephretes PW
9 grudnia 2014, 19:31
To świetne wieści! Osobiście zawsze wolałem ewentualny remake trójki niż nowe części. Pytanie teraz tylko czy to oznacza, że nowe miasta, w tym Oasis, powinny powstawać w HD (dylemat egzystencjalny) ;~;

Alamar PW
9 grudnia 2014, 19:34
Acid:
Głównym celem reedycji jest wypuszczenie dokładnie tej samej gry, którą znamy i kochamy - bez żadnych zmian. Tylko, że w HD.
Ciekawi mnie, ile osób tutaj wie, jak grało się w samo Odnowienie Erathii i jak bardzo się różni od wersji SoD/Complete?

Morglin PW
9 grudnia 2014, 19:36
Wiemy, wiemy. :)

Nerevar PW
9 grudnia 2014, 19:38
Fragment z bloga Ubi:
But why only RoE? To understand the origin of the project and its development we need to go back to 2003. At that time we asked New World Computing to retrieve their archives for all the Might & Magic titles. We found tons of documentation and data but regarding Heroes III we had nothing but the usable source code of Heroes III Restoration of Erathia.

Albo jest to kiepska wymówka, albo ograniczą się tylko do RoE by uniknąć dodatkowego babrania się z kodem...

Zehir-12 PW
9 grudnia 2014, 19:41
@Nerevar

Bądź, co bądź UbiSoft jest specjalistą od kiepskich wymówek :P

A tak by the way, czy tylko mnie się wydaje, że robienie naraz H7 i H3 HD przez Ubi to kiepski pomysł?

voncur PW
9 grudnia 2014, 19:43
A mnie się wydawało że wszystko robili w 3d, nawet filmiki wewnatrz karczmy, a potem cykali zdjecia trojwymiarowym modelom. no widocznie sie pomyliłem.
To czasem po przejeciu własności, nie kupuje się wszystkiego jak leci?

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 19:45
Tak, NWC wszystko robiło w 3D, ale Ubisoft =/= NWC. Modeli nikt nie kupował, bo są własnością grafików, nie firmy.

Acid Dragon PW
9 grudnia 2014, 19:47
voncur - spójrz na cytat z postu Nerevara. Dostali jedynie kod źródłowy H3 RoE. Żadnych modeli 3D/HD.

Drwal PW
9 grudnia 2014, 19:51
Alamar:
Ciekawi mnie, ile osób tutaj wie, jak grało się w samo Odnowienie Erathii i jak bardzo się różni od wersji SoD/Complete?

Myślę, że większość osób zaczynało właśnie od The Restoration of Erathia i każdy jest świadomy różnic, nawet bez tego artykułu. Nie tylko Ty miałeś komputer w tych czasach. :P

Niemniej, trochę niepokoją te pogłoski że wydany zostanie tylko remake podstawy. Miałem nadzieję, że RoE to tylko początek - każdy dodatek doczeka się wersji HD. Nadzieja w tym, że mając kod źródłowy można dodać elementy z kolejnych dodatków, pytanie tylko czy będą tym zainteresowani w przyszłości.

voncur PW
9 grudnia 2014, 19:51
A co mieli napisać?
Tak zrobiliśmi print screeny, dodaliśmy obługe arm i wio?
Dawajcie nam hajs?
Dziwie się że ubi dopiero teraz wpadło na ten pomysł.

Edit;
Drwalu, nic się nie martw, wydadzą z 15 dlc. Także wszystko bedzie w swoim czasie i odchudzonym portfelu.

edit2:
Wiem, czytałem, ale cieżko mi się na czas odpisuje jadząc jedną reką, a drugą w garze gotować.

Ach i co ma do rzeczy że niby dostali dostali tylko plik źródłowy RoE? :p

Ciekawe co by Warm mógł zdziałać, mając go, ech...

Fandor PW
9 grudnia 2014, 20:09
Ja jeszcze w 2010 roku posiadałem "podstawkę" na płycie. Ciekawi mnie czy Ubisoft wykona poprawne tłumaczenie, czy ściągnie robotę poprzedników.

Dru PW
9 grudnia 2014, 20:13
Naprawdę panowie z Ubi zyskali w moich oczach! Wiadomo, że chodzi o kasę, ale jak ktoś już wspomniał zwykłe H3 także tworzyło się dla kasy. Patrząc na obrazki wygląda to cudnie, tylko niech ktoś mi wyjaśni - Steamworks toto samo co Steam Workshop?

Martwi mnie tylko informacja, że to tylko wersja podstawowa, bez dodatków. Acid, czy te "chwyty na DLC" to właśnie te brakujące dodatki czy możemy się spodziewać nowej zawartości? :P

Czy HoMM 3 HD będzie po polsku?

Czy wyjdzie wersja pudełkowa?


Morglin PW
9 grudnia 2014, 20:15
Dla porównania, jeśli ktoś jeszcze nie widział: stara i nowa okładka.

Baloq PW
9 grudnia 2014, 20:18
Wow, robi wrażenie :D

voncur PW
9 grudnia 2014, 20:26
Przypuszczam, że Nehp zrobiłby lepszą.
Z tą inwersją trochę sprytnie...
Heroes of Might and Magic 3 HD
https://sites.google.com/site/heroes3hd/

Might & Magic Heroes III HD Edition
https://www.youtube.com/watch?v=VvvJ65rmFX8

Ciekawe czy dość sprytnie.

No i jak bardzo będzie zabugowana i nie grywalna ta wersja.
Wiadomo że Ubi potrafi nawet gotowy kod źródłowy zkaszanić.
Dam se palca uciąć że będzie się cieła na zwyklych budżetowym kompach xD.

Edit:
Ciekawe czy lekko cukierowa grafika jest wynikiem tego
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/8-bitowe_hity_z_bajkowa_grafika_w_super_jakosci-35294.html

Dru PW
9 grudnia 2014, 20:52
Cytat z gram.pl

Cytat:
Heroes of Might & Magic III - HD Edition, bo taką oficjalną nazwę będzie nosić odświeżona wersja, ukaże się właśnie z okazji 15 urodzin gry, na trzy miesiące przed tym wydarzeniem. HoMM III debiutował na rynku w marcu 1999 (w Polsce, miesiąc później), wersja HD ukaże się natomiast 29 stycznia. Z ważniejszych zmian wydawca chwali się nową oprawą graficzną, przygotowaną z myślą także o monitorach szerokoekranowych oraz zupełnie nowym trybem sieciowym zintegrowanym ze Steamworks. Gra oprócz PC zadebiutuje także na tabletach z systemami Android oraz iOS. Za przygotowanie obu wersji odpowiada studio DotEmu.

- Społeczność jest sercem serii Might & Magic i chcieliśmy jej podziękować za nieustające wsparcie, przywołując na nowo epicką opowieść o królowej Katarzynie Ironfist. Chcieliśmy zachować wszystko to, co czyni Heroes III jednym z najbardziej docenianych tytułów w serii, jednocześnie poprawiając wrażenia estetyczne i umożliwiając rozgrywkę na tabletach. Minęło piętnaście lat od czasu premiery oryginału, a Heroes of Might & Magic III – HD Edition jest teraz jeszcze bardziej zniewalające graficznie niż kiedykolwiek. Dzięki technologii HD gracze na nowo odkryją grę, w której ponownie spróbują podbić królestwo Erathii oraz ukształtować losy potężnych i magicznych bohaterów – powiedział Erwan le Breton, dyrektor kreatywny Might & Magic.

Nowy obrazek

strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel