Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 20 - 21 - 22

Lili The Dragon PW
13 stycznia 2015, 22:46
@Kammer Brak mi jeszcze jednego wariantu odpowiedzi "Tak-dla połączenia H3 ze społecznością Steam".

@voncur Dokładnie! Dla mnie stary gryf w wysokiej rozdzielczości też jest ładniejszy. Ten HD ma jakieś takie oko... no nieszczególne lekko mówiąc. Gdyby obrazki nie były podpisane to sądziłabym że stary jest własnie tym HD.


Lili

Viking PW
13 stycznia 2015, 22:51
@ Kammer Wziąłem udział w Twojej ankiecie. Mam nadzieję, że jej wyniki na coś Ci się przydadzą ^^

Przyznam, że nowe H3 to spełnienie moich marzeń na temat idealnej grafiki nowych Heroesów. W tym stylu twórcy moglilby stworzyć kilka nowych części. (W tym miejscu Viking zatapia się w marzeniach).

Kammer PW
13 stycznia 2015, 22:58
Well, już tego nie dodam.
Zauważyliście, że można wybrać kilka opcji? :P

Dark Dragon PW
17 stycznia 2015, 11:58
W Chinach mają edycję kolekcjonerską gry.


Warmonger PW
17 stycznia 2015, 12:00
Za moich czasów to się nazywało edycja standardowa :P Ew. pudełkowa, choć innych raczej nie było.

Viking PW
17 stycznia 2015, 12:09
@ Warmonger Pamiętam jeszcze te czasy...
Wtedy nawet w tanich wydaniach były papierowe instrukcje, a soundtracki zdażały się w podstawowych wydaniach.
A kolekcjonerka bez specjalnego opakowania, jakiejś repliki miecza czy innego fajnego przedmiotu nie miała racji bytu. Dawnee, dobre, niesłusznie minione czasy...

Dark Dragon PW
17 stycznia 2015, 12:27
Edycja zawiera Heroes 4-5 (łącznie niby 6 gier, więc pewnie obie w Złotych Edycjach), pozłacaną monetę z okazji 20-lecia serii, drukowaną instrukcję gry, no i samo H3HD :P.

J. M. Sower PW
17 stycznia 2015, 13:43
Wow, ciekaw jestem czy u nas wydadzą coś podobnego. Zaczynam się cieszyć, że nie kupiłem zwykłej wersji ;D.

Z tego co przeliczyłem to ta kolekcjonerka jest tylko jakieś 20zł droższa (ok. 80zł), więc nie jest źle (cena normalnej edycji w Chinach po przeliczeniu wychodzi na ledwo ponad 60zł, więc raczej się nie pomyliłem).

Dark Dragon PW
17 stycznia 2015, 13:47
Nie liczyłbym na takie coś u nas :P.

Kammer PW
17 stycznia 2015, 14:09
Starczy tego. Przeprowadzam się do Chin, dla lepszego DoCa, dla lepszego H3HD!

Sylath PW
17 stycznia 2015, 14:41
Warto podkreślić, że w przypadku Heroes IV i V są to jedynie kody do aktywacji gier, choć faktycznie obydwie gry zawierają wszystkie oficjalne dodatki.

Zaś osoby, które zamówią grę przed premierą wezmą udział w losowaniu wspaniałych nagród! Także jeżeli komuś marzy się przeprowadzka do Chin, podobnie jak Kammerowi, to radzę się spieszyć, żeby jak najbardziej na tym skorzystać. ^^

J. M. Sower PW
17 stycznia 2015, 17:16
Wcześniej na kolekcjonerkę zbytnio nie liczyłem, ale to dało mi nadzieję (rozumiem jednak, że mimo wydania jej w Chinach, my dalej jesteśmy pod znakiem zapytania). Poczekam jeszcze trochę, bo kupić mogę grę nawet w dniu premiery, bo i tak wcześniej nie zagram, a do niej pozostało jeszcze 12 dni (najwyżej zapłacę te pełne sześć dych w sklepie stacjonarnym; na tej grze oszczędzać nie będę ;P).

Viking PW
17 stycznia 2015, 19:15
@Sower W Empiku H3HD kosztuje 51 zł.

J. M. Sower PW
18 stycznia 2015, 10:53
Ale oficjalna cena to ok. 60. Zawsze jednak pojawiają się różne ceny w różnych sklepach. Jeśli chce się najtaniej to polecam zajrzeć na promocję umieszczoną w Jaskini Behemota. To chyba aktualnie najniższa z możliwych cen. W chinach też nie zapłacimy tyle co napisałem bo też mają promocje na tę grę i pisze, że za kolekcjonerkę zapłacimy nie 150 juanów (ok. 80zł), a promocyjne 95 juanów. Zwykła edycja jest tam przeceniona z tych ok. 60 złotych na trochę ponad dwadzieścia.

Acid Dragon PW
21 stycznia 2015, 14:46
Trochę złych wieści przynoszę, ale przyda się to, żeby rozwiać wątpliwości.

1. Integracji ze steam workshop nie będzie. Generalna zasada - jeśli twórcy o czymś nie powiedzieli, to tego nie będzie.

2. Na tym etapie nie ma żadnych planów na odtworzenie dodatków. Nie ma więc jakiegoś rocznego planu na dalszy rozwój gry. Zapewne wszystko będzie zależeć od wyników sprzedaży.

zmudziak22 PW
22 stycznia 2015, 16:35
Czyli znowu będzie grą zamkniętą, jak oryginał. Liczyłem na swobodny modding gry jak to było w H5.

Kammer PW
22 stycznia 2015, 16:41
VCMI, hehe, VCMI.

Nicolai PW
22 stycznia 2015, 16:52
@Up: VCMI jest słabe ;)

Poza tym obawiam się, że VCMI może nie być zgodny z tą wersją, bo trochę pogrzebali w silniku gry, by dodać m.in. shadery.

Kammer PW
22 stycznia 2015, 16:53
Właśnie. Nie kupujmy H3HD, bo tam nie będzie niczego fanowskiego.

Dru PW
22 stycznia 2015, 18:13
Kupujmy Heroes 3 HD bo ma to wpływ na wydanie następnych dodatków, a może nawet dostaniemy coś więcej niż zawiera oryginalna wersja :) Może pod wpływem dobrej sprzedaży i dużej popularności tytułu, producent doda możliwość modyfikowania gry :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel