Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Figurki Clash of Heroes
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Nerevar PW
26 listopada 2014, 17:53
Ciekawostka z Kwaczora Tuska


Alamar PW
26 listopada 2014, 18:10
A to podstępne ptaszysko. Chyba się skuszę. :P

Acid Dragon PW
26 listopada 2014, 18:13
Szkoda, że nie da się kupić samej figurki. Kupowanie pisma dla 10-latków może być "nieco" nie na miejscu. Poza tym zebranie wszystkich 30 figurek byłoby kosztem rzędu kilkuset zł i to przy szczęściu ;).

Alamar PW
26 listopada 2014, 18:16
Ale z zebraniem kolekcji figurek smoków nie miałeś oporów, mimo że też Cię to sporo kosztowało, prawda? :P
Poza tym - "inwestujesz w przyszłość swoich potomków" (jakby się dziwnie w sklepie patrzyli).

Kammer PW
26 listopada 2014, 18:17
Panowie prawdziwi fani, wstydzilibyście się! Kupcie to i oddajcie do domu dziecka. Zdobędziecie coś dla siebie i odbębnicie dobry uczynek. :P

Laxx PW
26 listopada 2014, 18:17
To jest dostępne w naszych polskich kioskach? :o

Acid Dragon PW
26 listopada 2014, 18:18
well:
1. metalowe
2. za 10 zł były 3, a nie jedna
3. nie wyglądałem jak pedofil kupując je oraz
4. to były smoki :P

Alamar PW
26 listopada 2014, 18:18
Tu też masz smoki (zielonego i kościanego przynajmniej) oraz feniksa (niebieskiego).

Acid Dragon PW
26 listopada 2014, 18:19
Powodzenia w upolowaniu ich ;)

Alamar PW
26 listopada 2014, 18:21
Detale, masz szansę 1/15 na trafienie jednego.

I przy okazji - jak powinny wyglądać w rzeczywistości.

Laxx PW
26 listopada 2014, 18:25
Co jak co, ale ten Kórlik z Raymana pasuje do M&M jak drzwi do lasu ;]

Kammer PW
26 listopada 2014, 18:26
Z czego się robi drzwi i gdzie to rośnie? :P

Dark Dragon PW
26 listopada 2014, 21:59
Jakby ktoś chciał wymienić za jakieś powtórki to ja chętnie. Mam sporo powtórek jeszcze z czasów jak zmawiałem z UK ;). Aktualnie brakuje mi 11 figurek, więc chętnie uzupełnię kolekcję :D.

Darkem PW
26 listopada 2014, 22:12
Nie wiecie, czy będzie istniała możliwość zakupu "saszetek" oddzielnie? Może pojawią się na rynku, gdyż o ile mnie pamięć nie myli, wiele serii zabawek/kolekcji promuje się w KD przed wejściem na rynek.

Acid Dragon PW
26 listopada 2014, 22:38
Mam taką nadzieję, ale realnie wątpię. Figurki były na rynku kilka lat temu. W tej chwili to jakieś niesprzedane resztki z zachodnich rynków, a nie nowość i promocja.

Alamar PW
27 listopada 2014, 14:05
Figurki to zaiste zapasy z zagranicznych magazynów (Ubisoft 2010) - nawet "instrukcja" jest po hiszpańsku/portugalsku/jaki-to-tam-jest-język.
Oprócz figurki i instrukcji (ze spisem wszystkich 30 "pokemonów") dodano jeszcze kartę z krótkim opisem jednostki, jej numerem w kolekcji oraz siłą ataku i magii (czyli teoretycznie można nimi w coś zagrać) plus jakąś kuleczkę z symbolem i kolorem frakcji.
Aha, 8 zł anie 10 - to znaczna różnica.

I dziwne, nikt nie patrzył się na mnie jak na Pedobeara... może takie traktowanie dotyczy tylko Acida? :P

PS
"Donaldy" będą w kioskach do 2. grudnia.

Hayven PW
27 listopada 2014, 15:52
Cóż za dzieci :D Myślałem, że Donaldy dla zabawek kupują dziesięciolatki :P

Andruids PW
27 listopada 2014, 16:01
Jak jeszcze chodziłem do podstawówki to kupiłem numer takiego pisma o mandze i anime, tylko dlatego, że była dołączona do niego karta do karcianki pokémonów. Bardzo dobra karta swoją drogą. Kolega kupił trzy egzemplarze. Głowiłem się wtedy dlaczego sam na to nie wpadłem.

Alamar PW
27 listopada 2014, 16:35
@Hayven
Mam rozumieć, że jesteś rozczarowany swoją "zdobyczą", że tak narzekasz? :P

Andruids PW
27 listopada 2014, 16:37
@Alamar Pochwal się swoją : p
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Figurki Clash of Heroes

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel