Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Crater Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12

Baloq PW
29 listopada 2014, 10:40
Coś sugerujesz? Znajomy radził mi na ulepszeniu zamienić ogień na wyciekającą magmę z tego "świecznika" przed nim.

Degraf PW
29 listopada 2014, 10:47
No do końca nie mam pewności co byłoby dobre - chyba najbardziej by pasowało, aby nadać jemu okrągły pierścień, w takim stylu, ale to może być też za mało wyraźne "że to jest ulepszenie". Ale to może ktoś lepiej skomentuje :/

Topork PW
29 listopada 2014, 11:52
A co byście powiedzieli na fort w stylu Wyrmrest Temple z WoWa?

Baloq PW
29 listopada 2014, 12:10
Zostawiam ten, jest to mój autorski i niech taki pozostanie. Po przeróbce pasuje do reszty budynków i prezentuje się moim zdaniem nieźle.

Topork PW
29 listopada 2014, 12:22
Wcale nie mówie że mi się nie podoba.Podałem tylko wskazówkę xD. Budynek jest fajny,jednak wymaga poprawek wg mnie

Baloq PW
29 listopada 2014, 12:33
Wymaga poprawek... Zaproponuj ;)

Topork PW
29 listopada 2014, 12:47
O sorry nie zauważyłem tej poprawionej wersji.Ale wydaje mi się że powinien być większy i może po bokach powinny być fragmenty murów obronnych.Może jakiś smoczy posąg,czy znicz na szczycie?

Baloq PW
29 listopada 2014, 12:54
Rozważam taką opcję, by bardziej reprezentował ognisty charakter miasta. Możliwe, że we wnętrzach bocznych wieżyczek będzie się coś fajczyć. Nie wiem jak ze środkową.

Topork PW
29 listopada 2014, 13:42
Może posąg z jakimś symbolem.Skoro miasto ma mieć charakter hinduski to może coś z tamtej kultury, byle nie swastyka xD

witchking PW
29 listopada 2014, 14:17
Mam uwagę do siedliska 5 poziomu. Choć sam budynek wygląda w obu wersjach bardzo ładnie to nie ma tu elementu rozbudowy a raczej przebudowa. Niestety nie mieści się to w standardach homm. Proponuje rozwiązanie podobne jak przy siedlisku roków. Wersję podstawową bez skrzydeł. Miasto zapowiada się dość obiecująco. Trzymam kciuki.

Nicolai PW
29 listopada 2014, 14:21
A według mnie obecna wersja siedliska 5 poziomu jest bardzo fajna.

Baloq PW
29 listopada 2014, 14:37
Zmiana siedliska 5 poziomu jest symboliczna, dodatkowe duperele z takiej odległości będą średnio widoczne, a rozwinięcie skrzydeł chociaż widać.

Fort pewnie jeszcze ulegnie lekkim modyfikacją, nie wiem jeszcze jakim.

Łapcie siedlisko 1 poziomu - Namiot Wojenny dla Drakenów/Drakenów Wojowników, zapożyczone od Okrów z H6 i lekko przerobiony. Podoba się?





Moim zdaniem idealnie pasuje. Żadne miasto nie korzysta z namiotów (nie licząc paru targowisk czy Areny Czempionów), więc zamierzam je wykorzystać jako "domki" przy rozwoju Rady Miasta (no i wykorzystałem przy tym siedlisku).

Matikun PW
29 listopada 2014, 14:42
A namiotów nie będzie mieć Oaza? ;> Tak w ogóle, to już mówiłem, zmniejszyłbym ilość Drakenów do 2, bo już sam 7 poziom jest podobny do Drakenów, co daje aż 4 podobne jednostki.

Baloq PW
29 listopada 2014, 14:45
Gdzie demonopodobnemu smokowi do humanoidalnych jaszczurek.... 3 Drakenów (wojownik, mag, latacz), zostawiam. Co do namiotów tu będą bardziej barbarzyńskie, nie arabskie.

Topork PW
29 listopada 2014, 14:58
Ten lasek w dolnym rogu ma spory potencjał na jakiś budynek.Macie jakieś pomysły?

glokku PW
29 listopada 2014, 15:00
Ogólnie zamek i Kapitol wyglądają na strasznie małe w porównaniu do budynku 1 poziomu.

Baloq PW
29 listopada 2014, 15:01
Zamek jest dość daleko od reszty, dlatego jest mały... A ratusz wcale na taki mały nie wygląda. Uczyłem się rysunku architektonicznego i wiem co nieco o perspektywie, nie jest idealnie, ale w H3 generalnie perspektywa jest zakrzywiona, nie jest źle.

Bacus PW
29 listopada 2014, 15:31
Pierwszy poziom namiotów jest niezbyt widoczny. Dopiero po ulepszeniu to wygląda dobrze. Dodaj kolorów podstawowej wersji, żeby to wyglądało i było widoczne, bo takie szaro-bure wygląda słabo, chociaż model jest naprawdę dobry.

Ratusz wygląda dobrze, a nowa wersja fortu, także na plus. Co do posągu 5 poziomu, to mimo fajnego pomysłu nie wiem czy przejdzie, bo ten budynek ulega całkowitej przeróbce.

Cieszy za to fakt, że miasto tak dynamicznie powstaje. Budynki potrafisz zrobić świetne, teraz czekam na jakąś jednostkę.

Pozdrawiam

Nephretes PW
29 listopada 2014, 16:32
Matikun:
A namiotów nie będzie mieć Oaza? ;>

Faktycznie początkowo namioty miały pojawiać się podczas rozbudowy, ale ostatecznie wykorzystałem inny pomysł, chociaż i u mnie są one na pierwszym poziomie. Mimo wszystko myślę, że dostatecznie się różnią.



Co do samego siedliska to zgodze się z opinią, że poziom podstawowy zbyt się zlewa z tłem.

Nowy fort jest lepszy, chociż mimo rozważań nad perspektywą, dalej uważam że jest za mały. Myślę że sprawę rozwiązałoby dobudowanie go z boku, bo teraz wygląda jak by się miał przewrócić.

Poza tym miło obserwować tempo Twej pracy i koncepcje jakie tu prezentujesz :)

Matikun PW
29 listopada 2014, 16:33
To miasto nawet nie wymaga przeróbki na 3D, już teraz wygląda bardzo ładnie, tylko tło jest jakby w za małej rozdzielczości w stosunku do reszty. jednostki jednak będą musiały być w 3D, żeby jakoś wyglądały, powodzenia z blenderem ^_^. Miasto powstaje bardzo szybko, tempo prac jest niesamowite!
A co do drakenów, jeśli zostawiasz trzech, to zrób to tak, żeby maksymalnie się od siebie różnili ;).
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Crater Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel