Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Crater Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12

Matheo PW
23 listopada 2014, 18:22
Kammer co Ty bredzisz?

Fandor PW
23 listopada 2014, 18:30
Może by tak wzorować się bardziej na jednostkach z Shadow Magic, wg. mnie smokowcy byli tam bardziej klimatyczną rasą.

Baloq PW
23 listopada 2014, 18:38
Matheo, Kammer dokładnie napisał to, w jakim stylu są twoje posty. Czepiasz się pierdół i za wszelką cenę próbujesz narzucać swoją wolę, a tego nikt nie lubi.

fandor: Ciekawy pomysł, ale do hinduskiego stylu miasta jakoś wolę Draconians z AoW.

Nerevar PW
23 listopada 2014, 18:57
Cytat:
Kammer co Ty bredzisz?
Prawdę. Popatrzmy na niektóre Twoje wypowiedzi w tematach o kilku miastach:
Kronverk - narzekanie na to, że autor powinien raczej zostawić projekt i dołączyć do innego teamu, a potem jęczenie, że sceneria nie taka i do wymiany, podobnie jak i wybrana rasa itp, itd
Oasis - długie upieranie się przy mumiach i negatywnym morale wykorzystywanym w pozytywny sposób
Preserve - wciskanie autorowi, że "używa za dużo drewna" i że Twoim zdaniem musi go być mniej
Tutaj - autor niech rzuci koncepcję i wesprze kogoś innego no i nazwa jest zła (bo TOBIE nie pasuje).

Degraf PW
23 listopada 2014, 19:18
Co do ostatniego poziomu - z powodu, że pojęcie "demon", "diabeł" itp. są w światach MM trochę śliskie, to może warto poszukać innego przymiotnika?

Z moich propozycji to mam coś ze StarCrafta - hydralisk, lurker, zergling.

Wydaje mi się, że ta ścieżka byłaby lepsza aniżeli "brzydka" wersja smoka.

Matheo PW
23 listopada 2014, 19:51
Bawią mnie wasze posty. Nie można mieć swojego zdania? Niestety nie należe do tych, którzy chwalą abolutnie wszystko tylko dlatego, że jest.

Lubie udzielać się w takich tematach, a że nie jestem specem od grafiki, to piszę o całej reszcie.

"Przyginanie do swej woli" ;)

Bacus PW
23 listopada 2014, 19:54
Zamiast się spierać i gadać nie na temat lepiej spróbować dopracować tę nacje. Pierdoły jak nazwy czy fabułę można dograć i dopracować później. Na tę chwilę trzeba dobrać dobry line-up (na tę chwilę jest dobrze, ale można go poprawić), popracować nad ekranem, bo sam Fort nie wiele mówi o reszcie miasta, no i oczywiście jednostki. Pracy jest mnóstwo, więc lepiej zacząć od czegoś istotnego.

Co do wyglądu Drakenów, co powiesz na coś takiego: to
a na jednostkę 6-7 poziomu dać Smoczego generała

PS. Chętnie pomogę przy pracy, więc jeśli jesteś zainteresowany to wal śmiało. Szybko się uczę, a talent graficzno-artystyczny jako tako mam.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 20:02
Bacus:
Pierdoły jak [...] fabułę

Matheo PW
23 listopada 2014, 20:05
Hobbit to nie ma sesnsu. Trzeba się pigodzić z tym, że niektóre projekty będą takie jak stare Preserve.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 20:07
Warto chociaż rozlokować miasto geograficznie na Antagarichu.

Bacus PW
23 listopada 2014, 20:10
Hobbit - chodziło mi bardziej o to, że w takich projektach najpierw trzeba skupić się na klimacie i pomyślę. Fabułę można dopracować, aby pasowała do reszty, ale odwrotnie tworzyć jest znacznie ciężej, bo masz ograniczenia.
Gdyby Baloq planował wprowadzić Drakenów w formie dodatku w stylu HoTa to wtedy fabuła byłaby istotną częścią projektu, tutaj na tę chwilę jest zbyteczna.

Baloq PW
23 listopada 2014, 20:11
O czym Ty znowu Matheo gadasz? Czy gdybym miał fabułę w głębokim poważaniu, to pisałbym na wstępnie krótką historię powstania rasy? Owszem, wymaga dopracowania, ale nie totalnej zmiany z czcicieli smoków na pogromców. Pomyśl czasem zanim coś napiszesz, błagam.

Bacus: Drakenów na razie zostawiam w formie podobnej do tych z AoW III, ten twój z byczą smoczą głową i malutkim ciałkiem trochę mnie nie przekonuje.
A co do smoczego generała to pomysł ciekawy, ale nie za bardzo podobny do Drakenów? Sam mówiłeś, że tych 3 to już dużo.
Każdą formę pomocy mile przyjmę, ale najpierw sam zrobię jeszcze parę budynków by znaleźć już domyślny styl miasta.

Nerevar PW
23 listopada 2014, 20:14
Cytat:
Nie można mieć swojego zdania? Niestety nie należe do tych, którzy chwalą abolutnie wszystko tylko dlatego, że jest.
Gdybyś nie prezentował nieraz tego zdania na zasadzie "moja wizja jest jedyną słuszną" pewnie i komentarze na Twój temat byłyby inne.

Górski PW
23 listopada 2014, 20:22
Ja bym proponował na poziom 6 takiego smoczego jeźdźce.

Fandor PW
23 listopada 2014, 21:12
Skoda, według mnie starsi smokowcy byli bardziej klimatyczni, jakoś ten kształt szczęki też mi się nie podoba. Tak czy siak, pisklak (taka larwa smokowca - 1lvl), zgniatacz (kupa mięsa bez skrzydeł, 3-6 poziom), starszak (ok 5) latacz (może na 7 poziom) powinny wystąpić w line-upie.

Andruids PW
23 listopada 2014, 21:25
A ja nie rozumiem czemu z braku nacisku na fabułę trzeba się od razu burzyć. Nie widzę tu nigdzie, żeby twórca chciał robić od razu dodatek do gry. Nowe miasto może stać się zalążkiem obracającej się wokół niego kampanii, ale na razie takiego przymusu absolutnie nie ma, dlatego nie wahałbym się ze sprowadzeniem fabuły do rubryczki drugorzędnych szczegółów. I nie widzę powodu żeby się z tego powodu nadymać Matheo, niektórzy chcą robić Horn of the Abbyss, a niektórzy po prostu mają wizję nowego miasta. Róbcie do niego fabułę jak będzie ukończone, nawet bez zgody twórcy, jeżeli nie będzie widocznej inicjatywy pod tym kątem z jego strony.

caladan PW
23 listopada 2014, 23:15
pomysł na fabułę.

umiejscowienie czasie: Po śmierci Mutare

czego dotyczy: uwolnienie smoków spod jarzma bastionu i lochów oraz uratowanie spod rąk nekropolii pisklęcia nowego ojca smoków.

Andruids PW
24 listopada 2014, 00:12
Niedobry caledan! Przecież właśnie Ci piszę, że fabuła jest na ten moment nieistotna, dlaczego musisz wyskakiwać z takim ciekawym wątkiem jakim są Fiolka Smoczej Krwi i owiany mgłą tajemnicy Ojciec Smoków, które dają nielimitowany potencjał dla nowej rasy Pół-Smoków?! Argh! Trzeba by to jeszcze doszlifować, ale nie ma co ukrywać, że jest to pierwszorzędny materiał na fantastyczną fabułę. Serio jeszcze nikt na to nie wpadł?

Baloq PW
24 listopada 2014, 00:13
AncientDruids: Temu projektowi na razie poświęcam tylko wolne chwile, które jeszcze muszę podzielić między inne hobby i swoją lubą. Kiedy projekt nabierze realnego wymiaru, na pewno nie pozostawię go bez fabuły ;)

Caladan: Jakby to jakoś dopracować to byłaby niezła geneza :D


A tutaj owoc trzech kwadransów przerwy od nauki - siedlisko dla Sępów, brakuje jeszcze Stosu Kości jako budynku hordy.




Nephretes PW
24 listopada 2014, 00:26
Samo gniazdo wygląda bardzo elegancko, ale te zwisające postacie już niekoniecznie. Myślę, że to niepotrzebny dodatek.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Crater Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel