Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Crater Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 10 - 11 - 12

Baloq PW
23 listopada 2014, 14:05
Nie podoba mi się i nie pasuje mi do miasta ni w cholerę. Wolę wygląd zbliżony do Czarta z HVI, który notabene trochę smoka przypomina, w końcu jest stworzeniem Urgasha.

Matheo PW
23 listopada 2014, 14:19
Sama "Baszta" bez "Smocza".

Ta rasa mogłaby być pogromcami smoków. To byłoby ciekawe.

Baloq PW
23 listopada 2014, 14:24
Matheo... Ogarnij, smokoludzie pogromcami smoków? Pomyśl zanim coś napiszesz...

Górski PW
23 listopada 2014, 14:32
To może to, albo coś takiego.

Bacus PW
23 listopada 2014, 14:38
Krasnoludzie - ależ Deathwing jest zwykłym czarnym smokiem, który w grze już występuje. Jeśli już smok to Magmowy, a ten pojawia się w projekcie Kronverk, więc opcja ze Smoczym demonem jest chyba najodpowiedniejsza, jeśli 7 poziom ma być "smoczy".

Baloq PW
23 listopada 2014, 14:56
A co sądzisz o smoczym demonie podobnym do Czarta z HVI Bacusie?

Matikun PW
23 listopada 2014, 15:01
Zadam to samo pytanie, co ktoś wcześniej. Jak zamierzasz sobie poradzić z modelami jednostek? Ekran miasta przejdzie w 2D, ale jednostki nie za bardzo :P. Co do smoczego demona, to podobieństwo do czarta jest ok, tylko można mu wydłużyć pysk :P. Sęp może zmniejszać morale wroga, albo mieć szansę na wrzucać pech przy ataku jak ktoś już napisał - to są dobre pomysły. Wydaję mi się, że 3 drakenów to za dużo, 2 byłoby optymalną liczbą.
EDIT: A może Behir z D&D w jakiejś ognistej odmianie na poziom 7?

Matheo PW
23 listopada 2014, 15:11
A jak zostali Smokoludzmi?

Matikun PW
23 listopada 2014, 15:14
Pomysł Matheo wcale nie jest taki głupi... To by się kleiło i można by im nadać ciekawe tło fabularne ;).

Bacus PW
23 listopada 2014, 15:15
Balop:
A co sądzisz o smoczym demonie podobnym do Czarta z HVI Bacusie?
Bacusiu* (od Bacuś, ale z przyzwyczajenia zostało Bacus)
A wygląd jest okey, ale wszystko zależy jak wyjdzie na modelu w praktyce, bo ciężko mi go sobie wyobrazić w grze.
Zgadzam się z Matikunem, że trochę dużo tych drakenów i przydałoby się ich urozmaicić czymś innym. Pomysł Behira bardzo interesujący. Jakby stworzyć ładny model to mogłaby być wypas jednostka.

Baloq PW
23 listopada 2014, 15:16
Zostaję na razie przy czarto-podobnym Smoczym Demonie.
Co do modeli 3D jednostek to dopiero się uczę i nimi zajmę się, gdy będę miał więcej czasu i nauczę się porządnie bawić Blenderem.

Matheo: Znowu się czepiasz? Genezę Drakenów masz w pierwszym poście. Na prawdę zaczynasz mnie irytować. Nic sensownego nie wnosisz do dyskusji, a masz najwięcej problemów.

Pogromcom smoków mówię stanowcze NIE. To są ich potomkowie i czciciele, a nie zabójcy. Widać, że niektórzy komentują dla samego komentowania.

Matikun PW
23 listopada 2014, 15:39
Mam koncept art dla niszczyciela ;). Myślę, że wygląda fajnie.

Baloq PW
23 listopada 2014, 15:43
Mam go gdzieś na kompie bo planowałem z niego kartę zrobić :P

Górski PW
23 listopada 2014, 16:43
Tak wogóle to miasto przpypomina mi te koncepty.

Jaszczurzy Alchemik PW
23 listopada 2014, 17:15
Mam pomysł, ale nie wiem czy dobry. Może zrobić ul. Niszczyciela jako strzelca?
Zamiast prawej ręki miałby coś na kształt mini-wulkanu z którego wystrzeliwałby kule Magmy. A na 7 poziom to może smoczy duch/smoczy Awatar?

Matheo PW
23 listopada 2014, 17:22
Baloq źle to odbierasz. Masz bardzo złe podejście. (Na każdą uwagę będziesz tak reagował?) W pierwszym poście jest tylko symboliczna wzmianka a nie geneza.

mr_R PW
23 listopada 2014, 17:57
Matheo nie obraź się, ale każdą nową dyskusje zaczynasz od uwag nazewniczych, które powinny pojawić się dopiero pod koniec projektu. Teraz przyczepiłeś się do tego kim są, mimo że masz napisane. Wiem, że trzeba tą historię trochę dopracować, ale nie odwracajmy całego projektu o 180 stopni. W tej chwili jeżeli projekt ma ruszyć należy ustalić ogóły szczegóły i tak się będą zmieniały.

Kammer PW
23 listopada 2014, 18:04
Z tego, co widzę, to Matheo ma taką brzydką tendencję do prób kontroli wszystkich fanowskich miast, jakie się pojawiają i przyginania ich do swej woli...

Nerevar PW
23 listopada 2014, 18:19
A ja się spytam inaczej - czy tak naprawdę szczegóły tego, skąd dokładnie Drakeni się w ogóle wzięli są potrzebne? Nie kojarzę tego typu informacji o większości ras, które znajdziemy w H3. Wiemy, że ci żyją tu, tamci gdzie indziej i w większości wypadków skąd, jak i dlaczego pozostaje tajemnicą.

HobbitHobbit+1

Andruids PW
23 listopada 2014, 18:20
Ostatnio zaczęła mnie zastanawiać pewna myśl, dlaczego tyle tematów dotyczących nowych zamków powstaje w Kwasowej grocie? Po niemal rocznym pobycie doszedłem do wniosku, że oprócz kilku przypadków rzeczywistych korzyści (oferowanych przez bardzo uzdolnionych, grotowych grafików 3d), efekty ogromnego plenum komentatorów i współtwórców są w głównej mierze szkodliwe, pomijając już fakt, że żadne z miast nie zostało do tej pory ukończone.

Pozostawiając na marginesie tą małą myśl, jeśli nazwa jeszcze nie jest bardzo wiążąca, co powiecie na słowo Kiln, czyli Piec (albo hm... Wypalarnia)? Lokacja o tej nazwie z innej gry skojarzyła mi się z tłem ekranu, które zostało już zamieszczone w tym temacie. Nazwa ta dobrze oddawałaby związek frakcji z ogniem. A jako jednostki 7. poziomu, zamiast kolejnego smoka co powiecie na Garudę?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Crater Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel