Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 26 - 27 - 28

Tichondrius PW
5 lipca 2007, 21:35
>>Kiedyś rozważałem coś takiego (przy okazji chciałbym pozdrowić Viniusa ;P). Jednakże V. się nieco uspokoił i potrzeba zniknęła. Być może jednak kiedyś.

Qui, Nalegam. To bardzo jednak byłoby przydatne... bo czasem użytkownicy...no wiesz...są tacy...i dlatego warto tą funkcję założyć.

PS. Będę również wdzięczny za wyszukiwarkę już sobie wyobrażam ramkę strażnika/starożytnego z napisem:

To już było, poszukaj (link do wyszukiwarki).

Alamar PW
5 lipca 2007, 21:45
Cytat:
Będę również wdzięczny za wyszukiwarkę już sobie wyobrażam ramkę strażnika/starożytnego z napisem...

Właśnie - wyszukiwarka się przyda.:P
Ale proponuję trochę inną niż znaną większości z was - potrzeba jakiegoś id... ekhm, ochotnika, który przejrzałby wszystkie tematy na forum i kierował petentów do danych stolików. Innymi słowy - potrzebna pani bibliotekarka (lub pan). ;P
Ktoś chętny? Na pewno własną ramkę, nowy status i inne przywileje dostałby w nagrodę za swoje usługi (bez skojarzeń :P).

Elleshar PW
5 lipca 2007, 22:16
Ja mógłbym poczytać. Czytać lubię, a za chodzącą encyklopedię już i tak robię w realu. Czas teraz mam (a nawet za dużo!). Tylko najtrudniej by było zapamiętać co jest w którym temacie, ale i to bym dał radę zrobić.

Nemomon PW
5 lipca 2007, 22:40
Albo i kilka Pań / Panów Bibliotekarzy, bo jednak na jedną osobę, to jest wystarczająco zbyt dużo. Ewentualnie na jeden dział jeden Bibliotekarz. A i tak mi się wydaje, że Alamar mówił dla żartu.

Rabican PW
6 lipca 2007, 04:20
Ala:
Ale proponuję trochę inną niż znaną większości z was - potrzeba jakiegoś id... ekhm, ochotnika, który przejrzałby wszystkie tematy na forum i kierował petentów do danych stolików. Innymi słowy - potrzebna pani bibliotekarka (lub pan). ;P
Ehm, ehm...

Field PW
6 lipca 2007, 08:58
Jak kilku, to ja się mogę przyłączyć ;)

vinius PW
6 lipca 2007, 09:46
...mogę, ale stawiam warunki - będę odsyłał tylko do tematów o KB :)

Alamar PW
6 lipca 2007, 10:06
Dobra Vinius, zrób odpowiedni spis tematów, gdzie wspomniano o KB - będzie wiadomo co można wykasować. ;P

@A'Bi
Nie jesteś żadnym panem :P, masz zdaje się tytuł Strażnika a nie bibliotekarki i jesteś odpowiedzialny m.in. za udzielanie odpowiedzi, a nie mówienie co i w której "książce" jest napisane. :P

Nemomon PW
6 lipca 2007, 12:31
Tylko trza by to odpowiednio nazwać. Np. "Gromadzący Starożytną Wiedzę" czy "Pamiętający Stare Czasy". Tak czy inaczej mogę ewentualnie pomóc. Znam się jedynie na WoG'u z całej tej serii M&M, więc tylko w tym mogę pomóc.

Emperor Quar PW
6 lipca 2007, 14:15
Skoro tylu chętnych to ja też się zgłoszę ;) Parę dłuższych tematów tutaj przejrzałem, a zamierzam jeszcze sporo przejrzeć ;p

Field PW
6 lipca 2007, 19:00
To jeśli chodzi już o konkrety, to jeśli mógłbym się przydać, to czuję się na siłach przede wszystkim z serii Heroes (Might&Magic, aczkolwiek znam, będę nadrabiał w te wakacje. Od końca :>)

Tichondrius PW
6 lipca 2007, 20:22
Propos pomysłu żywych wyszukiwarek, to niestety może być jako tylko dodatek. Bo wg. mnie lepiej zrobić maszynkę, która będzie szukała posty i dawać osty/klątwy tym osobą co nie poszukały niż męczyć żywych (nie-żywych też) ludzi :/ .

Solmyr PW
6 lipca 2007, 22:14
Ja tez moge zostac bibliotekarzem, najchetniej Cytadeli Mocy i Magii, choc na Heroesach tez sie w miare znam i orientuje sie w tematach.

Acid Dragon PW
6 lipca 2007, 22:24
Proponuję w sprawie ewentualnej pomocy kontaktować się bezpośrednio ze Strażnikami danej komnaty, a jeśli oni zdecydują, że taka pomoc może im się przydać, to ewentualne odzwierciedlenie w statusie zawsze można dodać.

Ginden PW
11 lipca 2007, 22:52
Co to za dziwny znaczek przy postach?

Trang Oul PW
11 lipca 2007, 23:22
Link do posta.

EDIT: Skoro się rozwijamy, to może by tak dać możliwość zacytowania całego posta? Przyciski "edytuj", "cytuj" i "usuń" można przenieść obok daty napisania posta.

Quba Drake PW
12 lipca 2007, 09:34
Nie zapominajcie o mnie:P, mógłbym pomóc Alamarowi lub Kathrin przy stolikach:D oczywiście za Ich zgodą i oczywiście za zgodą że się tak wyrażę wyższych bytów w tej to grocie.
Edit:
No co literówka:P

QuiQuiJestem pewien, że "Almar" się ucieszy.

vinius PW
28 września 2007, 19:25
Nie chciałem tworzyć nowego tematu, ale pragnę tylko wyrazić swoją opinię: tworzenie tematu o religiach to strzał w pietę. Dlaczego? Bo spowoduje antagonizację Grotowiczów, którzy zapomną, że tutaj są przede wszystkim fanami KB/HoMM/MM. Założę się, że zaraz się ktoś pogryzie i zamiast miło i przyjemnie będzie atmosfera napięta, i to nie tylko w tamtym jednym temacie.

W innym wypadku kwestią czasu będzie otworzenie tematu o wyborach '07, co byłoby katastrofą na jeszcze większą skalę.

...ostrzegałem!
Vinius vel Laokoon ;)

PS. Głupi ten, kto głupio robi - wiecie, kto to powiedział :) ? To taka zagadka. Głupcy!

Nemomon PW
28 września 2007, 19:58
"Pogryźć się" to my mieliśmy wiele razy okazję, ponieważ co i rusz jest jakiś temat - kłótnia. Aczkolwiek jakoś nie uważam, żeby na mnie ktoś się gniewał ani ja również na nikogo się nie gniewam. Inna sprawa, że jednaj się mniej w tych "dyskusjach" udzielam, niż inni. Moim zdaniem, ten temat będzie taki sam, jak reszta. Ja też wiele razy proponowałem, by kończyć kłótnie, ale ponieważ nie spotykało się to z aprobatą reszty, to jednak zmieniłem front. Poza tem, Qui ładnie i czytelnie wypisał, co chce a czego nie chce w tym temacie. Inna sprawa, że wątpię, aby to się sprawdziło w realu. Najwyżej wszystko będzie zwalane na ostatni akapit: "Wszedłeś na własną odpowiedzialność".

Olorin PW
30 września 2007, 19:25
Czy jest mozliwosc dodania dwoch rzeczy, a mianowicie:
-by przenosilo od razu do ostatniego posta, nie do pierwszego
-oprocz daty ostatniej wypowiedzi dobrze by bylo gdyby pojawial sie nick jej autora

Nie wiem czy na pewno tego nie ma, ale przy wylaczonych grafikach tego nie widac - niestety tak jestem zmuszony przegladac z powodu lacza :/
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel