Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 26 - 27 - 28

Cichy PW
26 czerwca 2007, 20:39
Cytat:
Aha, Qui możesz zwiększyć możliwą liczbę wyświetlanych postów (np. do 500 lub 1000)?
Mam podobną propozycję: może by tak zrobić nieograniczoną liczbę postów (wszystkie posty na jednej stronie)? Utrudniłoby to nawigację i spowolniło ładowanie strony, ale ułatwiło dostęp do nowych postów.

Acid Dragon PW
26 czerwca 2007, 20:49
Cytat:
Utrudniłoby to nawigację i spowolniło ładowanie strony, ale ułatwiło dostęp do nowych postów.

Czy Ty widzisz, co sam piszesz?
Dodajmy do tego zwiększenie obciążenia transferu Groty i bazy danych.

A nie prościej po prostu włączyć sortowanie od najnowszych?

Tichondrius PW
26 czerwca 2007, 21:07
Mi wystarczy 100 postów.
Jakby w razie czego brakło transferu to służę pomocą. (tzn. mogę udostępnić serv)

Solmyr PW
27 czerwca 2007, 09:54
Dobra, mam już sortowanie od najnowszych i dobrze jest. A co z moim pierwszym pytaniem??

Cichy PW
27 czerwca 2007, 17:57
Solmyr:
Dobra, mam już sortowanie od najnowszych i dobrze jest. A co z moim pierwszym pytaniem??
Chyba już była na to pośrednia odpowiedź:
(spowodowałoby to taką sytuację:)
Acid Dragon:
Dodajmy do tego zwiększenie obciążenia transferu Groty i bazy danych.

Solmyr PW
27 czerwca 2007, 18:09
Ale moje pierwsze pytanie to: Czy jest taka możliwość, żeby po napisaniu posta odsyłano nas do ostatniej zakładki danego tematu (chodzi mi o tę cyferkę)? Ale gdy posty są sortowane od najnowszych, to już mi to nie potrzebne.

Tichondrius PW
29 czerwca 2007, 09:18
Mam propozycję. Dodania funkcji "ignoruj".
Userzy będą mogli zaznaczyć pod avatarem usera Ignoruj. Wtedy nie będą widzieć jego postów w tematach, funkcje ignoruj dla danego usera wyłączyłoby się w profilu.

Ginden PW
29 czerwca 2007, 09:31
Ja mam tu kilka pomysłów z priorytetami:
* Przeglądnięcie postów użytkownika (wg mnie bardzo przydatne) 8/10
* Wyszukiwarka 9, 5/10
* Wyświetlanie nazwy tematu jako tytuł (< title>)(często otwieram kilka tematów w kartach czytam jeden inie można się szybko zorientować który jest który) 7/10
* dynamiczna galeria avatarów 2/10

Qui PW
29 czerwca 2007, 20:52
Cytat:
Mam propozycję. Dodania funkcji "ignoruj".

Kiedyś rozważałem coś takiego (przy okazji chciałbym pozdrowić Viniusa ;P). Jednakże V. się nieco uspokoił i potrzeba zniknęła. Być może jednak kiedyś.


Cytat:
Przeglądnięcie postów użytkownika

Według mnie niekoniecznie przydatne. No ale może się kiedyś pojawi.

Cytat:
Wyszukiwarka

Będzie, raczej wkrótce.

Cytat:
Wyświetlanie nazwy tematu jako tytuł

Raczej nie.

Cytat:
dynamiczna galeria avatarów

Może kiedyś.

Sheensherr PW
29 czerwca 2007, 21:02
A czy dało by się zrobić podpis lub możliwość wstawiania sygnaturki oraz wyszukiwarkę użytkowników ;)

MCaleb PW
29 czerwca 2007, 21:33
Jasne, w stylu "Moja babcia wymiata"? Było to już rozważane setki razy i zawsze odrzucane. Nie widzę potrzeby robienia ustępstwa i tym razem.

Sheensherr PW
30 czerwca 2007, 21:17
A czy możliwa była by "zmniejszarka" avatarów. Skalowała by ona avatar do odp. rozmiarów, Tzn. zeby największy bok miał 80 pikseli(można było by to powiększyć;P)

MCaleb PW
30 czerwca 2007, 22:54
Taka "zmniejszarka" zawsze psuje jakość grafik, więc pomysł niewypał.

Trang Oul PW
1 lipca 2007, 01:55
Radzę użyć photoshopa - tam jest zmniejszarka, zwiększarka, przycinarka
i x innnych opcji /\ x >> 1.

Field PW
1 lipca 2007, 11:26
...która przypomina trochę artefakty w M&M, znaczy: jest tam, gdzie byś się tego nie spodziewał na zdrowy rozum (co nie znaczy, że trudno się do niej dostać :))

Rabican PW
4 lipca 2007, 03:34
Qui, gdy stworzysz wyszukiwarkę, daj znać - dziewicę wyślę pocztą. Tylko napisz, czy chcesz gotowaną, duszoną, smażoną, pieczoną, w ziołach czy też surową :P

Trang, nie popisuj się :P Photoshop jest drogi jak cholera, osobiście wolę GIMP-a - ilość opcji co prawda mniejsza, ale szybko się rozwija i jest darmowy.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Trang Oul PW
4 lipca 2007, 08:41
Cytat:
Photoshop jest drogi jak cholera.
Naprawdę? :D Jest też...ee... np. wersja testowa.

Sheensherr PW
4 lipca 2007, 13:22
Można byłoby zrobić tak jak jest na forum TI, że komendy są jako buttony poniżej postu;)


Nemomon PW
4 lipca 2007, 13:47
Gdyby się ktoś pytał o moje zdanie (w co wątpię a najważniejsze, że zdaję sobie z tego sprawę :P), to jestem całkowicie na NIE. Można gdzieś Ikonkę Kartografa umieścić lub w pasku pod logo Kwasowej Groty zamieścić.

Rabican PW
5 lipca 2007, 17:20
IMO istotniejsze jest dodanie opcji, których w ogóle nie ma, a które znacząco usprawniłyby działanie forum. Wszelkie upiększacze i udogodnienia dla leniwych użytkowników mogą póki co poczekać. Ilość czasu Qui jest mocno ograniczona i ustalanie odpowiednich priorytetów pozostaje kluczowe.

Trang:
Naprawdę? :D Jest też...ee... np. wersja testowa.
Ja tam wolę Open Source. GIMP, Open Office, Ubuntu etc.

Pozdrawiam serdecznie.
A.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel