Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 26 - 27 - 28

Ginden PW
27 maja 2007, 20:35
te z "y5 < 4" trzeba dodawać spacje.

Acid Dragon PW
27 maja 2007, 21:37
OK, zobaczymy (tzn. Łasic zobaczy) co da się zrobić.

Forced PW
20 czerwca 2007, 19:35
Jak na razie, jedyne co mi się wydaje NIEZBĘDNE, to dodanie możliwości przeskoczenia na następną stronę na DOLE strony. IMO przymus, po przeczytaniu całej strony, scrollowania na górę, by przeskoczyć dalej, jest idiotyczny i frustrujący.

Trang Oul PW
20 czerwca 2007, 19:53
Można jeszcze użyć przycisku HOME.

Nemomon PW
20 czerwca 2007, 20:11
Niby można... Miło by było także dodać przycisk "Dodaj posta" na dole strony. Chyba, że trzymamy się oldchoola za wszelką cenę, to nie - nasze forum jest wyjątkowe pod pewnymi względami i jeżeli mielibyśmy nasz urok stracić, to nie.

Acid Dragon PW
20 czerwca 2007, 22:10
Te numery stron na dole dałem.
O przycisku jeszcze się pomyśli...

Zobaczymy czy przy okazji czegoś nie schrzaniłem i czy Łasic tego nie cofnie :P. Ale ostatecznie to w niczym nie przeszkadza...

Solmyr PW
21 czerwca 2007, 10:55
Nie wiem, czy to jest gdzieś na forum, ale ja nie migłem tego znaleźć. Chodzi mi o przycisk przenoszący nas na głowną stronę Kwasowej Groty.

Acid Dragon PW
21 czerwca 2007, 11:07
Tak, przydałby się....

nie wiem jeszcze tylko w jakiej formie i gdzie :P

MCaleb PW
21 czerwca 2007, 11:41
Jak to gdzie? Złoty Smok. :P A Czarodziejski do Ekskretymentu. :P

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 12:01
>>Nie wiem, czy to jest gdzieś na forum, ale ja nie migłem tego znaleźć. Chodzi mi o przycisk przenoszący nas na głowną stronę Kwasowej Groty.

Nie mogłeś znaleźć bo jest tym przyciskiem jest logo. Kliknij na nie to zobaczysz że cię przeniesie na stronę główną.

Acid Dragon PW
21 czerwca 2007, 12:15
Technicznie logo przenosi na stronę główną FORUM, a nie GROTY.

Trang Oul PW
21 czerwca 2007, 12:20
Co do smoków, tu też możesz zrobić losowe. Oczywiście z nieumarłymi, ale żywe też mogą być :P .

EDIT: jaki bajkowy smok?

vinius PW
21 czerwca 2007, 12:37
Nie, niech złoty przenosi na AcidCave, zaś bajkowy (albo się go zmieni) do Gildii :)

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 13:02
Acid, pomyliłem się :|. Zrozumiałem że mu chodzi o przeniesienie na stronę główną forum.

Acid Dragon PW
21 czerwca 2007, 13:13
Obecnie toto wygląda tak, jak wygląda i skończyły mi się pomysły na to jak to ma wyglądać lepiej :P.

To-ja PW
21 czerwca 2007, 15:08
Nie lepiej wyglądał by sam portal?

Sheensherr PW
21 czerwca 2007, 15:17
Może ja nie zauważyłem, ale czy istnieje także przycisk przenoszący do galerii avatarów, czy zawsze trzeba wchodzić z tematu?

vinius PW
21 czerwca 2007, 16:35
racja, do gildii avatarów wejścia nie znalazłem. za to pojawił się jakiś czas temu przycisk do komnaty Warriorsów :)

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 16:54
Nie lepiej zrobić klasyczne menu z prawej lub z lewej lub nad forum?

Tzn. w menu byłoby:

[Obrazek]Kwasowa Grota | [Obrazek]Profil | [Obrazek]Awatary | [Obrazek]Wyloguj

I to byłoby nad forum. Ale w tym pasku jesteś zalogowany jako nie byłoby przycisków: "Profil" i "Wyloguj się" A zamiast jesteś zalogowany byłoby:

Witamy $nick

gdzie $nick to jest zmienna.... (Qui wie o co biega)

PS. Obrazek "portalu" powinien być wtedy mniejszy żeby pasował do menu poziomego...

Qui PW
21 czerwca 2007, 17:28
Cytat:
Tzn. w menu byłoby:

[Obrazek]Kwasowa Grota | [Obrazek]Profil | [Obrazek]Awatary | [Obrazek]Wyloguj

...oraz [Obrazek]phpBB jest najlepsze więc menu wygląda tak samo jak tam... jeszcze czego...

Cytat:
A zamiast jesteś zalogowany byłoby:

Witamy $nick

I po gronostaja? Coś jest nie tak z "jesteś zalogowany jako"? Czy może "Witamy" jest w phpBB i naprawdę bardzo ci go brakuje? Nie mówiąc już o tym, że "Witamy Acid Dragon" jest łasicowato niepoprawne gramatycznie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel