Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 26 - 27 - 28

Qui PW
30 sierpnia 2006, 17:05
Alamar: Nie zauważyłem takiego problemu. Może dlatego, że mam dzielenie po 50 postów na stronę. A może z zupełnie innego powodu :P. No ale może w wolnej chwili coś zaradzę.

Alistair: Jak masz czerwony kursor... Czerwony na zielonym chyba powinno być widać?

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 17:28
50 postów na stronę? Kto by czytał tyle wypowiedzi Viniusa? ;)

Co do kursora, to w teorii wszystko ładnie, ale w praktyce zlewa się on z czarnymi literami i zielonkawym tłem (zwłaszcza jak ma się coś z oczami - ma ktoś na stanie nowe gałki oczne, bez żadnych wad? ;).
Mnie to nie przeszkadza (wystarczy poruszac myszką i kursor jest) ale problem jako taki istnieje.

Poza tym nigdy nie przepadałem za kolorem czerwonym (chyba że krwistoczerwonym lub rubinowym, ale to już inna historia).

Qui PW
30 sierpnia 2006, 20:27
W sumie jak dla mnie to to jest szary, ale już kiedyś ustaliliśmy z Acidem że nie znam się na kolorach ;). No nic, koloru nie mogę zmienić, za to macie białą rączkę :P. Możecie się teraz bawić w Sarumana :P.

A co do czytania wypowiedzi Viniusa... kusi mnie, żeby zrobić możliwość ignorowania postów wybranego użytkownika :P.

Alistair PW
30 sierpnia 2006, 21:23
Wow, fajna ta rączka, ale widzę małe nieporozumienie: miałem na myśli kolor tej kreski za ostatnim znakiem podczas pisania. Co do oczu noszę okulary, za to dzięki za inicjatywę z tą rączką. Poza tym kończę, bo staję się ździebko upierdliwy. Howgh

Trang Oul PW
30 sierpnia 2006, 23:09
Ja mam taki sam kursor, jaki w systemie (rękawica z Diablo), ale taki, jak się pojawia po najechaniu na link, czyli "na wprost".

Alamar PW
6 września 2006, 19:01
Może jakiś guzik :P kierujący z forum na główną stronę Kwasowej Groty? Zwłaszcza po dzisiejszej "rozrywce" w Cytadeli (nie ma człowieka kilka godzin, a tu już się zdążył b... elfi zamtuz zrobić). :P

Tym bardziej, że nie tylko Kreator ma problemy z czytaniem informacji na głównej stronie.

Trang Oul PW
6 września 2006, 19:22
Ja proponuję, żeby obrazek tytułowy przenosił do strony głównej. Wtedy Należałoby zrobić przycisk (hmm tekst?) przenoszący do strony głównej forum, obok "wróć do komnaty".

Qui PW
6 września 2006, 19:35
Wow, napisaliście tu coś konstruktywnego ;). Już kiedyś chciałem zrobić link, no ale mi się nie chciało ;) a nie widziałem pilnej potrzeby... Teraz potrzebę widać, to się zrobi. Ale o lokalizacji to już Acid zdecyduje, ja się nie znam na organizacji przestrzeni :P.

Helboy PW
20 września 2006, 12:42
Ja mam taki pomysł żeby obok każdego tematu był kto dodał ostatni post i kiedy.

MCaleb PW
20 września 2006, 12:46
Spamerom na pożywkę? Po to jest funkcja NEW by nie było takich spraw.

Tak na marginesie - patrz na to co piszesz zanim wyślesz i po tym jak wyślesz. No i jak twój post jest ostatni i chcesz coś dodać, to NIE twórz nowego postu, a zedytuj stary, bo inaczej są nieprzyjemności (A ja z chęcią wykonam te nieprzyjemności!)

złoty smok PW
14 października 2006, 17:57
Wracając do szybkości ładowania stron... teraz ładowało stronę główną(uwaga)...80.141 sekundy! Chyba trafiłam na szczyt, ale to skandal!

Lord Pawello PW
18 października 2006, 21:02
Przydałoby się wyświetlanie kto jest na forum i prywatne wiadomości. Ale pewnie za dużo roboty i nie będzie.

Dark Dragon PW
9 listopada 2006, 14:45
Popieram pomysł Tranga żeby zwiększyć ilość pokazywanych postów na stronie(może 500).
To nikomu przecież nie będzie przeszkadzać, kto będzie chciał to zmieni to sobie w opcjach, a kto nie to nie.
Co wy na to? Czy możemy tak zrobić?

Kreator PW
17 listopada 2006, 09:00
Zauważyłem mały i pusty prostokącik pod nazwą tematu po lewej stronie, można by było tam wstawić nr strony na której właśnie jesteśmy. Przydało by się to zwłaszcza w tematach gdzie mamy dużo stron np: "Mam problemy z WoGiem" (19 stron) czy "Zagadki Sfinksa" (41 stron). Wiem że to tylko "kosmetyka", lecz trochę ułatwiło by przemieszczanie się po stronach i wygodne czytanie ich.

EDIT. @MCaleb, częściowo masz rację (dlatego napisałem że to kosmetyka), tylko szkoda takiego pięknego i pustego prostokącika:P
EDIT2. A może wstawić w te prostokąty jakieś userbary (oczywiście odpłatnie) jakiś sklepów z grami...
Grota zaczeła by na siebie zarabiać:P

vinius PW
17 listopada 2006, 11:43
Można też wstawić zdjęcie Pana Łasicy :) !
w rzeczywistości: popieram pomysł.

MCaleb PW
17 listopada 2006, 11:48
A ja sądziłem, że wystarczy popatrzeć na adres stronki i wszystko jasne.
Tak poza tym, to mnie to wisi, ale jeżeli miałoby być, to niechaj będzie opcjonalne.

Seener PW
30 listopada 2006, 00:58
Może to już gdzieś było już napisane (jeśli tak, to będzie jeszcze raz :) ale podczas przeglądania danego tematu na forum przydało by się wyróżnić numer strony która aktualnie jest przeglądana przez użytkownika,

Qui PW
30 listopada 2006, 01:14
I link do sklepu sprzedającego geriavit tuż obok.

Ginden PW
27 maja 2007, 11:42
Czy można by dodać komendę (ERM)? Czasem niektóre komendy strona "połyka".

Acid Dragon PW
27 maja 2007, 19:33
możesz podać przykład?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel